Jump to content

OVERWATCH WORLD CUP


ZeRoQL

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahahaha opšti pičvajz, u brazilskoj ekipi kapiten je sakupio 60% glasova a lvl53 je, dok je prvi ispod njega sa 40% i čovek uopšte nije rangiran xD

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/us/BRKsEDU-1151

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/us/ziG-1837

 

edit: a pa jasno sve sad, lik ima preko 4 miliona subscribera na youtube

Edited by 3LANCER

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Nyarlathotep said:

Ja samo ne kontam kako jedan lik uspe da sakupi skoro 1/3 glasova. Zar je mogutje da su se sklopile zvezde na nebu? :D

err dechko ima skoro 80 rejting prosle sezone(Punisher) tj nas kapiten znam dechka licno, zalsuzeno :)

elem ja sam isto bio pozvan sa 71  iako nisam se logovao nesto manje od mesec dana od dana kada sam dobio mail :P prepustio sam to mladjoj ekipi da se igra malo-mator sam ja konj :D

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, m4trix said:

err dechko ima skoro 80 rejting prosle sezone(Punisher) tj nas kapiten znam dechka licno, zalsuzeno :)

elem ja sam isto bio pozvan sa 71  iako nisam se logovao nesto manje od mesec dana od dana kada sam dobio mail :P prepustio sam to mladjoj ekipi da se igra malo-mator sam ja konj :D

Meni samo beshe chudno otkud da jedna osoba bude toliko popularna, nishta vishe :3

Link to comment
Share on other sites

Strava, samo napred - jedino sto nisu bas ispostovali svoj koncept koji su na pocetku najavili, da ce tim biti "tim zabave" u smislu par super igrača, par "selebritija", par ljudi iz industrije i tako to, kao oni svojevremeno basket okršaji tokom NBA All Stars, gde pevaci i glumci igraju basket :) Ovo je sad ispalo da se uzimaju najjaci igraci po rangu (sto je totalno u redu takodje) koji ce napraviti "najjaci" tim neke zemlje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...