Jump to content

OVERWATCH WORLD CUP


ZeRoQL

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

haha, realno - mi smo dobili zvanični info od blizza ali ne i ko je sve od domaćih ljudi pozvan - u svakom slučaju, ko dobije neka se javi, pa da organizujemo glasanje i ispratimo sve na najbolji način - javite battle.netove (do 08. avg je mislim rok do kada morate da prihvatite da li želite da učestvujete) pa ćemo kroz vesti i objave ispratiti glasanje za naše pulene (!).

Link to comment
Share on other sites

Hm, sad mi se pojavilo samo od sebe, ali i dalje mi je broken img na ovome kao i sa1ntu, valjda su tu avatari.

eNivejZ, koliko vidim, imamo četiri čoveka u spisku odavde:

  • ZeRoQL#2825
  • Easymode#1969.
  • iknowuwantme#2809
  • BadHorse#2866

Tako da videćemo da organizujemo da što više ljudi glasa za vas kao istaknute RURljake! :)

Ako znate još nekoga sa spiska ili je tu negde, javite da i njega ubacimo u priču.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, evo objave oko World Cupa i glasanja sa vašim nickovima. Predlažem da lupite share na vest ili na socialu (linkovano ispod), čisto zbog većeg reacha a samim tim i potencijalnih glasova baš za vas:

Vest na sajtuhttp://klanrur.rs/2016/08/12/overwatch-glasajte-za-srpski-tim-na-world-cup-turniru/

Facebook https://www.facebook.com/rur.rs/posts/1106472542766993

 

Twitter https://twitter.com/klanrur/status/764026957088509953

 

 

@ZeRoQL @Pesma-mrtve-dece @Pika89 @Bad_Horse

Link to comment
Share on other sites

Registrovao sam se kako bih se javio ovde, na listi sam za glasanje, bnet ID: Nyarlathotep#1277.

Igram od prvog dana bete (pisao sam opis pa sam dobio pristup). U prvoj turi sam igrao manje-vishe sve heroje, osim Widowmaker. U drugoj turi, tamo negde u januaru, fokusirao sam se na Lucia, ali sam i dalje povremeno igrao druge heroje. Na kraju bete sam prebacio sav fokus na Lucia, i od kako je igra live igram u glavnom samo Lucia.

Shto se tiche iskustava iz nekih drugih igara, igrao sam Quake 2 tamo neke 1999 i posle na Drenik serveru, tamo sam i upoznao neke RUR ljude. Zhao mi je shto ne mogu da se setim imena poshto su mi svi na ICQ, a to vishe ne koristim.

Mislim da je jedan bio Popaj, ako se dobro setjam mislim da smo se sreli u Crnoj Gori za vreme leta. Bio sam dobar sa josh jednim likom chijeg imena ne mogu da se setim, ali znam da je radio dosta u vezi Counter Strike scene kod nas. Da, igrao sam CS 1.1 ali sam prestao nakon shto sam pukao popravni iz fizike. Davno je sve ovo bilo 1999-200x, pa ne mogu da se setim imena svih ljudi s kojima sam bio u kontaktu preko ICQ i MSN, ali mozhda se neki sete malog subotichkog noob-a pa se jave.

Nakon toga sam batalio competitive gaming i glupirao sam se u World of Warcraft. Od kako sam pocheo Overwatch betu, igram samo tu igru (od competitive igara), na zhalost nemam ekipu za ranked, pa udjem samo povremeno s par ortaka kako bi se glupirali. Ostavio sam svoj bnet ID gore ako neko zheli da ima Lucia u timu.

 

Izvinjavam se ako sam neshto pogreshio time shto sam ovde ostavio svoj prvi post.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...