Jump to content

Westworld - HBO serija


Kole

Recommended Posts

Не делује ми ово као тип серије који тражи хватање ситних момената, већ да ће исти бити разрађени у следећим епизодама. J J Abrams, пустио га је тај трип на трећој сезони Losta. На основу пилот епизоде прича може ићи у више праваца, надам се да ће један од тих бити везан за дијалог о различитим мотивима оних који су укључени у пројекат, чисто да не буде нека прича типа Ex Machina.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

na osnovu "mape sa skalpa" i harisove "next level" price naslucuje se potencijal za te ljigave misterije
mada, mene vise interesuje razvoj likova i ceo aspekt "ustanka robova"

blago nevezano, al cisto u cilju izbegavanja pogresnih postavki za dalje zakljucivanje
iako je vaJJ jedan od kreatora Losta on nikad nije bio showrunner i imao je limitiran imput na bilo koju njenu sezonu = sve govna za lost idu na adresu Lindelofa i Kjuza
isto, iako je vaJJ exec producent Westworlda, nije kreator niti showrunner - to su Dzhonatan Nolan (Kristoferov brat koji najcesce pishe njegove filmove) i njegova zhena

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2016 at 10:47 PM, BoskoG said:

Заспао четири пута на овом јлз, али погледаћу поново ако буде више од 2-3 епизоде а да није скинута...

Morao sam da pogledam kao ljubitelj SF naročito posle komentara.

Jedino što se sećam iz filma je pokvareni robot Jul Briner, a mislim da će i serija tako "završiti"

Link to comment
Share on other sites

Ahm, pplz, ovo je rimejk filma iz 70tih i kolko sam ja skapirao serija je tehnicki nastavak filma (last critical failure was more then 30 years ago) nego rimejk. Samim tim desavanja i kraj filma koji je bio pre skoro pola decenije nema nikakve veze sa aktuelnom serijom.

Kao sto ni kraj Indiana Jones and raiders of the lost arc ne moze da spojluje novog indija koji se snima. ili mozda moze?

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, tortky said:

Što si bathrt?

Koja je poenta spoilovanja nečega što je trenutno aktuelno? Ok, čitao si knjigu, super; ali mnogi, uključujući i mene, nisu. Stoga stvarno ne vidim "potrebu" bilo koga da priča o tome i propoveda šta se kako dešavalo u knjizi i slično.

Nisi mi jasan sa tim izlivima nekog tipa "besa" gde prokomentarišem da je sranje i NE treba spoilovati gde uzimaš kao činjenicu da je neophodno pročitati knjigu da bi se uopšte gledala/razumela/štagod serija.

nisam bathrt ? decko prica o filmu iz 73. godine (spominjanje knjige je zaista zajebancija) koji je inspiracija za seriju (neke teorije kazu i da je mozda nastavak, ali nista zvanicno), i tacno sve sto je rekao nema nikakve veze sa serijom ili nekakvim spojlerom (pokvareni robot omg), a i to sto je spomenuo je fazon informacija koju dobijes ako pogledas poster filma na imdb-u (ako vec nikada nisi gledao niti cuo za film, i ako nikada do premijere nisi guglao westworld, e onda u tom slucaju izvinjavamo se na vasoj izuzetnosti :P)

 

paznja link ka imdbu ce biti MEGA spojler za mnoge izuzetne fanove filmova i serija! :)  http://www.imdb.com/title/tt0070909/?ref_=nv_sr_2

i da, stvarno nije nikakav spojler 

9 minutes ago, tortky said:

Dobro, ali da li treba pričati o tome i možda spoilovati nekome nešto što će se možda desiti i tako upropastiti ugođaj gledanja?

Meni je skroz jasno šta pričate, ali mi deluje da uopšte ne želite da uzmete u razmatranje da ćete time tako možda nekome spoilovati nešto. Takođe mi nije jasno zašto je NEOPHODNO SVAKI TOPIK zagaditi tim stvarima, ukoliko posotji slučaj da se radi reboot, snimanje po knjizi itd itd; i da li je toliko teško staviti te stvari u spoiler tag?

to zaista zvuci pravicno, da smo na nekom random forumu

posto smatramo da je rur elitisticko mesta i cesto filter random comonner-a, pretpostavku imamo sledecu  - ako je nekom ono spojler 1. serija je katastrofa i treba dumre 2. gledalac je neuk i ne treba da dolazi :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tortky said:

Dobro, ali da li treba pričati o tome i možda spoilovati nekome nešto što će se možda desiti i tako upropastiti ugođaj gledanja?

Meni je skroz jasno šta pričate, ali mi deluje da uopšte ne želite da uzmete u razmatranje da ćete time tako možda nekome spoilovati nešto. Takođe mi nije jasno zašto je NEOPHODNO SVAKI TOPIK zagaditi tim stvarima, ukoliko posotji slučaj da se radi reboot, snimanje po knjizi itd itd; i da li je toliko teško staviti te stvari u spoiler tag?


Cek, cek, cek, da skapiram,  teoretisanje o buducim desavanjima u seriji koja je aktuelna moze nekome da sjebe ugodjaj gledanja?!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

odgledao obe!
pratim seriju, definitivno :)))
nego, jedno pitanjce

 

scena kada matori ford (hopkins) udje u ww iz lifta i sretne onog klinca.,, sada, tu mi nije jasno, po prici bi se reklo da je klinac realan i da je dosao na 'odmor sa roditeljima', a posle mu je 'usao u um'..


aha, evo sada sam opet pogledao, to je ustvari on :D (nemojte mi zameriti, gledao sam na poslu :D)

definitivno treba pogledati epizodu po 2x, dooosta je konfuzno!!!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...