Jump to content

Nuke i gde ga baciti?


SpiRo

Recommended Posts

20 hours ago, SpiRo said:

 Mislim realno koja je sansa da imas 50% trolova i afk-era u timu osim ako ih ne proizvodis sa svojim vrhunskom igrom.. 

Mislim realno ti upravo nisi uspeo da shvatis najobicniju prosto prosirenu recenicu. Jos se ja cudim na cije postove spiro to odgovara, posto u mojim tih stvari uopste nema (tipa push sa merc pre prvog nukea, all 5 na jedini nuke na mapi, rusenja towera bez fontane, odgovara o keepovima na citat o fortovima)... A na kraju ispade da imas problema genralno sa komunikacijom. Covek ti prica, ti ga gledas - i ne razumes. Ali zato vec imas spremnu repliku ko zapeta puska.

Da bar probam to da ti objasnim. Nemam ja 50% trollova u timu, vec tamo pise lepo da ti trolovi kada padnu (ne padaju u svakom mecu, ali dok vas nisu pobanovali iz HL padali ste relativno cesto), ne padnu uvek kod nas u ekipi, vec isto tako mogu da padnu u drugu ekipu, sansa 50-50% za obe ekipe gde ce taj trol da padne. FAIL.

Toliko od mene u ovoj temi, ne trebam ti ja za replike u svakom slucaju. Spiro sam svoj majstor. :)

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 hours ago, SerbCommando said:

Da, a taj heroj ce da te pusti da krenes da bijes merc od njegove kapije, ima odmah da krene sa skupljanjem nuklearke, da mozes da ga interuptujes taman kad su merc na pola linije. Ti mene trolujes izgleda :) Ili ti po sebi znas da bi odmah krenuo sa kolekcijom nuklearke, fazon tunnel vision lol player.

Ti da si stvarno znalac kakvim se predstavljas uzeo bi taj moj primer koji citiras i protumacio bi ga pametnije nego sto je cak i meni dok sam pisao palo na pamet (da budem ja fazonu "da to sam i mislEo"), i onda poklopis, a ne da se spustas na nivo brkatih baba sa time kako "zna misko i zatvorenih ociju" moj stil igre.. Ali naravno daleko je to od tvojih kapaciteta u svakom smislu. Galamdzija najobicniji, besan na ceo svet iz nekog razloga,u koje ne zelim da ulazim. Nije stvar to sto si silencovan (ljudi su silencovani jer napuse nekog socno), nego razlog zbog kog si, nacin na koji iskazujes svoj hronicni bes (cim se toliko nakupilo). A onda dodjes na forum i djipas i ovde.

Pa ti u jednoj recinici pricas kako ne treba da budes tunnel vision lol player i u isto vreme pricas kako mozes ili da udaras merc-ove ili da branis njuk. Ne moze oba u isto vreme, sto je verovatno istina u tvom slucaju. Ali u ne silver slucajevima, igrac moze i da brani vawe i da povremeno interaptuje njuk..

U poredjenju sa tobom ja sam bog Hots-a.. Tvoj primer je banalan kao i sve ostalo sto si rekao, samo gomila nemogucih stvari koje namaju blage veze sa realnoscu.  

Oh hvala ti na psihickoj evaluaciji dr. Phil lol.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SerbCommando said:

Mislim realno ti upravo nisi uspeo da shvatis najobicniju prosto prosirenu recenicu. Jos se ja cudim na cije postove spiro to odgovara, posto u mojim tih stvari uopste nema (tipa push sa merc pre prvog nukea, all 5 na jedini nuke na mapi, rusenja towera bez fontane, odgovara o keepovima na citat o fortovima)... A na kraju ispade da imas problema genralno sa komunikacijom. Covek ti prica, ti ga gledas - i ne razumes. Ali zato vec imas spremnu repliku ko zapeta puska.

Da bar probam to da ti objasnim. Nemam ja 50% trollova u timu, vec tamo pise lepo da ti trolovi kada padnu (ne padaju u svakom mecu, ali dok vas nisu pobanovali iz HL padali ste relativno cesto), ne padnu uvek kod nas u ekipi, vec isto tako mogu da padnu u drugu ekipu, sansa 50-50% za obe ekipe gde ce taj trol da padne. FAIL.

Toliko od mene u ovoj temi, ne trebam ti ja za replike u svakom slucaju. Spiro sam svoj majstor. :)

Da, ocigledno nisam. Nema nista u tvojim recenicama, samo dosta nebuloza..

Da li ima ista sto ti mozes da objasnis qq.

Ah izvinjavam se mislio sam da se podrazumeva kada sam se nadovezao na tvoj komentar da se podrazumeva da sam mislio da imas u  50% partija "troll-a" i "afk-a". A ne da svaku partiju imas 2-3 troll-a u timu, mislim da je logican zakljucak bio da pricamo o istom. Ali kao sto kazu, kada gubis u argumentu pocni da se oslanjas na gramatiku. Evo formulisacu bolje recenicu za tvoj kapacitet..

Koja je sansa da imas u 50% partija troll-ova i afk-era u ekipi osim ako ih ne proizvodis? 

E pa da, sada kad su NAS sve pobanovali koji smo stajali na tvom usponu mozes da igras HL i da napokon zauzmes svoje mesto medju grand master-ima igre. Sta te sada sprecava? Sto jos uvek samo igras QM? Uzdigni se kao Fenix iz 1700 mmr-a na kom se nalazis i zablistaj do 4000 mmr-a kom pripadas.. 

I ja mislim da si dovoljno rekao, pa se za jedno 10 godina kada steknes game sense vrati da vidis sta si pisao.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SpiRo said:

Pa ti u jednoj recinici pricas kako ne treba da budes tunnel vision lol player i u isto vreme pricas kako mozes ili da udaras merc-ove ili da branis njuk. Ne moze oba u isto vreme, sto je verovatno istina u tvom slucaju. Ali u ne silver slucajevima, igrac moze i da brani vawe i da povremeno interaptuje njuk..

 

Kralju platinumski, gde sam ja rekao ili ili? Pricam ti o heroju ciji su merc, nece on da sedi na nuke dok mu ovaj drugi ubija merc od njegove kapije i jos ga interuptuje svaki put kad pocne kanalisanje. U kojoj ti ligi tako skupljas nuke dok te ovaj interuptuje i ubija merc za to vreme?

16 minutes ago, SpiRo said:

Koja je sansa da imas u 50% partija troll-ova i afk-era u ekipi osim ako ih ne proizvodis?

Gde si procitao da je u 50% SVIH partija? Opet izmisljas.

34 minutes ago, SpiRo said:

U poredjenju sa tobom ja sam bog Hots-a..

 

Jel si ga izmerio na kraju, napoleone?

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SerbCommando said:

Kralju platinumski, gde sam ja rekao ili ili? Pricam ti o heroju ciji su merc, nece on da sedi na nuke dok mu ovaj drugi ubija merc od njegove kapije i jos ga interuptuje svaki put kad pocne kanalisanje.

Pa s obzirom da toliko forsiras to da sam banovan sa HL-a i da ne mogu da ga igram, zasto mi cenis HL rank na kom sam stao pre ban-a [roflmao] 

A merc-ovi mogu da se ubijaju samo kada stojis iza kapije? Ne mozes da stojis ispod/iznad njih, izvan forta? U blizini njuk-a i Mob-ova. Da mozes da dohvatis oba. 

Ja stvarno ne shvatam sta te buni trenutno.. 

 

9 minutes ago, SerbCommando said:

Gde si procitao da je u 50% SVIH partija? Opet izmisljas.

On 10/15/2016 at 11:23 AM, SerbCommando said:

Inace, taj silver za koji si se toliko uhvatio je ostao jos iz predsezone (kada sam radio placements sa 100 partija moba iskustva ukupnog pre godinu dana, samo se time nikada nisam opterecivao da bih pravio novi nalog), a od tada je ostao jer me je smorio 50% win rate u HL (ko dobije trolla i afk taj ima mnogo vece sanse da izgubi, a 50% sansa je da ga neko od nas dobije). Sad kada su vas pobanovali iz HL, verovatno cu poceti da je igram, pa cemo tada pricati o ranku. Ti za to vreme cepaj unranked.

Evo ovde sam procitao. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SpiRo said:

Pa s obzirom da toliko forsiras to da sam banovan sa HL-a i da ne mogu da ga igram, zasto mi cenis HL rank na kom sam stao pre ban-a [roflmao] 

A merc-ovi mogu da se ubijaju samo kada stojis iza kapije? Ne mozes da stojis ispod/iznad njih, izvan forta? U blizini njuk-a i Mob-ova. Da mozes da dohvatis oba. 

Ja stvarno ne shvatam sta te buni trenutno.. 

 

Buni me brate sta ti kao interuptovan heroj ciji su merc radis za to vreme dok te ovaj interuptuje i ubija ti 3 golijata i jednu Muvu?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SerbCommando said:

Spiro pokusava da uzme njuk? Sta radis bre ako imas tvoje golijate na liniji i od 4 njuka 1 njuk je gore, i formacija 1-3-1, 1-3-1 kako si sam rekao, ti si taj heroj gore. Sta radis ti kao bog hots-a u tom trenutku?

Auu jbt, da li sada treba da ti slikam i crtam kako se heroji krecu? O cemu ti jebeno pricas. Samo pravis jos jednu nebuloznu raspravu zato sto si ljuti nub.. 

Ako me push-uju merc-ovi necu da pokusavam da uzimam njuk, nego cu da zongliram izmedju ubijanja wave-a i interrupt-ovanja protivnickog heroja koji krene da uzme njuk. Ukoliko on push-uje povuci cu se. Ukoliko krene da channel-uje njuk interrupt-ovacu ga i vraticu se na kripove i tako u nedogled. Cak i 1700 mmr nije razlog da ne mozes ovakve proste stvari da smislis.. 
 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ama ti pushujes bre, alo! Jel si toliko nenormalan? Jel citas ti uopste covece to sto citiras?

13 minutes ago, SerbCommando said:

Spiro pokusava da uzme njuk? Sta radis bre ako imas tvoje golijate na liniji i od 4 njuka 1 njuk je gore, i formacija 1-3-1, 1-3-1 kako si sam rekao, ti si taj heroj gore. Sta radis ti kao bog hots-a u tom trenutku?

 

7 minutes ago, SpiRo said:

Ako me push-uju merc-ovi necu da pokusavam da uzimam njuk, nego cu da zongliram izmedju ubijanja wave-a i interrupt-ovanja protivnickog heroja koji krene da uzme njuk. Ukoliko on push-uje povuci cu se. Ukoliko krene da channel-uje njuk interrupt-ovacu ga i vraticu se na kripove i tako u nedogled. Cak i 1700 mmr nije razlog da ne mozes ovakve proste stvari da smislis.. 
 

 

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SerbCommando said:

Ama ti pushujes bre, alo! Jel si toliko nenormalan? Jel citas ti uopste covece to sto citiras?

Odakle znam sta bi radio u datoj situaciji, zavisi koji sam heroj, zavisi protiv kog heroja igram. Jos jedno moronsko pitanje samo da prolongira bezumnu raspravu samo zato sto ne mozes da je pustis na miru.. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SpiRo said:

Odakle znam sta bi radio u datoj situaciji, zavisi koji sam heroj, zavisi protiv kog heroja igram. Jos jedno moronsko pitanje samo da prolongira bezumnu raspravu samo zato sto ne mozes da je pustis na miru.. 

Ma sad prodajes fore zavisi koji heroj... Sa tim svaku raspravu mozes da zavrsis i ispadnes pametan. Naravno da zavisi, ali generalno nece on da bude morales a ti trall. 

Bezumna je spiro jer ne umes da odgovoris na najobicniji citat, nego odgovaras sta tebi dune. I sad kao na kraju, "zavisi koji heroj". Jos kazes da drugi prolongiraju, dve strane ne umes da procitas jedan jebeni citat. 

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SerbCommando said:

Ma sad prodajes fore zavisi koji heroj... Sa tim svaku raspravu mozes da zavrsis i ispadnes pametan. Naravno da zavisi, ali generalno nece on da bude morales a ti trall. 

Bezumna je spiro jer ne umes da odgovoris na najobicniji citat, nego odgovaras sta tebi dune. I sad kao na kraju, "zavisi koji heroj". Jos kazes da drugi prolongiraju, dve strane ne umes da procitas jedan jebeni citat. 

Ma da bre, prodajem fore kao "zavisi koji smo heroji"... Kakve veze ima koji sam ja heroj ili koji je on heroj u datoj situaciji, to nema nikakav uticaj na odgovor amirite...... 

Na bezumna pitanja mozes samo mozes takve odgovore da dobijes.. 
 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SpiRo said:

Ma da bre, prodajem fore kao "zavisi koji smo heroji"... Kakve veze ima koji sam ja heroj ili koji je on heroj u datoj situaciji, to nema nikakav uticaj na odgovor.........

Na bezumna pitanja mozes samo mozes takve odgovore da dobijes.. 

Ima veze spiro, ali gde bas sada da ti zavisi....

 

45 minutes ago, SpiRo said:

Auu jbt, da li sada treba da ti slikam i crtam kako se heroji krecu? O cemu ti jebeno pricas. Samo pravis jos jednu nebuloznu raspravu zato sto si ljuti nub.. 

Ako me push-uju merc-ovi necu da pokusavam da uzimam njuk, nego cu da zongliram izmedju ubijanja wave-a i interrupt-ovanja protivnickog heroja koji krene da uzme njuk. Ukoliko on push-uje povuci cu se. Ukoliko krene da channel-uje njuk interrupt-ovacu ga i vraticu se na kripove i tako u nedogled. Cak i 1700 mmr nije razlog da ne mozes ovakve proste stvari da smislis.. 
 

Dok si davao neki random odgovor na moj citat sta raditi ako su tvoji merc, tad ti nije zavisilo.

Tebi svaka druga rec "bezumno", ajde malo poradi na vokabularu :) Koliko god mislio da si ubedljiv, na kraju si smorio. Glavni argument za sve ti je da je nesto "bezumno" i da si ti "bog hots-a". Bravo. Ribe sire noge.

Ako sve toliko zavisi (a stvarno ima 1000 faktora, koje ti ovde ukljucujes i iskljucujes po potrebi), kako si uopste mogao da pocnes ovu temu sa teprijom da postoji samo jedan ispravan nacin da se baci nuke?

I onda sabrao par brojeva i poceo da mase, evo ga dokaz! Uzmi i tada u obzir heroje, pa uzmi u obzir merc, pa jel su toweri naceti, pa jel se radi push... Ali po tebi tada ne zavisi nista, samo je frkni na jedan jedini nacin kao svaki bog hots-a.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, SerbCommando said:

Ima veze spiro, ali gde bas sada da ti zavisi....

 

Dok si davao neki random odgovor na moj citat sta raditi ako su tvoji merc, tad ti nije zavisilo.

Tebi svaka druga rec "bezumno", ajde malo poradi na vokabularu :) Koliko god mislio da si ubedljiv, na kraju si smorio. Glavni argument za sve ti je da je nesto "bezumno" i da si ti "bog hots-a". Bravo. Ribe sire noge.

Zato sto mi tad ne zavisi koji sam heroj 1700 mmr igracu. Tada moram da branim njuk i defendujem liniju koji god da sam heroj i koji god da je on heroj. Ili mozda to nisi shvatio?

PA to mi je svaka druga rec zato sto ta rec najbolje opisuje situaciju. Jel mora da koristim vise reci da opisu bezumnu situaciju, pitanja i argumente?

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice gde baciti nuke, tu sam apsolutno sa Spirom, rokati na sred srede - tako ostetis fort, ubijes well, i skoro skroz unistis gate i towere. Mogu da shvatim da bacaju na kapiju ako se boje da pridju previse i umru i ostave nuke, sve ostalo mi je nebuloza ali kontam naucice ljudi vremenom, nova je mapa.

Nisam ni mislio da se ukljucujem u raspravu, ali sam upravo gledao neki stream i ide warhead junction i igrac baca nuke - jednom prima dmg od towera da bi bacio po sred forta, drugi put baca po sred kapije, pa sam mu pisao da je bolje na sred srede jer tako pravi najvise dmga i osteti sve a komplet sjebe well i skoro skroz kapiju i towere. On odgovara ko bot "aaaali u sredini nuke pravi najvise dmg!111" :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LoSmi said:

Sto Nisam ni mislio da se ukljucujem u raspravu, ali sam upravo gledao neki stream i ide warhead junction i igrac baca nuke - jednom prima dmg od towera da bi bacio po sred forta, drugi put baca po sred kapije, pa sam mu pisao da je bolje na sred srede jer tako pravi najvise dmga i osteti sve a komplet sjebe well i skoro skroz kapiju i towere. On odgovara ko bot "aaaali u sredini nuke pravi najvise dmg!111" :D

Bre, ja sam lepo napisao kada se centrita keep, a ti spominjes stream gde ga biju toweri, i jos kazes da lik u strimu centrom gadja fort sto ja nikada nisam rekao. Ali dobro...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, SerbCommando said:

Bre, ja sam lepo napisao kada se centrita keep, a ti spominjes stream gde ga biju toweri, i jos kazes da lik u strimu centrom gadja fort sto ja nikada nisam rekao. Ali dobro...

Ne mogu da citam sve, samo sam pohvatao iz price da Spiro prica isto sto i ja sto se tice gde baciti nuke, nisam ni rekao da si ti nesto drugo tvrdio.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LoSmi said:

Ne mogu da citam sve, samo sam pohvatao iz price da Spiro prica isto sto i ja sto se tice gde baciti nuke, nisam ni rekao da si ti nesto drugo tvrdio.

Ma pusti pricu, lik ne zna sta prica uopste. Po njemu su retardirani ljudi oni koji bacaju njuk kako u stvari treba da se baci. Odma je sve tu trebalo jasno da bude..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SerbCommando said:

Da je tako ocigledno kao sto kazes, ne bi nerfovali na kraju centar. Posebno kod slucaja sa keepom.

 

Pa nerf-ovali su ga zbog late game-a da ne bi mogao da demoliras Keep ili Core sa dva njuk-a. Zato su takodje u nerf-u promenili da se taj dmg poveca u 18om minutu a ne u 14om minutu, to si ispustio da kazes. Bukvalno nema nikakve veze sa nasom pricom ali dobro..

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...