Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Dule_smor said:

I jel ste spremni za svetog Iliju danas! :D

13920310_1214922675199193_49246199524817

PS, zasto ovaj topik nije pinovan!

nema pina pre CL, zbog uroka!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odbrana je pretužna

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Džabe si bacio pare, bolje da i dalje treniraš nego što se kockaš :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt pinned this topic

aj ovako dok sam 'vruc' ne znam da li cu imati snage da pisem sutra :D

1. atmosfera na pocetku tekme perfektna, koreografija na celom stadionu, ceo stadion peva, jaka poruka sa severa..

2. sama postavka igre bez spica (tj sa kataijem LAZNOM DEVETKOM) nam je dala do znanja da cemo se opet braniti i cekati da vidimo sta ce ludogorec da uradi pa onda ili da jurimo ili da kaznjavamo njihove greske

3. opet donald daje gol na neki odbitak, svaka cast, dokaz da onaj prvi gol u bugarskoj ipak nije slucajnost

4. neshvatljiva igra odbrane i pustanje igraca da prodje PETORICU igraca zvezde, pa ja ne mogu da verujem, zasto niko jebeno nije oborio prljavog ciganina na bar DRUGOJ prepreci... i onako mentolski da ga gledaju dok prolazi kao od shale.. ne znam, kao da prvi put igraju odbranu..

5. drugi gol primljen posle greske na sredini koja nije bila jedina, cvetkovic mentol koji ne moze rukama da zadrzi igraca i da napravi faul i retard broj dva na gol liniji kome lagana intervencija prerasta u prolazak lopte ispod ruke... tuga na tugom..

6. ova stavka je sustina cele tekme...  od 40.min umor savladava igrace crvene zvezde.. profesionalne fudbalere... sve teze i teze se krecu, nema akcija (kao da ih je i bilo) nema kretnje nema nista... ja odbijam da poverujem da ljudi ne mogu da izdrze prvo poluvreme u nekom koliko-toliko jakom tempu..

7. zuti retard iz ludogoreca dobija dva sasvim zasluzena zuta kartona i leti napolje i daje nam nadu da nesto u nastavku mozemo da uradimo, ali!

8. crna ameba dobija crveni karton u pauzi izmedju poluvremena zato sto je udario igraca prilikom izlaska sa terena u tunel?!?!?!?!?!? nema veze to sto nije bilo za crveni, ok, koskanje, ispao je ono sto jeste- crna AMEBA, majmun.
posle sam pomislio, zasto bas on? ajde ako smo vec morali da dobijemo crveni karton, zasto bas igrac koji jedini moze da trci 90+ minuta, pored, ispostavice se, donalda i ibanjeza... zasto jebeno on, koji moze da primi i prosledi loptu iako je crna ameboidna moroncina... zasto ne cvetkovic? ili durungoidna ameba u vidu fibela?

9. sam pocetak drugog poluvremena je doneo kao neku zvezdinu igru i veliki posed lopte, najvise zahvaljujuci odbrambenoj taktici ludogoreca, sto je i normalno, s'obzirom da su imali pozitivan rezultat u tom trenutku.. cak nam je i dosudjen penal na vreme, u  60.min koji je iskoristio ibanjez.. i to je to sto se tice daljeg komentarisanja...

10. od tog penala i izjednacenja, samo sam cekao kada cemo primiti gol.. ljudi ja ne mogu da verujem, tj odbijam da poverujem, kao sto sam vec rekao, da su ono profesionalni fudbaleri.. ljudi STOJE posle sat vremena igre, ja ovo nisam do sada doziveo na nekoj fudbalskoj utakmici.. ajde da je bio neki nenormalan tempo u prvom poluvremenu, ali onaj bezobrazluk i stajanje.. ja ne znam.. onaj le talek, covek bezi od lopte zato sto jebeno ne moze da dise, nema snage za pas.. jedino sto mogu da skinem kapu donaldu i ibanjezu, kataiju onako, mozda ima maaaalkice kredita zato sto je belac i srbin, a ovo ostalo, nije vredno komentarisanja..

ne znam vise sta da kazem sem da mi je 'drago' sto smo ispali, nemojte me pogresno razumeti, nismo jednostavno zasluzili da idemo dalje, zbog samog odnosa prema profesionalnosti.. zao mi je samo sto ide tim koji nista specijalno nije pokazao, iskoristio je potpuno nase mane i na tome im jedino skidam kapu.. 
sada cekamo petak i izvlacenje za plej of za ligu evrope, nemam pojma da li smo u tom jacem sesiru ili ne, a isreno me i zabole :D
sto da se blamiramo..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ne znam da li sam ikad u životu gledao lošiju odbranu i onoliki umor jedne ekipe posle 70 minuta igre, a gledao sam ovu ekipu:

UqOojwM.jpg

jebote, mi smo u 6 utakmica ove sezone primili 11 golova a protivnici su nam bili valeta, napredak, metalac i ludogorec...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doca said:

ne znam da li sam ikad u životu gledao lošiju odbranu i onoliki umor jedne ekipe posle 70 minuta igre, a gledao sam ovu ekipu:

UqOojwM.jpg

jebote, mi smo u 6 utakmica ove sezone primili 11 golova a protivnici su nam bili valeta, napredak, metalac i ludogorec...

duša me boli što znam ceo tim, a i tad smo kao pičke igrali sa 3 zadnja vezna, Guma, Savio i Isah

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...