Jump to content

GAMEPUB Tournament


juricM

Recommended Posts

Just now, -HogaR- said:

Ljudi dobicete vas novac nazad,ne znam u cemu je poenta da spamujete topic koji je vezan za turnir? Mi ostali cemo ga igrati,i to je to :-)
Ako ne moze 1 igrac vas,nadjete zamenu :-) Ako vam je vec do druzenja :-) 

Nije u pitanju novac uopste, necu da trazim zamenu i igram sa nekim drugim likom ako vec imam ekipu sa kojom sam vezbao i igrao neko vreme, samo zbog ovo turnira.

Link to comment
Share on other sites

Jurica na lomacu!

Ne kapiram cemu ovo izdrkavanje pojedinaca, kao da ste vi pa jedini koji su pomerili neke planove ne bi li igrali turnir, svi su. Ja sam hteo da igram, pomerio sve obaveze, turnir otkazan. Na ovom "novom" ne mogu da ucestvujem zbog posla, pa sta sad treba da se izdrkavam na Jurica sto JA zamisli ne mogu da igram. Ko hoce (moze) igrace, ko ne bice mu vracen ufur i gotovo. Znam, nije ovde poenta u parama, kapiram ja da smo svi mi hteli da dodjemo na turnir da izblejimo i sve to, ali to sto vi ovde hejtujete coveka koji se trudi da ipak nesto ispadne iz celog ovog sranja nece nista promeniti. 

Jure burazeru, RCG ti je sve rekao. To ti je to kad su ti namere najbolje, ali ne moze kad smo govna pa ce se uvek naci neko kome ne valja nesto.

GLHF svim ekipama na turniru.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Juric vam je kriv i sto je danas 35 c . Alo bre ljudi, jel ste vi normalni?!Da li mogu ovi Srpski nadmeni sarani sto lupetaju da citaju sta pisu.To prezime Juric vam je uslo u glavu i vi ne gledate dalje kao konji.Covek iskulira sva sranja oko IGF-a organizuje posebno sve sam, i opet vam je kriv? Sada vam se ne svidjaju satnice,grupe,sta ti ja znam 500 stvari. Ako vam se ne svidja, uzmite svoj novac i ucutite.Nikad u zivotu nisam video da se neko cima toliko za nesto, pogotovo sto moze da se pravi lud i da ga boli patka. Slusam price po stimu,timspiku kao sto su "Necu da mu (Juricu) stavljam novac u dzep,on uvek namesta grupe"Ako vam se ne svidja,idite igrajte negde drugde,ali nemojte da pisete ovde svasta i da se bukvalno izdrkavate.Lepo je @Djokabomba rekao 

15 hours ago, Djokabomba said:

umesto da kad si otkazao ns iskulirao sve i to je to,ti si uzeo da napravis ovo u pubu da ispadnes dobar covek,drug,mejt i ispao si jos veci kreten.... moj ti je savet batali sve dok je vreme,jer znas kako kazu NIJE SLOBA KRIV MI SMO GOVNA :D

I naravo za kraj.I ako uzima za sebe nesto minimalno, mozda i nista, ne znam iskreno ali u sustini treba da uzme.Nije lud da sve organizuje i ne uzme za sebe bar 50,100 e. Nece ni on da "radi na prazan stomak" 

 

@svoj1c rep+

Edited by ksa
Link to comment
Share on other sites

I opet ista prica. Uvek ce biti neko kome ce nesto da smeta. To sto je Juric potrosio vremena, zivaca,novaca... to nikoga ne zanima. Bitno je da je on namestio grupe i da mu je neko stavio pare u dzep.... Jure Jure, ne bisere pred svinje. Over and out.

Edited by nogga
typo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, lesibk2 said:

Moram da napisem da je sramota da kad vidite grupu odustanete,ja sam ispadao ceo zivot iz grupe i nikad nisam imao ekipu da osvojim turnir,pa sam dolazio na svaki.
A za jureta svaka cast,jos bolje sto se igra u gamepubu...A i nijedna koliko sam video ozbiljnija (mislim na ljude koji dolaze na turnire stalno) nije otkazala niti ovde pljuvala nego samo oni koje niko maltene ni ne zna...tako da znas juricu za koga pravis turnir ...
 

napokon da neko kaze ,uze mi recenice iz usta haha :)

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lesibk2 said:

Moram da napisem da je sramota da kad vidite grupu odustanete,ja sam ispadao ceo zivot iz grupe i nikad nisam imao ekipu da osvojim turnir,pa sam dolazio na svaki.
A za jureta svaka cast,jos bolje sto se igra u gamepubu...A i nijedna koliko sam video ozbiljnija (mislim na ljude koji dolaze na turnire stalno) nije otkazala niti ovde pljuvala nego samo oni koje niko maltene ni ne zna...tako da znas juricu za koga pravis turnir ...
 

On 7/8/2016 at 0:17 AM, k1Ng0r said:

Ocekivano, konfiguraciju niste mogli da izbacite ni 3 dana pred turnir, tu se videlo da nesto opasno smrdi, ovo je mozda i nesto najgore sto se do sad desilo kod nas (a u 2016 smo godini), izgleda da Srbiji nema pomoci. Pod ovim ne mislim na organiziciju samog cs turnira, vec tog festivala ali u svakom slucaju jedan veliki n/c.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, lesibk2 said:

Moram da napisem da je sramota da kad vidite grupu odustanete,ja sam ispadao ceo zivot iz grupe i nikad nisam imao ekipu da osvojim turnir,pa sam dolazio na svaki.
A za jureta svaka cast,jos bolje sto se igra u gamepubu...A i nijedna koliko sam video ozbiljnija (mislim na ljude koji dolaze na turnire stalno) nije otkazala niti ovde pljuvala nego samo oni koje niko maltene ni ne zna...tako da znas juricu za koga pravis turnir ...
 

Pa dobro, eno i sad na ESL Kelnu isto mnogo ekipa cim su videli grupu, odustali, a da ne pricamo o organizacijama koje uveliko prave tuzbe za samu organizaciju posto su grupe isto bile namestene, tuga kakvih ljudi ima ... 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, slypire said:

Pa dobro, eno i sad na ESL Kelnu isto mnogo ekipa cim su videli grupu, odustali, a da ne pricamo o organizacijama koje uveliko prave tuzbe za samu organizaciju posto su grupe isto bile namestene, tuga kakvih ljudi ima ... 

[roflmao]

fml

Link to comment
Share on other sites

Moram da napisem da je sramota da kad vidite grupu odustanete,ja sam ispadao ceo zivot iz grupe i nikad nisam imao ekipu da osvojim turnir,pa sam dolazio na svaki.

A za jureta svaka cast,jos bolje sto se igra u gamepubu...A i nijedna koliko sam video ozbiljnija (mislim na ljude koji dolaze na turnire stalno) nije otkazala niti ovde pljuvala nego samo oni koje niko maltene ni ne zna...tako da znas juricu za koga pravis turnir ...

 

E lesi sledeci put kad budes pokvario komp oprosticu ti :-D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, slypire said:

Pa dobro, eno i sad na ESL Kelnu isto mnogo ekipa cim su videli grupu, odustali, a da ne pricamo o organizacijama koje uveliko prave tuzbe za samu organizaciju posto su grupe isto bile namestene, tuga kakvih ljudi ima ... 

1 post 1 troll.. success rate 100%

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, slypire said:

Pa dobro, eno i sad na ESL Kelnu isto mnogo ekipa cim su videli grupu, odustali, a da ne pricamo o organizacijama koje uveliko prave tuzbe za samu organizaciju posto su grupe isto bile namestene, tuga kakvih ljudi ima ... 

Lik je jebeno pobedio! aaxxaxaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...