Jump to content

Guerilla Method bez karte za super finale


rur_bot

Recommended Posts

csgo_guerillamethod_hltv

Naši predstavnici, sa rezultatom 1-3 nisu uspeli da se kvalifikuju za plejof.

Guerilla Method je WESG turnir završio sa rezultatom 1-3 i nije uspeo da se kvalifikuje za plejof i kartu za super finale.

Posle prvog dana i dva poraza, od Team Norway i BPro, usledili su mečevi protiv Virtus.Pro i Team Russia. Domaći predstavnik je dosta muka zadao poljskom favoritu, koji je dobio mapu Mirage, ali će dobro zapamtiti naše momke. Bez šanse za kvalifikacije, Gerilla Method je zatim igrao rasterećeni meč protiv Team Russia, koji je dobio sa 16-8 na mapi Cobblestone.

Team Dignitas je osvojio prvo mesto i 30.000 dolara, dok je finalista Team Russia osvojio 18.000 dolara. Treće mesto je Virtus.Pro timu donelo 9.000 dolara a Team Kinguin je, kao četvrti, osvojio 6.000 dolara. Pored ovih timova, kartu za superfinale su obezbedili i GODSENT, iGame.com, Ukraine i Team EnVyUs.

Za naše momke, ovo je jedno sjajno iskustvo, s obzirom da je tim formiran pre nešto manje od dva meseca. Želimo im da nastave sa takmičenjem i da budu aktivni na domaćoj i stranoj turnirskoj sceni.

Pročitajte kompletan članak

group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

ajde ne primaj se....drago bi mi bilo I bio bi ponosan da ime mog klana bude na vrhu gde god, to znaci da smo ipak ostavili neki trag u cs Srbija....iako nismo osvajali CPLove WCGove,ipak za nas su culi,i kao sto rekoh drago mi je da neko to nije zaboravio,puno uspeha u daljim takmicenjima.....

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

Mislim da je to na tebi da isforsiraš da li neko može da nastavi da koristi ime ekipe ako si je već osnovao - evo na primer mene je dovelo u zabludu jer sam pomislio da je to onaj stari samo povampireni GM.

:)))) pa osnovali smo ja I Dusan aka praEtoraN , ali da li cemo sa 30 I kusur igrati aktivno :) najcrnje je to sto smo onako pre 2 god imali okupljanje,falio nam je Puki doduse :) ali smo osurili klince ,naravno na taktiku jer pucamo kao botovi xD

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2016 at 3:56 PM, Loodilo said:

:)))) pa osnovali smo ja I Dusan aka praEtoraN , ali da li cemo sa 30 I kusur igrati aktivno :) najcrnje je to sto smo onako pre 2 god imali okupljanje,falio nam je Puki doduse :) ali smo osurili klince ,naravno na taktiku jer pucamo kao botovi xD

zavisi sa kojim klincima ste igrali :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...