Jump to content

Ne mogu da otvorim Reddit (DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN)


SavKe

Recommended Posts

Ajd dajte neku pomoć, ne znam koji je ovo đavo, ne radi mi Reddit u chromu, pojavi se graška iz naslova - DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Probao sam reset rutera, restart kompjutera, probao sam ova dva rešenja sa LINKA, i dalje jebeno ne mogu da otvorim Reddit, ista greška

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da, da i ja sam Telekom, dobro bar da znam šta je.

Inače evo podaci nakon što sam iskucao Docine komande, čisto ako zatreba

C:\WINDOWS\system32>ipconfig /flushdns

Windows IP Configuration

Successfully flushed the DNS Resolver Cache.

C:\WINDOWS\system32>ping www.reddit.com
Ping request could not find host www.reddit.com. Please check the name and try again.

C:\WINDOWS\system32>nslookup www.reddit.com
Server:  csp1.zte.com.cn
Address:  fe80::1

Name:    www.reddit.com

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...