Jump to content

Uefa Championes League 16/17


SHMEKER

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ponizavanje

a  ljudi se i dalje zgrazavaju kad im kazem da ce monako da izbaci siti.. 3.50 kvota

veceras za mene najzanimljivija utakmica u ovoj turi, real-napoli, ocekujem od napolija dosta, vrhunska ekipa koja igra najlepsi fudbal na svetu (nije to vise borusija.. ) sve mogu da propustim ali njih u seriji a nikad

bajern igra lose u poslednje vreme, ali bez obzira mislim da izbacuju luzere bez problema

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

never go full vitja!

btw. promenim u 83minutu na cabin in the woods koji je isao na b92 jer sam mislio da je sve gotovo posle gola kavanija... medjutim vracam na tekmu da proverim jel kraj za vreme prvih reklama kad ono 5:1, pomislih nevera, ali opet sva sreca prolaze... kad ono slobodnjak i tuga... tri smrti padavicarima iz katalonije

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ali mozda ima u nigeriji!!

jos mi je smesniji onaj debeli idiot posle emisije sto urla kako je sudija napravio dobru odluku posle konsultacije... a celu tekmu gledas kako jebeni pacovi samo cekaju da padnu u 16 i naravno da dolazi situacija kao narucena gde ne znam da li ste primetili da nejmar spusta teziste i bukvalno se baca preko njega.. pa umrite vise skotovi ciganski, svu draz ste isisali iz fudbala

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Evo, prošlo je dosta sati od sinoć, i ja sam i dalje skenjan totalno, "smučio mi se fudbal" i ceo taj fazon... neću ni da spominjem cigane, samo ću se osvrnuti na dve promašene 1 vs 1 šanse PSG-a :c Od toga druga Di Maria kad ga je lik pokosio sa leđa, mada nisu ni pustili snimak posle, samo čovek ostao da leži... mada sam je kriv realno, oklevao je sa šutem, kao hteo da doda...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, togFU said:

Evo, prošlo je dosta sati od sinoć, i ja sam i dalje skenjan totalno, "smučio mi se fudbal" i ceo taj fazon... neću ni da spominjem cigane, samo ću se osvrnuti na dve promašene 1 vs 1 šanse PSG-a :c Od toga druga Di Maria kad ga je lik pokosio sa leđa, mada nisu ni pustili snimak posle, samo čovek ostao da leži... mada sam je kriv realno, oklevao je sa šutem, kao hteo da doda...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=03&dd=09&nav_id=1238448

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...