Jump to content

citerski trio - hogar, lesi, nemanha


ReMAX

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Pa zato sto ja nisam banovan za cheat,nego za prikrivanje cheata :) Ljudi pozdrav veliki svima:) mnogo sam cekao da prodje ovo i nisam ni hteo da se raspravljam :) 

nadam se da ce vreme pokazati :) 

I veoma mi je drago da je ovaj post dogurao dokle je dogurao i da se pise ovde i posle par meseci :)) 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ljudi ako neko cituje, treba u LANu da dokaze da NE CITUJE i to je jednostavno.

Neki ljudi se zaista slabije snalaze u LANu, a isto tako neki mnogo bolje.

To se sve lako utvrdi, a coveka pustite da iznese svoje misljenje. Svako ima pravo sve da kaze, isto tako svi imaju pravo na repliku.

Pozivam vas sve na LAN zavrsnicu u Pazovi 18. februara, pa tamo da se pre svega igramo, pa i da vidimo ko je bolji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ako smem da se umesam u diskusiju kao jedan oldschool igrac? :) remax ja ne znam ko si ti da tako odgovorno tvrdis ono sto tvrdis. HogaR-a znam jos od 1.5 CS-a i mislim da je prilicno poznat u srpskom CS svetu, Svako ko je malo ozbiljnije igrao zna da decko igra ceo zivot i uvek je dobro igrao. Ne bih da uvredim nijednog gastera ili ljude koji zive preko ali 90% igraca na CS sceni koje sam do sada upoznao a da zive u inostrastvu ispostavilo se da cituju, sto se i za tebe pokazalo. Ja da se pitam banovao bi te permanentno s foruma zbog ovih tvrdnji i ovog bezobrazluka i to sve na racun ljudi koji su na sceni godinama i koji su se X puta dokazivali na LAN-ovima, naspram tebe kojeg apsolutno jedna jedina osoba ne poznaje i koji nisi apsolutno nista postigao u svom bednom zivotu, pri tom si i sam cheater. Znaci em i sam citujes em si bezobrazan, pa druze tebe treba je*ati :)

 

Pozdrav za sve oldskulere i normalne ljude :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...