Jump to content

Lesi je citer, ali nije zato banovan! Jos neko cituje!


Recommended Posts

E ovako, pre svega da kazem da sam do jaja fasciniran koliko niko od vas nije uopste pokusao da mucne glavu i skonta da Lesi uopste nije taj koji je dobio ban na nemanhinom accu. Ovaj pajta ReMax je izvredjan zesce od strane svih a lik je u stvari jedini koji je video da tu nesto ne stima, na zalost, ni on nije skontao o cemu se radi ali mu je nesto smrdelo. Nisam imao nameru da napisem bilo sta, ali s obzirom na to da je u pitanju citovanje i s obzirom kako se pojedinci ponasaju, odlucio sam da se ipak izjasnim.
Naravno, sve cu objasniti i potvrditi slikama.

Dakle, pre svega da napomenem, da je Lesi citer, pre je vec dobijao banove za cit, svako ko ga je gledao malo duze po mecevima primetio je da lik igra jako sumnjivo. Tako da - da, citer je.

Nemanhin acc nije banovan zbog Lesija.

Ovo je Randjetova prepiska sa CEVO adminom :

 http://imgur.com/a/X1Hk0 [/img]

 http://imgur.com/1a6ppWu [/img]

Po ovom Randjeovom odgovoru primetio sam da ili zbog situacije nije dobro procitao odgovor admina, ili nije dovoljno upoznat sa engleskim, medjutim nije ni bitno sta je od ta dva, zanimljivo je to da niko drugi uopste nije pazljivije pogledao tu njegovu prepisku.
Admin lepo pise da je cheat detectovan na odredjenom IPu, tako da nije moguce da je acc koristio neko drugi ili je acc bio hakovan, U slucaju da je Lesi bio taj koji je citovao, admin bi video da se IP ne podudara sa IPom onoga ko je igrao prosle meceve, znaci da je cit koristio neko pre Lesija. Zatim, Cevo, kao i svi ostali klijenti, ne skeniraju komp u potrazi za cheatovima i hackfileovima (iako mnogi misle da se to radi) iz prostog razloga sto postoje mnogi false positivi i bilo bi previse slucajnih banova. Klijent detektuje ukoliko je cheat pokrenut na CEVO clientu, dakle u toku bivanja u odredjenoj igri preko CEVO clienta. Randje jasno govori da Lesi nije ni usao u igricu, sto takodje potvrdjuje i admin putem IP provere. Znaci da Lesi nije taj koji je dobio ban.

Sad, pitanje je zasto Nemanha ranije nije dobio ban? Moguce je da je delayed ban kao sto radi i Steam, Blizzard (hearthstone) i mnogi drugi. Moguce da nije cheater cak ni Nemanha, ako je jos neko igrao na tom accu. Tako da vi malo razmislite pa sami skontajte ko je citer i da li je. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako zapravo procitas dobro prvih par recenica adminovog odgovora
 

Quote

"There is no match on IP to any other users and there is no evidence that this was the result of a hacked/borrowed account or a mistake."


videces da nisi u pravu, ovo samo potvrdjuje da lesi sa sadasnje IP adrese nije ranije igrao CEVO.

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Odgovoriću i ovde kao i na druga dva topica, čisto da neko ne propusti - po pravilima foruma, diskusija je poželjna, slobodna i otvorena, samo molim vas bez vređanja sagovornika, jer se takvi postovi brišu. Da neko ne bi kukao kako mu je post obrisan a rekao je nešto važno, suzdržite se od "retard", "moron", "debil" izraza, psovki i slično.

Ujedno, administracija nema veze ni sa jednim od aktera u ovoj diskusiji pa je sa te strane suvislo pominjati kako mi favorizujemo neku od strana.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, EnzoPoz said:

Ako zapravo procitas dobro prvih par recenica adminovog odgovora
 


videces da nisi u pravu, ovo samo potvrdjuje da lesi sa sadasnje IP adrese nije ranije igrao CEVO.

Lepo kaze da se IP ne podudara sa IPom ni jednog drugog acc-a vec da je to IP sa kojim je igrano samo sa tog acc-a, zato i kaze da nije moguce da je taj ban dobio neko ko je hakovao ili pozajmio acc.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, professeur said:

IP adrese 99% igrača u našoj regiji se resetiraju svako 24h, tako da gledanje iste u ovom slučaju nema nikakvog smisla.

Ne resetuju se na 24h nego kad se ruter restartuje, tacno je da se cesto menjaju, ali nekada se ne restartuju po par nedelja. Gledanje iste nema nekad smisla ali admin je sam potvrdio da je banovan nalog zbog IP adrese, kada je potvrdjeno da je sa iste IP adrese igrano vise meceva sa tog acca (nemanhinog). Tj ne vise nego bar jedan mec, kada je utvrdjeno da je cit koriscen, a Lesi nije odigrao ni jedan sa tog naloga. Znaci da je cheatovao neko drugi.

Link to comment
Share on other sites

Lesi je dobio ban i na njegovom accountu,jer je utvrdjen ISTI IP ,MAC adresa ( IP ADRESA TVOJE MREZNE KARTICE U MATICNOJ ) . 
https://cevo.com/member/523451/

ne otvaraj vise glupe teme :-)

P.S. On je poslednji put igrao CEVO pre 2 meseca i vise,pre nego sto ga je njegova EU ekipa kikovala. Tako da se sigurno za 2 meseca PROMENIO IP , znajuci da on restartuje ruter,sigurno vise nego 10 puta. Tako da uzivaj Randome :-)

Edited by -HogaR-

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

On 04.08.2016. at 10:27 PM, -HogaR- said:

Lesi je dobio ban i na njegovom accountu,jer je utvrdjen ISTI IP ,MAC adresa ( IP ADRESA TVOJE MREZNE KARTICE U MATICNOJ ) . 
https://cevo.com/member/523451/

ne otvaraj vise glupe teme :-)

P.S. On je poslednji put igrao CEVO pre 2 meseca i vise,pre nego sto ga je njegova EU ekipa kikovala. Tako da se sigurno za 2 meseca PROMENIO IP , znajuci da on restartuje ruter,sigurno vise nego 10 puta. Tako da uzivaj Randome :-)

Samo meni nije jasno kako sam onda na fejsitu dobio ban preko IP adrese,zbog tog starog acca na kojem cak nikad nisam igrao fejsit,nego je banovan na mmu..0 games played na fejsitu...eto a to je bilo pre 2 godine,samo ne znam kako su onda oni nasli preko ip adrese pa mene banovali za sakrivanje bana tj ban evasion....

Link to comment
Share on other sites

to mene stvarno ni ne zanima sta su oni radili,i kako su zakljucili. Dal je IP ovaj ili ONAJ,dal je ovakav ili onakav,brate program je nadjen dok si ti koristio account na TVOM kompu.

prica o ovome je sa moje strane zavrsena,admini mozete da lokujete ove topice :-)
 

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni hteo da komentarisem nista,samo sam rekao da ne znam o cemu se radi zato sto i ne znam...na kraju ce ispasti da sam dobio 2 bana nepravedno na inicijativu i rec drugih ljudi...samo ne znam kako to da moja rec ne vredi isto koliko i njihova..nema veze ovo je i onako kompleksaska zemlja tako da mi je sve jasno...
 

Link to comment
Share on other sites

Doziveo sam da random likovi koje ni ne poznajem pricaju ovde o tome da mozda sve ovo nije istina,i da mozda ima tu jos nesto sto se ne zna...a kad su ti likovi (random) napadali ljude sa srpske scene zbog kojekakvih stvari ja sam ih napusavao i stajao na stranu ljudi koju su tu godinama...

E pa sad sam video koja je prica...sad tih ljudi koji su dugo na sceni nije da ih nema nigde,nego jos gore oni su bili prvi koji su ovde komentarisali protiv mene....(cast izuzetcima)

Link to comment
Share on other sites

Lesi, kao prvo, ti si meni random lik. Ja sam za tebe cuo mozda dva puta maximalno, ti bukvalno nista vece nisi uradio na srpskoj cs sceni da bi neko cuo za tebe, tako da si ti brate moj random lik, i kompleksas. 

Normalno je da ce nasa rec da vredi vise od tvoje, pa jebote ti si citer, ne znam sta ocekujes, da ti sad svi poverujemo u pricu kako ti nisi citer i kako su svi ovi retardi sto su te banovali?

Ti si ili decko retard ili se sprdas, ne mogu da verujem sta ti pises.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam retard sto uopste pisem ovde bilo sta,i dolazim u situaciju da se raspravljam sa vama random likovima koje ni ne poznajem...koji su mozda cak i najnebitniji u ovoj nebitnoj sceni...

a bas bi voleo da saznam ko si ti HEI 1300 postova na KLAN RURU DRUZE USRACU TI SE U ZIVOT TAJ FORUMSKI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...