Jump to content

citerski trio - hogar, lesi, nemanha


ReMAX

Recommended Posts

Izuzev avn-a i randje, moram da se ogradim

 

Sve  ostale treba prespitati posebno citerski trio  hogar lesi nemanha -  jos od pocetka  Prve CSGO lige!

Gde ima vatre ima i dima, a ovo je previse ocigledno da ste stvarno citerska ekipa.

Ko zna koliko ste bodova ojadili ekipama! Sramota! Cist  bezobrazluk!

Od pocetka kada je igrao Ica, burazer od randje, jel tako?

Kao satro nikad ne moze neko od vas, menjate akaunte kao carape, citujete na sve strane...

Kod nas to negde i prodje jer ionako ne umete ni sa citom, pa dodju momci iz ination-a i ubiju boga u vama..

I zao mi je bibija sto je zakasao covek s vama, treba svako da digne ruke od vas.

mi ostali koji ne znamo, barem igramo posteno i druzimo se...

a vi citeri, treba vas obesiti na banderu srama i da vas narod pljuje

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, ReMAX said:

Izuzev avn-a i randje, moram da se ogradim

 

Sve  ostale treba prespitati posebno citerski trio  hogar lesi nemanha -  jos od pocetka  Prve CSGO lige!

Gde ima vatre ima i dima, a ovo je previse ocigledno da ste stvarno citerska ekipa.

Ko zna koliko ste bodova ojadili ekipama! Sramota! Cist  bezobrazluk!

Od pocetka kada je igrao Ica, burazer od randje, jel tako?

Kao satro nikad ne moze neko od vas, menjate akaunte kao carape, citujete na sve strane...

Kod nas to negde i prodje jer ionako ne umete ni sa citom, pa dodju momci iz ination-a i ubiju boga u vama..

I zao mi je bibija sto je zakasao covek s vama, treba svako da digne ruke od vas.

mi ostali koji ne znamo, barem igramo posteno i druzimo se...

a vi citeri, treba vas obesiti na banderu srama i da vas narod pljuje

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nek mu neko stavi  ispod slike NIJE SE SNASAO MOLIM VAS [roflmao]

Edited by koh.milosh
Link to comment
Share on other sites

milose, verovatno je tebi smesno zato sto su to tvoji drugari, pa makar i citovali ili bili banovali, ti ces ih opet braniti i podrzavati....

ja samo kazem da treba razmotriti sve opcije, jer samo jedna trula jabuka ne moze da bude, a dosta toga je sumnjivo

i to ne samo meni, nego mnogima koji igraju sa vama ili protiv vas

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hei said:

Molim te samo da mi objasnis zasto si ovo pitanje postavio, i kakve to veze ima?
 

pitao sam ga jer dodje neki anonimus koji nema 2 lana i proziva hogara decko koji igra ovu igricu 15 i vise godina samo zato,aj za nemanju ne mogu da tvrdim,ali za hogara garantujem da nema eto zato sam pitao ovog anonimusa da mi napise.

 

ocu da kazem da za nemanju ne mogu da tvrdim jer ga ne poznajem toliko kao hogara da ne dodje do zabune :D

 

Link to comment
Share on other sites

ma kakve to veze ima da li neko igra od 2005 ili 2008, ako neko igra 10 godina onda se njemu vise veruje da nije citer ili sta?

ti znas hogara i to je okej, i juric zna lesija pa je lesi citer

ajte molim vas, pricamo ovde o poslenjih par meseci

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ReMAX said:

milose, verovatno je tebi smesno zato sto su to tvoji drugari, pa makar i citovali ili bili banovali, ti ces ih opet braniti i podrzavati....

ja samo kazem da treba razmotriti sve opcije, jer samo jedna trula jabuka ne moze da bude, a dosta toga je sumnjivo

i to ne samo meni, nego mnogima koji igraju sa vama ili protiv vas

Tragedija sa tvoje strane bas 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ReMAX said:

ma kakve to veze ima da li neko igra od 2005 ili 2008, ako neko igra 10 godina onda se njemu vise veruje da nije citer ili sta?

ti znas hogara i to je okej, i juric zna lesija pa je lesi citer

ajte molim vas, pricamo ovde o poslenjih par meseci

pa bas zato ako si pratio u poslednjih godinu dana onda je jos veca glupost sto si napisao za hogara. decko koji nema kilove jer je IGL,a za nemanju znam da je standardno dobar otkad je poceo cs go. svaka promena se vidi,kao sto su ljudi to primetili kod lesija pre nego sto je banovan. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

druze sta pricas, mi igramo taj cevo vec dugo ( client koji je nasao cit Lesiju ) i svaki put se igra preko njega itd,  i cim je nemanja dao lesiju acc posle njegovogo log in ( nije ni usao u cs jer se protivnici nisu pojavili) nemanjin acc je dobio ban, jer je client detektovao cit... Tako da to sto pricas ne pije vodu, jer bi nemanja ili hogar dobili ban odavno onda, kao sto vidis, Lesi cim je usao na akaunt Necin i na Cevo odma mu je registrovao cit...

Edited by Randje
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ReMAX said:

tragedija sa moje strane zato sto tvoji drugari cituju i zato sto su uhvaceni?

zato sto za uhvacene citere kazem javno da su citeri?

krajnji bezobrazluk.

ajde za lesija si u pravu,ali za hogara i nemanju lupetas realno. a i ne znam sto se ti nerviras kad ne igras na nasoj sceni kao i ja :D

1 minute ago, koh.milosh said:

Tvoja je tragedija sto si ti random lik i sto prozivas nekog, a tom ne mozes ni da presmrdis tako da ono, izvini se ljudima reci pogresio sam i ono "Drugari isporizvajte me pa da palim" 

jbt na ovom ruru mozes i nesto pametno da procitas :D

Link to comment
Share on other sites

Za ovog lesija prvi put cujem, zaista nikad nisam igrao ni sa njim ni protiv njega, pa ne mogu nista da kazem.

Ali hogar brate je na cs sceni jako dugo, i verujem da ne bi na taj nacin ukaljao svoje ime, posle toliko lan turnira na kojima se pritom i pokazao.

Tako da ne piju vodu ti tvoji postovi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ImpulseCSGO said:

To sto sam ja krenuo da igram juce, ne menja cinjenicu da ti nemas ruke :D

to isto ne menja cinjenicu da tvoji drugari cituju

3 minutes ago, Djokabomba said:

meni nemoj da odg :D

sta da ti odgovorim tebra kad sam igrao sa svima skoro i protiv svih

najvise sa veksijem koji je bog kantera bio za sve ove klince koji su pustili muda danas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...