Jump to content

The International 2016 - oficijelna diskusija


Velijah

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

razbudila te drkica ČČČČČČČČČČČČČČČDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mohr said:

sve sto im treba je dobar carry vec par godina ali loda je isuvise bitan(zbog proslosti,kelly i sponzora) i nikad nece popiti kick iako je verovatno najlosiji carry uz envy-a na celom TI-u

Sa ovom izjavom se apsolutno slažem.  Alliance će nastaviti po starom. Zanima me kako će Klement Ivanov da raspička tim u sledećem prelaznom roku. Veće šanse ima da ostane Artur Babajev nego Džeki Mao weaboo.

 

Volim da koristim njihova prava imena, jel zvuče carski . 

Edited by Velijah

Velijah

Link to comment
Share on other sites

ogroman throw...a i ajtemizovanje im je bilo ocajno,svi u EG magic dmg sem voida oni nista pipe/hood,kad prodje bkb padaju na prvu,bas su razocarali a bili su do sinoc najbolja ekipa na turniru koja je retko pravila greske

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

2-3 teamwipeujes a imas 15-20k prednosti, stvarno tragikomicno, da l' neiskustvo il' blatantno kurcenje matumbamana pa ne ide bkb dok nisu popili te teamwipeove ne znam ali sigurno bi jos uvijek mogao ponesto da nauci od mushonija(od koga je trenutno daleko ispred mehanicki kao keri) koji u gameu pre toga ide odma' nakon dlancea bkb i ne dozvoljava liquidu ni da pomisli da uzme teamfight a kamoli da se vrati u gejm

Link to comment
Share on other sites

fnaticu bas lezi mvp,redovno su ih tukli na svakom mogucem turniru po aziji,na TI je bilo 1-1 u grupama ali s obzirom koliko iznenadjenja je bilo tokom celog ovog turnira,sve je moguce,mnogo average ekipa je uskocilo u prvi plan,od ekipa koje sam mislio da ce biti top 4-5 ostao je samo EG,og,liquid,newbee razocarali,lgd-u moze da se oprosti zbog standina gde se videla neuigranost o kojoj sam pricao iako banana nije los igrac

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...