Get Adobe Flash player
Kole

Westworld - HBO serija

Recommended Posts

Мени је баш до јаја друга сезона. Био сам у фазону шта сада могу да ураде након онаквог краја прве сезоне, када су врхунски поентирали, али ово је баш добар наставак.

Epizoda sa Akijem je pokidala, još nisam pogledao E09, večeras ću.

Jel sam se ja istripovao ili sinoc nije emitovana deseta epizoda? Jutros je nisam mogao naci ni na EON-u a ni na HBO GO a mislim da je nije bilo ni na onom klasicnom premotvanju na tv-u.

Ne znam šta da mislim o ovom finalu. Ali je dobra post credits scena...

On 6/25/2018 at 3:11 PM, tOMABRE said:

Verovatno jeste posto je ima na torrentu

Zato sam najvise i pitao jer sam video nekoliko review-a, pa sam pomislio da nije HBO zabo i pustio opet proslu epizodu kao sto su u prosloje sezoni GoT-a pustili jednu epizodu nedelju dana ranije  , ali nisi mogao nigde u tom trenutku da pogledas na ovim platformama do sinoc uvece. Izgleda da nema odmah posle emitovanja na tim striming platformama, nego treba da prodje neko vreme dok je upload ili sta god.

dobra druga sezona, iako skripi dosta u zapletu na momente, samo finale je bas sranje :)

entoni hopkins po  milioniti put u fazonu ja sam bog otac, je mene smorio nevidjeno

dolores me je smorila za medalju, iako su isplivale neke zanimljivi detalji oko nje, prosto glumica i njen pristup su mi u pocetku bili smesni a onda poprilicno iritantni 

ubili su u pojam sa patetikom na nekoliko mesta, da bi to posle vadili sa prenaglasenom akcijom

sve u svemu solidna druga sezona posle prve maestralne, steta samo sto mi je kraj govnjiv da ne moze biti gori :D

Odgledah i ja drugu sezonu konacno...sta znam, nekako su mi pomesana osecanja, sacekacu da slegne malo...ali zadovoljan sam u svakom slucaju i mislim da je dobro sto su resili ovde da zavrse pricu.

kako mislis zavrse pricu ? sprema se sezona 03 koliko ja znam

mada sam iskreno pred sam finish u poslednjih 10 minuta poslednje epizode prosto ocekivao montipajtonovsko boso stopalo kako slece i pretvara sve hostove u pihtiju, al jbg

foot.jpg

On 3/30/2018 at 4:49 PM, Kole said:

to sa tesom tompson sto je sad "odjednom svuda" je tipican primer onog "otkud i kako ovaj glumac ovde, to jest niotkuda, a u svim serijama i filmovima" a covek/zhena snima non stop vec 10+ godina
tako da, dok je takav stav uglavnom odraz neznanja osobe koja ga izrazava jer je "kasno dosla na zhurku" 
u tvom slucaju Laki, koji si, navodno, fan veronike mars, situacija je alarmantnija jer ukazuje na gubitak pamcenja, a nit si mator nit (javno) narkoman cime bi se taj gubitak opravdao ;oD

iju ovo sam propustio! sram te bilo kole, sram te bilo ... moguće da sam je zaboravio iz nekih drugih rola. pre neki dan sam se setio da je bila u još nekom filmu...

krenuh tek sad da gledam drugu sezonu, ne mogu da kažem da nije zabavna, ali sam tek stigao do pete epizode, pa očekujem neki ili ludi obrt ili razočarenje.

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa zar nije neko ovde napisao da nece snimati vise i da je kraj price?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

https://www.imdb.com/title/tt0475784/episodes?season=3