Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, manager said:

1. atmosfera na pocetku tekme perfektna, koreografija na celom stadionu, ceo stadion peva, jaka poruka sa severa..

на овом вам честитам, не разумем зашто си морао оволико да пишеш остале тачке. буља сте тим, јебига, у буља лиги. сва та буља традиција не вреди куцкања прстију оволиког поста, где ћемо изнова сагледати где је српски фудбал био и остао.

што би рекао Дејо Геније Савићевић, кад су га питали каква је разлика између италијанског и југословенског фудбала: "код нас се игра фудбал, а код њих се ради фудбал". некако ми се враћа у сећање једна од последњих сцена које памтим док сам још пратио спорт уопште, а поготово домаћи фудбал: припреме за неко међународно првенство, друга половина '90тих, "плави" на Палићу, снима их камера кроз неку капију на 50 метара, седе Пиксета, Дејо, Јокан и остали доајени, цевче пиво као воду и сви са цигарама у устима, а иде глас спикера "наши највише воле сарме на припремама". и онда липшу после 20 минута игре са Лудогорецом и осталим фудбалским силама...

моје две паре на све ово што изнова гледамо 20 година.

едит:

 с друге стране, можда сте продали текму, па опет не треба да се нервирате.

:)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni je baš pun kurac više tih koreografija protiv Uefe i sl, koreografija treba da bude vezana za Zvezdu, a ne za stvari koje se dešavaju oko terena. A naročito mi je debilno da vodje i navijači koji podržavaju Vučića koji ih kešira se nešto kurobecaju protiv Uefe dok veliki vodja prodaje to isto Kosovo. Meni je to vrhunac licemerja.

Za pevanje pesme iz nekog retardiranog filma tek nemam komentar, iskreno, tokom uvoda u tekmu sam imao transfer neprijatnosti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ili ne, pesma je Magnifico komponovao za Montevideo, kao posvetu dedi koji je bio učesnik balkanskih ratova. Sad, moguće je da je on pozajmio neki deo, komponovao muziku etc, nebitno, ali po meni to ne menja činjenicu da se pevala pesma koja je postala poznata nakon jebenog filma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

on kaže da je njegova, tekst se sigurno ne zna, za muziku verujem da je sam iskomponovao, tako da, who cares, jebeš glupi film sa Bikovićem i Strugarom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, manager said:

3. opet donald daje gol na neki odbitak, svaka cast, dokaz da onaj prvi gol u bugarskoj ipak nije slucajnost

 

Ma brate taj gol sto je Donald dao se 99,9% brani sto cak i nije odbitak nego lose ispucana lopta, nije preterano jak sut, udarac po sredini gola, a Stojanov se nije ni potrudio da mrdne nego se kao bacio u mestu, kao da se zagledao negde pa skontao da lopta ide ka njemu. Da ne pricam o golu koji je Kahriman primio, to je bruka i sramota, to sto on prica da je nezgodno odskocila moze da okaci macku o rep kad je lopta pala ispod njega, amaterski je odreagovao.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Highl1 said:

ne znam, meni je baš pun kurac više tih koreografija protiv Uefe i sl, koreografija treba da bude vezana za Zvezdu, a ne za stvari koje se dešavaju oko terena. A naročito mi je debilno da vodje i navijači koji podržavaju Vučića koji ih kešira se nešto kurobecaju protiv Uefe dok veliki vodja prodaje to isto Kosovo. Meni je to vrhunac licemerja.

Za pevanje pesme iz nekog retardiranog filma tek nemam komentar, iskreno, tokom uvoda u tekmu sam imao transfer neprijatnosti

qft

 

 

 

ne pamtim kada ste imali losiju odbranu

fali vam samo Tutoric :tf:

Link to comment
Share on other sites

i Slavoljub Djordjević

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, tortky said:

Mene iskreno interesuje da čujem mišljenje od osobe koja je trenirala fudbal, ovo laikčko analiziranje me ne interesuje previše.

seems legit

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sasuolo.. gledao sam ih par puta proshle sezone- ok, simpaticna ekipa, nista spektakularno..  za nas druga galaksija naravno, sanse minimalne [:D]

napadacka linija berardi, defrel, sansone, kad ulete renduli, cvetku i kompaniji[B)] 

ali ovaj put nema nerviranja, bmk razocarao sam se u nasu ekipu protiv ludogoreca tako da cu gledati bez opterecenja

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freej! said:

Propade jos jedan drzavni projekat, iznenadjenje :D

To si u pravu ako se odnosilo Partizan? Ode Tole ali je ostalo tuce nelegalno/neregularno osvojenih titula za vreme njegovog mandata, samo nema veze, ponovo ćemo mi da odemo na plus 10 (što i jeste ralna neka razlika).

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freej! said:

Propade jos jedan drzavni projekat, iznenadjenje :D

juče si došao na sportski forum, i ne smaraj sa "jadna, mala, Vojvodina pored Titovih blizanaca" pričama

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To ne znaci da nisam u pravu :D Jel Terzic lepo na pocetku prosle sezone rekao da zvezda osvaja? Sve se znalo u napred od starta :) Jel su menjali sada status domace lige samo zbog njihovih stranaca? Jesu... Jel se odavno zna da je Zvezda drzavni projekat, zna se. I sta manji timovi da rade povodom toga? Samo da mole boga da ih ne ugase i ne izbace zbog dugova u nizi rang. A Zvezda duguje boga oca i ne moze im niko nista.

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, freej! said:

To ne znaci da nisam u pravu :D Jel Terzic lepo na pocetku prosle sezone rekao da zvezda osvaja? Sve se znalo u napred od starta :) Jel su menjali sada status domace lige samo zbog njihovih stranaca? Jesu... Jel se odavno zna da je Zvezda drzavni projekat, zna se. I sta manji timovi da rade povodom toga? Samo da mole boga da ih ne ugase i ne izbace zbog dugova u nizi rang. A Zvezda duguje boga oca i ne moze im niko nista.

da li si u pravu ili ne, zabole me, samo smaraš. Imali smo već takve "ua kalimero nepravda Voša" likove na forumu, hvala bogu pa su otišli. Da li Zvezda i Partizan nameštaju najviše? Naravno. Da li Voša namešta? Sigurno, sada možda manje nego kad je bio tu Bata, ali je i Vojvodina znala da zatvori kad treba. Da li Vojvodina i kad ima šanse da uzme titulu usere u malim utakmicama? Naravno, već vidjeno

I trener vam je Lalat, tišina :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Opusteno i mene smara Srbija, Zvezda ludilo busanje u nebesa, junacka igra i dominacija u domacoj namestenoj ligi. Lagano, uletice Vucic jos para pa ce se kupiti jos par igraca jer su ovi lopate, a i mozda promene ponovo statut lige i stave da je Zvezda startuje sa +10 jer im se moze :) 

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...