Jump to content

Uefa Championes League 16/17


SHMEKER

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

odavno se nisam radovao zbog neke utakmice kao sinoc kad je monako izbacio siti. mnogo, mnogo gotivna ekipa. dobio sam i pare ali mi je draze sto su ih izbacili

kako ne voleti ekipu koja igra onakav fudbal i gde igraju onakve njushke kao u monaku =) 

 

5000.jpg?w=620&q=55&auto=format&usm=12&f

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

jok, vratiće im se što su oterali Ranijerija pa će ispasti iz lige, možda ne ove, ali sledeće godine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, nickwood said:

Oterali Ranijerija i počeli da kidaju

jesi li ozbiljan ili samo gledaš fudbal svake prestupne godine? Igrači su ga bojkotovali dok ga nisu oterali, a bez njega većina tih koji su ga bojkotovali bi i dalje igrali u Championshipu. Ne znam kako iko normalan u ovom trenutku može da podržava taj ološ

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Highl1 said:

jesi li ozbiljan ili samo gledaš fudbal svake prestupne godine? Igrači su ga bojkotovali dok ga nisu oterali, a bez njega većina tih koji su ga bojkotovali bi i dalje igrali u Championshipu. Ne znam kako iko normalan u ovom trenutku može da podržava taj ološ

Svake prestupne godine :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

seems legit

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ne volim bajern ni najmanje, ali nije realno koliko su ih pokrali. drago mi je da je atletiko rutinirao lester iskljucivo zbog ponizenja precenjenog engleskog fudbala (totenhem izbacen u grupi od leverkuzena, arsenal zgazen od bajerna). ostao jos mocni junajted u ligi evrope da se krlja sa nikad jacim andrlehtom i besiktasom. inace bajern je trenutno bolji tim od reala, u toliko sam siguran posle ovog dvomeca.

e sad voleo bi da vidim juve real u polufinalu, da ih pokrsi juve kako dolikuje. mislim da barsa nema sta da trazi posle 0-3, osim ako se ne desi neka epska kradja koja ukljucuje crveni u prvom poluvremenu. nadam se i da ce monako da izbaci borusiju, koja je takodje kul ekipa, ali je daleko od neverovatnog monaka, koji je meni ekipa godine 2016/17.  naravno mislim da tu jos moze svasta da se desi ali verujem da ce monako otici dalje

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

u prvom mecu je i bajern dobio nepostojeci penal koji je vidal promasio tako da je po meni on tragicar ovog dvomeca,stoji da su sudije poprilicno unistile bajern u ovoj drugoj utakmici,valjda ce uvesti ono sto je u americi vec dugo normalna stvar a to je pregled snimka...

Link to comment
Share on other sites

Dosta ležerna utakmica, verovatno je to razlog zašto nema nekih ložana reakcija, međutim ne smemo zaboraviti nivo cigankluka koji poseduju igrači Barse, tako da....

 

JEBIIIIIIIIIII GOVNA CIGANSKA BRE, JE-BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!1

17951784_1405213832907043_91875535020983

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...