Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

od serviranja jelene jankovic kao ribe mi je jedino gore serviranje ane ivanovic kao ribe, devojka je sve suprotno od seksi, mogu eventualno glavu da joj stave na kinder cokoladu. ali opet bih je pre jebao nego jelenu jankovic, riba je grob na skali od 0 do prosecna radnica u mesari jebote :s

mislim

Jelena+Jankovic+Australian+Open+Player+P

bolje snicla u radijator

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Груја објаснио, Ана је лепа, али скроз асексуална, мени делује као неко збуњено детенце кад крене да прича.

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

btw, kad smo kod JJ i jebanja doticne, najjaca fora ikad, plakao sam jebeno tad

 

 

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha :)

enivejz, nešto mi prolazi bez puno "pompe" ovaj ban rusa sa olimpijade:

119 Russian athletes are banned from the Rio Olympics due to ongoing doping scandal

Russia had planned to send nearly 400 athletes to the Rio Games, but more than 110 have been banned because of a doping scandal.

120 takmičara od 400 su banovali, uopšte nije mali broj, plus je čitava ta priča totalno blesava.

Quote

 

Of those banned, 68 are members of the track and field team, which was barred as a group because of the widespread, state-run doping program that's been in place for years, according to the World Anti-Doping Agency.

The lone exception is Darya Klishina, a long jumper who trains — and has been tested — in the United States.

The Russians will also be scarce in rowing, where 22 of the 28 rowers and coxswains have been barred by the The World Rowing Federation.

 

 

Link to comment
Share on other sites

raspored atm:

subota ujutro u 7:30 kvalifikacije vazdusna puska ž
subota ujutro u 8:00 vaterpolo sa madjarima
subota ujutro u 9:30 stoni tenis m
subota podne kvalifikacije vazdusni pistolj m

subota uvece 21:30 paralelno basket sa venecuelom m i odbojka sa italijom ž

also, u nedefinisano vreme u subotu bi novak trebalo da igra i singl, dunno vs koga i dubl sa zimonjom, also dunno vs koga

 

Link to comment
Share on other sites

A inače, i dalje USA tim ne radi doping test? Čudi me da to niko nije nigde "potegao" pa ni rusi, ili ja nisam izvalio.

Mislim da je fora u tome sto Ameri doping test rade u US, zato su kao pustili i ovu ruskinju koja je tamo radila jer je taj test satro dobar :) naravno koliko je moguce da oni sami svoje sportiste diskvalifikuju? :)

Doduse nemam pojma kako se donose odluke u tom Olimpijskom komitetu pa je ispalo da je bas samo Rusija izvisila. Koliko sam skapirao cela prica je pocela od Medjunarodne atletske federacije pa se onda prebacilo i na druge.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nisam najbolje pratio, ali mi je ta priča da cela jedna država dopinguje sve svoje sportiste lol, da ne govorimo što MOK predsedava četiri i po dana pred olimpijadu i onda kao "e ne, ček, nećemo mi da odlučimo nego vi pingujte sve nezavisne saveze pa kao eto, kako oni kažu - imate taman dva dana do olimpijade".

Link to comment
Share on other sites

Наравно да је лол. Сви профи спртисти се допингују, није то тајна. Детаљи су у да ли може да "открије на време", да ли је "у том тренутку легална супстанца". Ово са Русима нема везе са спортом. Не кажем да су невини/чисти, али је цела прича циркус.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

MOK je, ko FIFA, odvratna korumpirana organizacija koja je susta antiteza sportskog duha i svega sto bi trebalo da predstavlja
ipak, ovo sto se desilo je zato sto Rusi ili nisu zaboli pare gde treba da neko zazmuri na kratko ili zato sto nisu dovoljno truda ulozili u skrivanje svog doping programa (kog ima de facto svaka zemlja, a narocito ameri) koji je raskrinkan mombilnim sa kamerom.

u celoj prici najvise su, kao uvek, osteceni mladi sportisti koji su verovali svojim trenerima i stabovima koji su ih kljukali cim vec i koliko dugo...steta ...mada, sve se svodi na diskusiju da li je bolje da ih diskvalifikuju pa da zive u relativnoj anonimnosti i sa sramotom oko celog skandala ili da, ko recimo Flo Jo, postanu rekorderi i dumru u 36oj (od komplikacija usled nikad dokazano kljukanja hemikalijama)?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...