Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

Guduric je ta njuska... ne jebe iznenadjenje... i dangubic i mitrovic mogu da postanu ozbiljni... zagorac je prezajeban... mnogo je dugacak period od 4 godine... da nam je neko pre cetiri godine rekao da ce dete iz mege da ode direktno u nba i igra kao mator oterali bismo ga u kurac... jovic je napredovao u tri picke materine... kalinica kad smo videli kod dude i ovaj kalinic su dupe i nosa...

Uvek sam spreman da oteram jugonostalgicare u kurac, ali aba nam je dosta pomogla... hrvatima je pomogla jos vise... medjutim, dok god to ne ugrozava nas, nek budu kompetitivni... talenta cemo imati... potrebne su samo jake utakmice i glava... 

Mozes od proseka postati vazan sraf, ako si fanatik... ako ne jebes zivu silu... ako si pritom po prirodi talentovan, postajes zver...

Da lazicu ili stimcu daju milicicevo telo i talenat... pa lol... srederuuuu... srederuuu srederuuu... kada ces mi napraviti novo telo... telo??? 

Vretenoooo... svaki dvokorak u srce me dira...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Secam se kad sam bio mali, samo u mojoj ulici su bila 3 terena za kosharku i otishao bih sa drugovima i loptom i sva 3 terena bi bila puna dok se ne smrachi i onako bi tuzno gledali kako stariji od nas igraju i onda bi krenuli da igramo fudbal na male golice od dosade, sada prolazim pored tih terena i sve je prazno, nema nikog iako su koshevi i teren mnogo bolji nego u ono vreme. Ja samo mogu da vidim za 5-10 godina kako nas ameri dobijaju 50+ razlike

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram zašto si okačio ovaj video?

treba da budemo u fazonu "nadmeni retardirani ameri"? mi ne bismo njih "vraćali u pravoslavlje" da smo ih otkinuli?

meni je ovo kul sportsko jebanje, ne ono što se orilo na dočeku naših olimpijaca

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

^qft (previše koristim "može lock" pa da razbijemo monotoniju :tf: )
i za nas sa jeftinijim ulaznicama, šta je bilo na dočeku?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na dočeku je na primer, bio ovaj genijalni predsednik momenat :)))

 

Evo i skracene verzije ;) Toma master Nikolic ;)

Posted by Bora Konj on Dienstag, 23. August 2016

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mitch said:

[roflmao]

ja stvarno ne znam sta je hteo da kaze dragi nam predsednik.. jel skracen snimak, ima li nastavak? 

ovo nije cak ni u rangu "drustvene mreze i telefonski kontakt" :D kao da je zabagovao i izlupao prvo sto mu zvuci normalno. 

ima negde i ceo snimak, ali nema nikakve povezanosti sa ovim biserom :)

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mitch said:

[roflmao]

ja stvarno ne znam sta je hteo da kaze dragi nam predsednik.. jel skracen snimak, ima li nastavak? 

ovo nije cak ni u rangu "drustvene mreze i telefonski kontakt" :D kao da je zabagovao i izlupao prvo sto mu zvuci normalno. 

valjda je hteo da kaže da to "najbolje što mogu" naši sportisti je bilo bolje od mnogih sportista (valjda se "vas" odnosilo na sportiste generalno a ne na naše kojima se obraća). samo tako mi ima smisla...

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

"jebi ustaše" ili tako nešto za ustaše

gore je ovo matori, oni su dopingovani i to je team africa, igraju im majmuni, kapiraš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добила кинескињу у стоном тенису. Нешто су 4 или 5 медаља узели наши за 2 дана?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...