Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

Slažem se. Samo kad posle velike Zvezdine pobede dođeš sa tim zujnfa, nisi ništa bolji od tih na koje bacaš hejt. Bar ovde, nisam primetio da se neko ponaša kao što si naveo u poslednje vreme... mada i da jeste ne bi ti bilo neko opravdanje :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tebra gde si ti nasao grobara koji je u fazonu 'evroliga je sranje'? samo necu da navijam za zvezdu sigurno u bilo kom takmicenju bilo kad, na uspehu svaka cast i to je to. nisam toliki fan basketa da se lozim na evroligu kad ne igra partizan i to je to, kao sto necu pratiti ni evropsko u basketu da se u nekom trenutku mi ne kvalifikujemo :) i to nije fejk fazon 'sad vas kao zabole za kosarku', samo je brate cinjenica da ovde ljudi ne vole basket koliko ti mislis, vec nas lozi uspeh jednostavno i ceo fazon, 99% bi sutra zamenilo sve titule u basketu za jednu u fudbalu sto je i ovde pomenuto x puta, a ja prvi :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Vlada_ said:

tebra gde si ti nasao grobara koji je u fazonu 'evroliga je sranje'? samo necu da navijam za zvezdu sigurno u bilo kom takmicenju bilo kad, na uspehu svaka cast i to je to. nisam toliki fan basketa da se lozim na evroligu kad ne igra partizan i to je to, kao sto necu pratiti ni evropsko u basketu da se u nekom trenutku mi ne kvalifikujemo :) i to nije fejk fazon 'sad vas kao zabole za kosarku', samo je brate cinjenica da ovde ljudi ne vole basket koliko ti mislis, vec nas lozi uspeh jednostavno i ceo fazon, 99% bi sutra zamenilo sve titule u basketu za jednu u fudbalu sto je i ovde pomenuto x puta, a ja prvi :)

ne bih menjao ni ovo poslednje srebro sa olimpijade za titulu svetskog sampiona u fudbalu sa gol razlikom 30-0... GLUPA IGRA...  :D

cekas derbi 6 meseci... prozivas se... drkas kurac... zavrsi se 0-0... PA MAJKU I OCA...  bolje da izgubimo, pa da smisljam razloge zasto smo izgubili... :D

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, alfa said:

a f4 sa harisom i tomaševićem? :D

i sry, ali u mom okruženju i gledajući fejs kao neko javno mnjenje (pošto niko sa kim blejim nije u tom gasu) svi koji se lože su ovaj vića gas sa nekim ironičnim komentarom posle zvezdine pobede. ono... koga boli kurac za grobare kada tvoj tim pokida i željom i igrom ffs? tako da bih pre rekao da se ciganska čmakica još nije skupila, pošto se sa istim zanosom prate i panteri i limož :D

Realno koga bole kurac i za grobare i za Viću :tf: Normalno je da vam nije drago, ko što nije ni nama bilo kad ste vi bili dobri, da se ne lažemo sad

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Taj neki fazon, samo bih rekao da mi je isti kurac da li dobili ili izgubili. Svakako više gledam Zvezdu neko Partizan, pošto je onaj njihov basket, koliko god momci stvarno daju sve od sebe, meni negledljiv. Pogledam nekad kad uhvatim. Zvezdu sam u EL pogledao recimo dve trećine tekmi i bar može da se pogleda kul basket, dobro igraju ljudi, nema šta. Često se igra baš tvrdo, ali kvalitet je više nego očigledan. CSKA i Fener su mi u EL najbolji za gledanje. Poslednjih par tekmi Milano igra baš dobru košarku, isto kao i Zvezda u ovoj seriji, pre nove godine su mi npr. baš bili dosadni za gledanje, možda jedna tekma mi je bila kul.

 

ofc samo NBA, EL je sranje sa ovim veštacima Darušafakama, Bamberzima, FMPovima i ostalim kurcima!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

a ako dobijete FMP za vikend, onda je to Zvezda :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

niste, to je bio belgijski GSW :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vučić sad nije mogao da namesti da dobije FMP? :tf: 

Pretužna utakmica, gledajući tri "reprezentativne" 4ke, Birču, Novicu i Mitrovića, ne zna se ko je tužniji sa šutom ili mozgom uopšte kod rešavanja akcija. Ni u prošloj tekmi nije Zvezda odigrala dobro protiv odbrane bazirane na faulu, i to Radonja mora malo da popravi za finale domaće lige. Jer se u ABA nećemo sastati, padate na treće mesto i tu će vas izbaciti već Cedevita ili Budućnost :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

novica i mitrovic i nisu poznati kao neki suteri ali bircevic ima bas solidne procente,to je realno i njegovo najjace oruzje(znam da je imao 1 air ball),steta sto lednja tehnika ne postoji kod njega...makar je prestao da pravi one njegove prepoznatljive debilne faulove :)

Link to comment
Share on other sites

Novica je za ovu drugu dvojicu izmislio košarku, ali su povrede učinile svoje. Mitrović je imao potencijal, ne kao Novica, ali isti problem. A Birčević je samo panj koji treba da nosi sliku Saleta i Mute u džepu, koliko su ga izgurali, a da blage veze nema

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

KK Crvena zvezda mts obraća se javnosti nakon detaljne analize utakmice 21. kola ABA lige koju vidi kao odličan povod da pokrene brojna pitanja, na koja kao predvodnik regionalne i srpske košarke – više neće da ćuti! 



Razlog za obraćanje javnosti nije bilo kakav ishod jedne utakmice, ma kako se ona završila, i posebno što ne utiče na naše sportske ambicije i ciljeve, već ono što se na njoj dešavalo i što više ne predstavlja ni trunku sporta! 

Igrači i malobrojna delegacija KK Crvena zvezda mts osećali su se i dočekani su u svom gradu, u svojoj zemlji, u dvorani u kojoj treniraju i igraju svoje utakmice, kao da su u ratnoj zoni? I to je prava sramota na koju ne želimo da se oglušimo niti da je više pripisujemo nekakvoj „atmosferi, žaru borbe..." ili ko zna kojim terminima. kojima će se samozvani ideolozi služiti objašnjavajući nam da je „sve to normalno” ili da pokušavamo da objasnimo poraz koji za nas nema nikakve posledice. Baš zato postavljamo pitanje i upozoravamo – „šta nas očekuje u važnijim utakmicama od ove"? 

Tokom nedeljne utakmice osim verbalnih najprimitivnijih uvreda, naš prvi tim gotovo ni jedan tajm aut nije mogao da održi normalno, od kiše projektila kojom su pogađani trener, igrači, tim menadžer, lekar..., a tokom utakmice je na teren palo više desetina upaljača, flaše, kovani novac... Nikome nije palo na pamet da makar pokuša da zaustavi ovaj svojevrsni linč? Ovaj „performans” smo već gledali, ali više nećemo, niti želimo da se spremamo za svojevrsni revanš te vrste, kada budemo organizovali utakmicu kao domaćini, jer onda to više nije sport! 

Posebno porazno za košarku u Srbiji i regionu je da je jedan klub i dalje u jednoj stvari ubedljivo prvi, a to su kazne i incidentne situacije – osim časnih izuzetaka, većina je na tribinama kako bi vređala protivnika, a ne da bi bodrila svoj tim? Ta lažna „kvazi opozicija", koja se pre i posle utakmice zahvaljuje predsedniku Vlade Republike Srbije na pomoći, a tokom utakmica proziva istog, treba i da kaže da u svom sponzorskom „pulu" (koji je sve veći i mahom ga sačinjavaju državne firme), sada ima: Telekom Srbije, Naftnu industriju Srbije i odskora i Aerodrom „Nikola Tesla" Beograd? 

Sa druge strane, slike igrača Crvene zvezde mts koji spavaju po klupama aerodroma u Kazanju, Bilbauu predstavljaju svojevrsnu zanimljivost za medije i zabavu za javnost, ali ne otvaraju ključno pitanje „ ko je ovde državni projekat a ko nije”? KK Crvena zvezda mts ima jednog državnog sponzora – Telekom Srbije, svi ostali nemaju nikakve veze sa budžetom Republike Srbije. 

Da li predstavnik Srbije u Evroligi KK Crvena zvezda mts treba da ćuti na ovo licemerje i prihvatanje teze „ da 100 puta ponovljena laž, postaje istina”? ili će se javnost samo iznenaditi kada čuje da je KK Crvena zvezda mts u opasnosti da ne završi sezonu u Evroligi, iako ima šanse da napravi senzacionalan rezultat i plasira se među najboljih osam klubova Evrope. 

Svojevrsna „ideologija" u kome se vređaju svi, sada i trener našeg kluba koji nikada ni jednim gestom nije provocirao ni jednog sportskog rivala, reprezentativci ove zemlje koji igraju za Crvenu zvezdu, ustanovljena je još pre desetak godina i zahvatila je srpsku košarku, pa i košarku u regionu kao najteža bolest, ali je postala „model ponašanja"? Tvorac te ideologije, kome želimo dobro zdravlje i pored uspeha KK Crvene zvezde mts, je sada daleko odavde i bezuspešno pokušava da uspostavi vezu sa Beogradom. 

Sigurni smo da novoizabrani predsednik KSS-a ima veliko iskustvo sa događajima u našoj i regionalnoj košarci od 2000. godine do danas. Podsećamo ga da je prilikom „izbora” najavio da mu je prvi i osnovni cilj „normalizacija odnosa između najvećih klubova u Srbiji”. Eto mu prilike da to i pokaže već naredne nedelje u Nišu, gde će biti na velikom ispitu! 

KK Crvena zvezda mts kao klub za koji navijaju milioni ljudi u ovoj zemlji, ga ovom prilikom upozorava da će u slučaju bilo kakve „reprize" ovog „nedeljnog performansa" i bilo kakvih nemilih scena, vređanja, bacanja predmeta u teren i sličnih „slučajnih izliva navijačkih strasti" dovesti u pitanje odigravanje svake utakmice u dvorani „Čair" jer ne želi u svojoj zemlji da razmišlja о bezbednosti svojih članova igrača, trenera...! 

KK Crvena zvezda mts takođe pita direktora ABA lige Krešimira Novosela, sportskog direktora Žarka Čabarkapu, predsednka sudijske komisije Branka Jovanovića i komesara lige lztok Remsa po kom osnovu se na vrlo interesantan način delegiraju sudije za mečeve visokog rizika u toj ligi? I kako to da ekipa Crvene zvezde mts u dosadašnjem toku Evrolige za 21. kolo ima zbirno manje tehničkih grešaka, nego za jednu utakmicu ABA lige? Takođe, postavlja se pitanje da li su ciljevi jedne utakmice lepi potezi ili nesportski prekršaji? Milionski auditorijum mogao je da se uveri kakavje kriterijum deljenja pravde bio na utakmici koja se odigrala u skoro potpuno neregularnim uslovima. 

Ko utiče na „sudački odjel" i da li zapravo njim rukovodi direktor lige, koji to ne bi smeo da radi? Takođe, i ko je to „oborio” pravilnik o kaznama, u kome svi klubovi moraju da plaćaju svoje kazne u roku od 21 dan, ali je nekome dozvoljeno da to uradi posle 3 meseca i to pred nedeljnu utakmicu, samo zato da ne bi došlo do skandala jer po propozicijama, nedeljna utakmica nije ni trebalo da se igra? 

KK Crvena zvezda mts takođe pažljivo prati i rezultate u regionalnoj ABA ligi (čiji je predstavnik i to na izvanredan način u Evroligi) a koji su sve „interesantniji”? Objašnjenja zašto su „interesantni" ostavljamo direktoru i sportskom direktoru da pojasne javnosti. 

Zato svi pomenuti u ovom saopštenju, isto treba da posmatraju kao svojevrsno upozorenje da jedan veliki klub kakav je Crvena zvezda mts neće više nemo posmatrati bilo kakve vrste neregularnosti , razne spletke, i posebno stvorenu atmosferu licemerja u kojoj nas neki sa tri i više državnih sponzora nazivaju „državnim projektom". 

Na potezu su čelnici ABA lige. Za sve što može da se dogodi u narednom periodu posledice neće snositi KK Crvena zvezda mts. 

KK Crvena zvezda mts

oplako

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...