Jump to content

Provereni auto placevi


Sa1Nt

Recommended Posts

Čestitam na kupovini, da te lepo služi.

Što se osiguranja tiče ja imam nekoliko drugara koji rade baš u toj branši i što se isplate štete tiče na najgorem su glasu Generali i Dunav, a recimo Uniqa i Wiener važe za vrlo korektne. Uglavnom za kasko ne bi trebalo da bude problema ali opet možda nije zgoreg izbeći ove na lošem glasu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, pirun said:

Super autic, gz!  Sa uniqom i winerom neces pogresiti, a i dunav bi trebalo da je ok. Ako hoces mogu da im posaljem upit umesto tebe, nama daju povoljnije uslove kada im se obratimo za ponudu posto ih nudimo uz nova vozila.

ako te ne mrzi, mozhe naravno <3 javi na pm ako treba nesto od podataka :)

@ostali hvala drugari :**

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Čestitam na kupovini, da te lepo služi.

Što se osiguranja tiče ja imam nekoliko drugara koji rade baš u toj branši i što se isplate štete tiče na najgorem su glasu Generali i Dunav, a recimo Uniqa i Wiener važe za vrlo korektne. Uglavnom za kasko ne bi trebalo da bude problema ali opet možda nije zgoreg izbeći ove na lošem glasu :)

s tim da je svako napisao da ima neku vezu, što znači da bi mogao to i da potegne kod naplate, jelte

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i popio prvu kaznu :D prekorachenje u visnjickoj u 8 uvece, zive duse nigde nema al' stoje pacovi (81km/h) .. u jebenom autu se ne oseca brzina uopste :D probacu da napravim deal sa murijom al' previse konfliktnih informacija kada se radi ta nagodba (dal' da cekam sudski poziv ili odmah da idem u saobracajnu)? :)

Link to comment
Share on other sites

Čekaš da ti stigne od Suda, imaš ovde pri dnu strane pod procedura. Kolega je to radio nedavno, pošalju te kod pandura, ti odeš tamo priznaš da si kriv, oni to posle šalju u Sud i oni te osude na manju kaznu za prekršaj. Pritom za to prekoračenje obavezno idi na pogodbu jer em ćeš manje da platiš em njome izbegavaš uzimanje dozvole na mesec dana (meni su bili tako uzeli dozvolu još kad je tek počeo da se primenjuje zakon, isto sam vozio oko 80km/h na putu gde nije bilo žive duše tada, tek izgrađena saobraćajnica iza Belvila). 

A jeste jbg, udobniji auto, lakše ubrzava, zanese se čovek, pogotovu kad treba da obori vreme od 7 minuta [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

hvala zverino.. koliko sam shvatio od sudije zavisi dal' ce da prihvati nagodbu ili ne.. a par ljudi mi rece da odmah idem u muriju a ne da cekam poziv a sve informacije koje sam online nasao kazu da sacekam prvo poziv :D jel ima neko ideju koliko ce im trebati da posalju to? idem na odmor za mesec dana pa bi bash bilo sranje da mi upadne tada :D

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li možeš da odeš u muriju pre dobijanja poziva, niti kakva je situacija ako nisi tu. Koliko sam skapirao ovog kolegu on je dobio poziv na kome je pisalo nešto tipa "ako oćete da priznate krivicu idite u tu i tu policijsku stanicu, ponesite ovaj papir", on otišao, bilo još par likova s istom problematikom, pandur im svima podelio iste kazne u novčanom iznosu, bez zabrane s kaznenim bodovima. Posle otišao s time kod sudije u naznačeno vreme, ovaj rekao evo ti presuda, plati, aj ćao. Pretpostavljam da može da odbije predlog murije ali ne vidim zašto bi to radio. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kad ti stigne poziv, sa tim papirom u rakovicu, debelom na šalteru kažeš "ovde sam zbog sporazuma", sedneš, sačekaš, odeš kući i čekaš jedno 3 meseca da ti stigne čestitkica. Idi opušteno na odmor, trebaće im jedno mesec dana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Sa1Nt said:

i popio prvu kaznu :D prekorachenje u visnjickoj u 8 uvece, zive duse nigde nema al' stoje pacovi (81km/h) .. u jebenom autu se ne oseca brzina uopste :D probacu da napravim deal sa murijom al' previse konfliktnih informacija kada se radi ta nagodba (dal' da cekam sudski poziv ili odmah da idem u saobracajnu)? :)

Postavi onaj "alarm" za brzinu - nije za ovaj slučaj ali za naredni što da ne. Ja sam to uradio u Hondi i dosta mi je značilo, baš kad su onomad promenili zakon pa stavili da je ograničenje 50km/h. Ne moraš da stavljaš ono da ti ne da da ubrzaš preko neke brzine, dovoljno je da staviš ono da ti pisne tj. obavesti kad pređeš neku brzinu. Mislim da bi taj C4 morao da ima taj feature.

I onda kad se zaneseš on zasvira i ti usporiš :)

 

Link to comment
Share on other sites

opa, i 4 trake i pošta i maxi, seems legit

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kruko said:

Zvuči kao komšiluk iz snova, a od grada samo 7 minuta :o

salite se vi na dragancetov racun ali tamo u visnjickoj grade one neke mega nove zgrade + ce biti onaj ludilo trzni centar, za jedno 3-4 godine visnjica ima da bude premijum kraj!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dovlagsi said:

Valjda murijani uvek stoje na istom mestu, majku mu :)

to je izgleda u 90% slučajeva. Osim ako im nisu neka stara-stara mesta pa ih sad povampirili, na primer stoje u Sredačkoj kad skrećeš iz bulevara, ako skreneš ne možeš da ih izbegneš. Mislim da tu hvataju za pojas, svetla, mobilni i eventualno pešake, jer ništa drugo ne možeš pogrešno da uradiš. Ima i jedan koji sad često stoji na ćošku Kneginje Zorke i Avalske.

Pa onda na primer jedno vreme je bilo aktuelno da se zabodu u Cersku odmah levo kad skreneš iz Jovana Rajića. To je dosta prometna ulica i oduvek me zanimalo kako tu nisu nekoga postavili poodavno. I onda i tu hvataju pojas, mobilni etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...