Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Terza poslovni mag: Posle višemesečnih pregovora prošle nedelje je potpisan sporazum sa Marfin bankom prema kome je ugovoreno da do 15. jula platimo milion evra, a da nam 5,5 miliona evra bude otpisano. Zato je juče namenski prodat Srđan Plavšić u Spartu iz Praga za 1,3 miliona evra da bismo odmah isplatili Marfin banci milion. Tako je dug sveden na 33,5 miliona evra.

Odoh i ja do Marfina da pozajmim 6,5 miliona. Vratiću im i više od jednog. Možda čak i cela dva!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

On 27.6.2017. at 7:59 PM, Lex said:

Terza poslovni mag: Posle višemesečnih pregovora prošle nedelje je potpisan sporazum sa Marfin bankom prema kome je ugovoreno da do 15. jula platimo milion evra, a da nam 5,5 miliona evra bude otpisano. Zato je juče namenski prodat Srđan Plavšić u Spartu iz Praga za 1,3 miliona evra da bismo odmah isplatili Marfin banci milion. Tako je dug sveden na 33,5 miliona evra.

Odoh i ja do Marfina da pozajmim 6,5 miliona. Vratiću im i više od jednog. Možda čak i cela dva!

to je ona prica, ako platim infostan na vreme imacu 2% popusta... a ako ga ne platim 10 godina, otpisace mi pola duga... :tf:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

opusteno, terzina politika da se okrene omladinskoj skoli obecava. evo upravo je prodao jos dva dobra klinca, ukupno 4, ili 3 nisam siguran. a doveo 10 drugih igraca, poznatog kvaliteta. what a guy

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...