Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, pirun said:

Kako sta se desilo, nama za sta pas da ih ujede a kamoli da dovedu normalno pojacanje.

Kakve veze imaju pojačanja sa tim da je tim kompletno fizički nespreman? 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Highl1 said:

Kakve veze imaju pojačanja sa tim da je tim kompletno fizički nespreman? 

Covek pita sta se desilo pa kupujemo random nigere sa youtuba koji se raspadaju, a ja mu odgovaram da nemamo para ni za leba, a  kamoli za bolja pojacanja. To sto su fizicki nespremni je druga prica, ne znam sta te buni.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nemoj da se zajebavamo, ovi likovi su satro ozbiljna pojacanja na papiru za nase pojmove. Ovaj Mucha je cak bio i reprezentativac Argentine, Kanga je dosao iz drugoplasiranog tima ruskog prvenstva u kojem je bio plejmejker i isto tako bi igrao kvalifikacije za Ligu sampiona (who was phone), Ruiz isto satro reprezentativac, oni se predstavljaju kao da su ne znam i ja ko, spominju se kao pojacanja koja ce pomoci da se napravi iskorak ka Ligi sampiona i plus nisu ni date male pare za njih, sigurno, ali svejedno, postoji razlog zasto su oni ovde jer su sigurno bednici, nema drugog objasnjenja. Tako da ta prica nemamo para za leba je kurac trenutno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ruiz je u zvezdi iz istog razloga kao i Božinov u Partizanu, kao i Ailton svojevremeno.

Dika Stojanović prestao da uzima CD-ove koje donese Rambo sa brazilske pijace, nego se sad naši vrli menadžeri skupe u igraoni, odu na Transfermarkt, pa odu "refine search", "sort by fat" i uzimaju ovakve likove:

8iveXVf.jpg

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Lova je presudni faktor ... Vecina ovih igraca koji su dosli cini mi se bez obestecenja ili sa nekim malim obestecenjem (naravno u poredjenju sa ostalim klubovima koji pokusavaju da udju u LS).

Hoces da kazes da je situacija u klubu stabilna, da se plate primaju redovno da bi delovali isto na terenu ? Jesu ove camuge nove, ali kad dodju u sredinu gde se oseti da postoje problemi sigurno da i to utice na njih. Ludogorec ima tim od 45mil. i sigurno ne primaju svaku 6tu platu, naravno da ima itekako veze..

Edit. nisam sa severa bas mogao sinoc dobro da vidim ali nije mi delovalo da se bas toliko vuku po terenu i da ne mogu da potrce, kiksevi u odbrani su pre nedostatak skila nego kondicije imo. Evo sad bas gledam, svi koji su dosli su free transfer...

 

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

to za školu nisam hteo da pominjem, jer nikad nisam bio preterani ljubitelj priče "ŠTA ĆE NAM OVI STRANCI NEK IGRAJU NAŠA DECA", ali sad sam polako u tom fazonu, jebote sinoć koliko je bilo domaćih igrača? I sve to i ne bi bilo problem da ove crnje kidaju, nego jebeno ako se već toliko raspada zveda, daj bar onda neke klince da umiru na terenu...

Link to comment
Share on other sites

Ima jedna smesna prica koju je svojevremeno Muta Nikolic ispricao, jes da referira na kosarku ali je manje vise slicna situacija u fudbalu. Sve u svemu, Muta prica kako jednostavno moras da dovedes strance da igraju jer kada neko iskoci u prvi plan od tih boljih domacih igraca i on npr svojevremeno kada je hteo da ih dovodi u Radnicki, kaze bukvalno "izvini Kobi, nisam te prepoznao". Ti stranci uglavnom igraju za manje love. Ta deca koju mi toliko prizeljkujemo i u koju se kunemo za boljitak srpskog fudbala su manje vise granicni koeficijent inteligencije, sa splavarskim tendencijama i cim im nesto ne odgovara odmah menadzeri ucenjuju klub i pune im glavu.

Apropo leisureovog posta, ne zna se gde je gora situacija, da li u Zvezdi gde dece definitivno nema ili u Partizanu gde satro ima, ali dobijate 10% ili cak placate penale kao za Zivkovica.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pojacanja su odlicna za nashe uslove i za situaciju u kojoj se nalazimo, i daleko su od yt niggera... kanga dolazi iz drugoplasiranog tima ruske lige, gde je bio relativno standardan.. mouche ima pedigre kao retko koji igrac koji je ikada dosao u srbiju, odigrao je preko 100 utakmica za boku, u kajzeriju dok ih je trenirao prosinecki bio najbolji igrac. cak je igrao za a reprezentaciju argentine nekoliko utakmica i dao par golova.. ruiz je prosle sezone igrao za dnipro, pre toga za ostende, mlad igrac...takodje par nastupa za a selekciju kostarike.  domaci igraci njihovih kvaliteta bi bili 4x skuplji. koga bi vi hteli da dovedemo,, nije bas da se davimo u parama, naravno stoji za xx igraca da su kombinacije i ugradjivanje, ali ovi glavni ne..

e sad... neuigranost maksimalna, fizicki su neki igraci kriminalni, premalo smo igrali ozbiljnih utakmica na pripremama(jednu?), stoper nije doveden,  koji nam je najpotrebniji. uhvatili smo se za ovog mitrovica kao da je maldini... hugo u raspadu, dal nije u formi ili bojkotuje ko zna, zamena mu jebeni sikimic. meni nije jasno zasto plavsic ne igra...

naravno i ja sam se isto potpuno razocarao protiv valete, ludogorec je ozbiljan favorit,, oni isto imaju brdo "niggera" koji, su i skuplji od nasih i igraju zajedno godinama ... imamo neke sanse ali sa ovakvom igrom, tesko...

*edit* tacnije sa ovakvom igrom nemamo nikakve sanse, a ne znam sta i koliko moze da se promeni do utorka...

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

8iveXVf.jpg

Škemba Ba :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kapiram da bi mogao da završi nešto bez problema. 
Nije mi se učitala Pajina slika na mobu, bmk igraonica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

KAKAV POTEZ CVETKOVICA 

 

HAHHAHAHAHAHAHAHAH

 

JEBOTE UBITE ME MOLIM VAS SAMO DA GA NE GLEDAM NA TERENU

 

E TO JE FUDBALSKA SLINA, MATI MOJA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...