Jump to content

OVERWATCH WORLD CUP


ZeRoQL

Recommended Posts

3 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

Hvala Laki , care brate.

Medjutim, meni kad odem na VOTE page... kaze "PAGE NOT FOUND" na ovom sajtu za glasanje. Jel se to desava jos nekom?

Konačno je izgleda proradilo bolje, javite ako vam sada šljaka. Meni inače s vremena na vreme izbaci i neke internal errore, koješta.

 

1 hour ago, Nyarlathotep said:

Shto se tiche iskustava iz nekih drugih igara, igrao sam Quake 2 tamo neke 1999 i posle na Drenik serveru, tamo sam i upoznao neke RUR ljude. Zhao mi je shto ne mogu da se setim imena poshto su mi svi na ICQ, a to vishe ne koristim.

haha, icq - neka digne ruku ko se seća ICQ broja i danas napamet :) [jupi]

 

1 hour ago, Nyarlathotep said:

Registrovao sam se kako bih se javio ovde, na listi sam za glasanje, bnet ID: Nyarlathotep#1277.

Dobrodošao! :)

1 hour ago, Nyarlathotep said:

Izvinjavam se ako sam neshto pogreshio time shto sam ovde ostavio svoj prvi post.

ma kakva greška, sve je ok :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bih samo da se zahvalim Luckyju sto me je stavio na spisak, iako sam fakticki postao aktivan otkad je aktuelna ova prica za WC. Jeste da sam napravio nalog davne 2008. ako se ne varam, ali manje vise sam stalkovao tad, nisam postovao nista, a u poslednje vreme (do overwatcha) ni toliko. Hvala puno druze na promociji, stvarno vrlo lep gest.

Takmicarski maltene nisam igrao nista od CS-a 1.6 (tehnikom server ako se dobro secam i klan AP :D ), ali za overwatch sam se bas nalozio.

Jos jednom hvala puno sto ste me ukljucili u community iako sam tek nedavno postao aktivan. Nadam se da cemo opravdati poverenje ako budemo deo tima <3

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bad_Horse said:

Ja bih samo da se zahvalim Luckyju sto me je stavio na spisak, iako sam fakticki postao aktivan otkad je aktuelna ova prica za WC. Jeste da sam napravio nalog davne 2008. ako se ne varam, ali manje vise sam stalkovao tad, nisam postovao nista, a u poslednje vreme (do overwatcha) ni toliko. Hvala puno druze na promociji, stvarno vrlo lep gest.

Takmicarski maltene nisam igrao nista od CS-a 1.6 (tehnikom server ako se dobro secam i klan AP :D ), ali za overwatch sam se bas nalozio.

Jos jednom hvala puno sto ste me ukljucili u community iako sam tek nedavno postao aktivan. Nadam se da cemo opravdati poverenje ako budemo deo tima <3

Nema šta hvala, 100evrića i poklon iz Amerike kad se budete vraćali :)

Šalim se, sve OK - imaš nalog odavno ali nisi postovao, nema veze, javio si se ovde, trudimo se da okupimo naše ljude na jednom mestu tako da je sve ok.

1 hour ago, Nyarlathotep said:

107923604 lol :)

Hvala lepo, nadam se da tje se neko od ljudi o kojima sam pisao prepoznati.

Pošto je već otišla vest jer se nisi javio na vreme :) kada budemo slali podsetnik svakako ćemo i tebe ubaciti u narednu objavu.

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da glasam fala svima!

Ono sto je meni do jaja i zbog cega ce ljudi da WTF-uju, sto mi je zabagovana statistika. Pise da sam igrao Bastiona medju najigranijim herojima... ako neko pokopa vise, videce da pise da sam igrao nesto 20h kompetitiva s njim samo i da imam 98% winrate. Hhaha. BEST BASTION #WORLD. Jbg, zabagovalo se djubre, u realnosti imam nekih 10min mozda igre s njim ako i toliko.

 

 

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

Uspeo sam da glasam fala svima!

Ono sto je meni do jaja i zbog cega ce ljudi da WTF-uju, sto mi je zabagovana statistika. Pise da sam igrao Bastiona medju najigranijim herojima... ako neko pokopa vise, videce da pise da sam igrao nesto 20h kompetitiva s njim samo i da imam 98% winrate. Hhaha. BEST BASTION #WORLD. Jbg, zabagovalo se djubre, u realnosti imam nekih 10min mozda igre s njim ako i toliko.

 

 

nemo' sad se vadis. svi znamo tvoju mracnu tajnu sada!

 

1 hour ago, Velijah said:

1335571...fali mi neki broj tu.... * insert Grlom u Jagode music*  @Lucky

da, mislim da ti fali jedna cifra :)

Link to comment
Share on other sites

Objavili smo drugi krug i poziv za glasanje za naše junake na world cupu:

http://klanrur.rs/2016/08/22/overwatch-glasanje-za-srpski-world-cup-tim-u-toku/

https://www.facebook.com/rur.rs/posts/1114629728617941

https://twitter.com/klanrur/status/767693924651585542

Pa slobodno šerujte na svojim kanalima i šta god da koristite of FB, Twitter, itd - verujem da će koristiti :)

@ZeRoQL @Pesma-mrtve-dece @Bad_Horse @Pika89 @Nyarlathotep

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...