Jump to content

.......


Recommended Posts

Zasto bi ikad iko zvao likove koji imaju "INTERNACIONALNO" iskustvo  i koje niko ne poznaje? Valjda je cilj da se preko TWC-a pruzi sansa likovima koji su u tom trenutku u najboljoj formi i koji se trude,a ne da igraju ljudi sa 150sati kantera u zadnjih godinu dana,stranci koje niko ne poznaje i koji imaju turnira,prilika i svega da igraju..Imamo 2 srpska turnira godisnje, gde bude u proseku izmedju 6 i 8 "ekipa" i jedina krstena prilika je taj TWC da se pokaze neko,a  i od toga nema nesto mnogo, posto ispadnemo odmah od prvih krstenih kao i uvek , a za prvo kolo koje uvek prolazimo  ezpz protiv likova sa Madagaskara Jayzar nam ne treba niti ce nam pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Bas tako YNK!

Untouched, u pravu si ali to kod nas nije tako! Csgo je izasao 2012 godine koliko ja znam prvi championship je bio 2013 e od tada nam igraju intel, emica, kassad, djoksick, kingor, kassad i axelera.

Sta su uradili? Ination ne moze da pobedi tajlandski tim, u sava centru izgubimo od Indonezije i niko ne kapira da nama ne trebaju ljudi od 27-30 godina u reprezentaciji kao sto ovi nasi furaju.

Ja ne igram jedino sto igram je mm niti znam da igram a niti se trudim ali dovoljno sam pametan da vidim da nam igraju u reprezentaciji samo oni koji se druze sa kapitenom odnosno oni koji su mu drugari, tako da moje misljenje je da sledece godine budi drugi kapiten reprezentacije i on bira tim. Zasto sam postavio ovo? Zasto ne bi zvali jayzara u ekipu? Zasto bi se brukali i gubili od indonezije i ovi nasi nisu u stanju tajland da pobede idi bezi... Zasto ne bi zvali deliverija u tim? Ko tu ima vise iskustva od njega u Srbiji? Kingor mozda. daddy-ja ne poznajem, aleks je mlad jos uvek ali solidan. Zasto ne bi zvali nekog od ovih momaka? Ljudi su igrali sa stranim igracima koji su napravili nesto u ovoj igrici, ne trebaju nam old-school igraci bez refleksa i ostalo, jedini novitet je nexa sto se slazem. 

Untouched, kao sto si rekao treba da igra onaj koji je u najboljoj formi ovo cu reci u licu koje ce se odnositi na tebe ali se odnosi na sve, kao sto kazes ako mislis da si bolji od ovih momaka onda ne trebas da se plasis, zato sto ja mislim da bi trebao da igra onaj koji je najbolji da ne da gubimo od Indonezije! Pozzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

igraci bez refleksa sa 30 godina haha pa nemaju 90 godina pa da nemjau reflex :) Nisam mogao da se ne nasmejem na ovo,stvarno...kakve veze imaju godine ? virtus pro svi imaju 25+ pa krcaju,ne samo oni ima jos dosta igraca u tom rasponu sto si ti naveo. Kakve veze imaju godine uopste u ovoj prici ? Treba da igraju igraci koji zasluzuju bez obzira na godine,koji se dokazu kroz turnire kako na domacoj tako i na stranoj (online) sceni. 

Edited by lakyhejt

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Vama je smesno i do sprdnje vam je, ali istina boli. Lesi i rema su rekli ono sto se vec dogadja godinama, tacnije sto traje jos  dok se 1.6 igrao. Uvek su se forsirali drugari, drugi ljudi nisu dobijali sansu, a ima toliko dobrih igraca. Ali realno boli vas kurac za druga misljenja kad mislite samo na svoje bulje, zato i necemo nikad uspeti i dobijace nas likovi iz zemalja koji su komp i net dobili juce.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, brzak said:

Vama je smesno i do sprdnje vam je, ali istina boli. Lesi i rema su rekli ono sto se vec dogadja godinama, tacnije sto traje jos  dok se 1.6 igrao. Uvek su se forsirali drugari, drugi ljudi nisu dobijali sansu, a ima toliko dobrih igraca. Ali realno boli vas kurac za druga misljenja kad mislite samo na svoje bulje, zato i necemo nikad uspeti i dobijace nas likovi iz zemalja koji su komp i net dobili juce.

+1

7Z314FP.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovo napravio sa najboljom namerom imate deliverija, jayzara i alexa koji su dobri igracu iskoristite to ! Pozovite ljude sa internaciolnim iskustvom da vas nauce necemu, ne trebaju da vas uce kako se igra kanter posto svi vi znate ali treba da vas nauce da se drzite zajedno i da treba da igra onaj koji je najbolji u toj igrici a ne onaj ko je najbolji drug. Drugo, ovo je prilika za sve koga boli ona stvar koliko turnira ima godisnje u Srbiji svako ko je srbin ima pravo na to tako je svuda i u svakom sportu. A ovo moram tebi untouched da se obratim kao sto rekoh ja ne igram ovu igricu nesto a i igram samo mm zato sto ne znam da je igram ali je pratim i imam mozak da shvatim da ljudi koji zive tu nisu dovoljno jaki da bi igrali protiv neke reprezentacije. Jayzar vam ne bi pomogao, zasto? Zato sto decko zna da igra i da slucajno ne bi izbacio nekoga ko ne zna? Da slucajno srbija ne bi pobedila nekog jaceg protivnika. Jednostavno emica ne moze da se bira kao kapiten tima, kassad nije na nivou, kingor je svoje odigrao. Treba osvezenje i mladjima da se da sansa.

Edited by rema-smederevo
Link to comment
Share on other sites

ima ih još
@exile i @f4ts0 npr

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...