Jump to content

Westworld - HBO serija


Kole

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Мени је баш до јаја друга сезона. Био сам у фазону шта сада могу да ураде након онаквог краја прве сезоне, када су врхунски поентирали, али ово је баш добар наставак.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 6/25/2018 at 3:11 PM, tOMABRE said:

Verovatno jeste posto je ima na torrentu

Zato sam najvise i pitao jer sam video nekoliko review-a, pa sam pomislio da nije HBO zabo i pustio opet proslu epizodu kao sto su u prosloje sezoni GoT-a pustili jednu epizodu nedelju dana ranije  , ali nisi mogao nigde u tom trenutku da pogledas na ovim platformama do sinoc uvece. Izgleda da nema odmah posle emitovanja na tim striming platformama, nego treba da prodje neko vreme dok je upload ili sta god.

 

 

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dobra druga sezona, iako skripi dosta u zapletu na momente, samo finale je bas sranje :)

entoni hopkins po  milioniti put u fazonu ja sam bog otac, je mene smorio nevidjeno

dolores me je smorila za medalju, iako su isplivale neke zanimljivi detalji oko nje, prosto glumica i njen pristup su mi u pocetku bili smesni a onda poprilicno iritantni 

ubili su u pojam sa patetikom na nekoliko mesta, da bi to posle vadili sa prenaglasenom akcijom

sve u svemu solidna druga sezona posle prve maestralne, steta samo sto mi je kraj govnjiv da ne moze biti gori :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 3/30/2018 at 4:49 PM, Kole said:

to sa tesom tompson sto je sad "odjednom svuda" je tipican primer onog "otkud i kako ovaj glumac ovde, to jest niotkuda, a u svim serijama i filmovima" a covek/zhena snima non stop vec 10+ godina
tako da, dok je takav stav uglavnom odraz neznanja osobe koja ga izrazava jer je "kasno dosla na zhurku" 
u tvom slucaju Laki, koji si, navodno, fan veronike mars, situacija je alarmantnija jer ukazuje na gubitak pamcenja, a nit si mator nit (javno) narkoman cime bi se taj gubitak opravdao ;oD

iju ovo sam propustio! sram te bilo kole, sram te bilo ... moguće da sam je zaboravio iz nekih drugih rola. pre neki dan sam se setio da je bila u još nekom filmu...

krenuh tek sad da gledam drugu sezonu, ne mogu da kažem da nije zabavna, ali sam tek stigao do pete epizode, pa očekujem neki ili ludi obrt ili razočarenje.

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa zar nije neko ovde napisao da nece snimati vise i da je kraj price?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

https://www.imdb.com/title/tt0475784/episodes?season=3

Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2018 at 8:47 AM, Lex said:

Ne znam šta da mislim o ovom finalu. Ali je dobra post credits scena...

Post credits scena je izvukla stvar u tom smislu, stvarno je genijalna.

Sama sezona kao sezona, šta ga znam ... ne mogu da kažem da nisu zaokružili sve u finalu, povezali te krajeve itd. Malo su me smorile one filer epizode sa samurajima i indijancima, da sam gledao epizode kako su se pojavljivale, poludeo bih, ovako nije problem kad može da se pogleda jedna za drugom. 

OK mi je i taj koncept Dolores vs Bernard za sezonu 3, makar ovako na papiru. 

Entonija nemam pojma ko više može da gleda, nadam se da se penzionisao jer sve što je glumio proteklih godina je identično.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 5/8/2020 at 3:26 PM, G!!! said:

da, nije lose, drugi deo sezone je bolji 

dobar im taj zaplet na kraju krajeva 

 

 

ovo me raduje pošto sam pogledao prvu epizodu i bio na fazon šta je bre ovo - kao neka jeftina epizoda black mirrora. 

ako će se kasnije poboljšati to me raduje, pošto mi je i u startu delovalo da su se suviše "raširili" mimo safe zone onoga što su dobro pokrivali do sad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...