Jump to content

Premier League 16/17


alfa

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

23 hours ago, alfa said:

zašto je govno?

Samo sam tebe čekao :D

Napisao sam "govno malo cigansko", da budem precizan. Pa onakva reakcija mi je katastrofa, kao dete neko... i onda još postoje i ljudi koji ga brane, u fazonu "on je veliki borac i jako želi i gine na terenu, i zato je onako reagovao", mislim lol...

Link to comment
Share on other sites

Ciga sam napisao jer je ciga (crn je jebiga), a ne zato što se ponaša ciganski na terenu :D

I kakva bre fudbalska romantika, budi čovek jebem mu miša, svi ti aplaudiraju a ti glumiš neko ludilo i jedva izađeš sa terena. Ako ništa, nije lepo prema čoveku koji ulazi umesto tebe... i kakva je to logika "bolje da je takav nego da ga boli k?", pa lol, znači igrač koji sabije utakmicu, izađe u 80. min nasmejan i aplaudira ovome što ulazi, znači njega boli kurac jel?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vise prokomentarisao zato sto si ga nazvao ciganom, ne znajuci da se salis zbog boje :) 

"Bolje da je takav nego da ga boli k" je zbog - Sada se vodi polemika oko toga da li ce Alexis da produzi ugovor ili ne. I sve ovo pokazuje da on hoce da igra, hoce da grize, i uvek hoce da postigne jos jedan gol, bez obzira koliko ih je dao. 

Sa druge strane, jeste se poneo kao dete, jer jbg, razumljivo je da kada vodis 4-0, izbacis najbolje igrace, da se ne povrede. Mogao je da se ponese malo bolje, ali me ponekad nervira hladnokrvnost Ozila npr, koji je igracina, a u nekim trenucima kada se seta po terenu, ili ga "boli k kada izlazi sa istog" , mi deluje kao da samo sto ne kaze "E momci, ja odoh u neki drugi klub, pocelo da me smara ovo". Zato mi i prija kada vidim ovog pitbula koji se nervira oko svake sitnice, i nadam se da ce da ostane sto duze u klubu.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Posto je forum briljantan i zaboravim na njega nazalost

evo sa par dana zakasnjenja

http://lasthl.com/bbc-match-day-2-week-21-15012017-full-show/

Fil Nevil sabio analizu za UTD-Pul (doduse i za Siti-Everton, ali je my man Alan Shearer ipak poentirao na kraju) :)

 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nevil kida kao pundit, mora se priznati

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bedak za Masona

http://www.101greatgoals.com/news/ryan-mason-left-fighting-life-head-collision-chelseas-game-hull/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

But after six-years at Craven Cottage, he made the switch to Crystal Palace where he was eventually joined by Adebayor. And Hangeland recalled a brilliant moment between the enigmatic frontman on football podcast Heia Fotball via Balls.ie. "Only played with him for 6 months but a quick story. I played for Fulham and he played for Spurs. We were attacking and I was marking Adebayor in midfield." Suddenly he says, 'Ahhh, I'm hungry'. I replied, 'What?'" (Adebayor said:) 'I can't wait for the game to finish, I'm so hungry. Do you know a good restaurant in London, Hangeland?'"

Following spells in England with Arsenal, Manchester City and Spurs, the Togo international then made the move to Palace, and Hangeland details how lazy he really was; "Later when he came to Palace I started to realise where this came from. When we had strength workouts he would sit in the gym with just a cup of coffee and a muffin. He was being paid by City, Tottenham and Palace at the same time, and he was sitting in the gym drinking coffee. Incredible natural talent, very lazy." Adebayor, ladies and gentlemen.

jebeni crnja [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...