Jump to content

ODLOZEN TURNIR IGF


Recommended Posts

Poštovani,

Ovim putem želeo bih da Vas obavestim da je turnir u Novom Sadu odložen!

Budući da smo pre nekih sat vremena saznali da organizatori IG festivala, koji su nas angažovali da organizujemo ekipe za International Gaming Festival nisu obezbedili adekvatne kompjutere (a ni dovoljan i obećani broj računara koji je predhodno bio dogovoren), naša je dužnost prema Vama koji ste se odazvali pozivu za ovaj turnir, odložimo i pomerimo za sledeći vikend. Nagrade ostaju iste, s tim što se sitem malo menja. Kako bi sve ekipe bile zadovoljne, grupna faza i 1/8 finala će se odigrati online, u ponedeljak, utorak, sredu i četvrtak. Top 8 će se odigrati u igraonici Game Pub (TC Stadion, Zaplanjska 32), na konfiguraciji koja je odgovarajuca, za razliku od one koje su organizatori IGF u Novom Sadu obezbedili.

 

Duigujemo veliko izvinjenje svima vama koji su se prijavili za ovaj turnir, ali nadamo se da razumete naš trud da na kraju krajeva sve ispadne korektno i da se turnir odigra.

Ukoliko neko zeli da se odjavi sa turnira zbog sleda dogadjaja, potrebno je da me kontaktira na mail, a novac će mu biti vracen.

 

Takodje, ekipama koje nisu iz Beograda, a prijavile su se za ovaj dogadjaj možemo da pomognemo u transferu iz njihovog grada do Beograda, kao I da definišemo smeštaj za dan pred turnir.

 

Sve ekipe su pozvane da budu naši gosti na Lan završnici, potrudićemo se da pripremimo zanimljiv program i koktel dobrodošlice.

 

Što se tice parova, sve ostaje isto, a satnice mozete naci na linku -

 

Za sva pitanja stojim na raspolaganju,

 

Srdačno.


p.s.

 

 

U NEDELJU ĆE BITI IZBAČENE NOVE GRUPE I NOVA UKRŠTANJA U ZAVISNOSTI KOLIKO EKIPA BUDE NASTAVILO TURNIR.


Nakon objavljene vesti imam informacije o sledecim ekipama zamolio bih ekipe koje nisu definisane da definisu svoj status tako što će na mail poslati dal igraju ili ne.

(Timovi obojeni u zeleno nastavljaju ucesce, Timovi obojeni Crvenom ne ucestvuju na turniru)

1. UnknowN
2. CS-GO.rs                              
3. Evolution Esports                  
4. Rize Gaming
5. Quest Gaming Cafe
6. Game Pub                             
7. iNation                                   
8. Duvacki Orkestar
9. Creation eSports
10. faithIN                                
11. MxGods                               
12. Mischievous

13. Team Executors                   
14. Good Game

15. Team 1231
16. EZPZ_LS
17. Instruktori
18. Ekipa Stigla
19. E-Frag.net Staff                  
20. PCAXE
21. eSpirits                               
22. Hackpowered
23. Bicine  
24. 
0hrs                                             
25. 
NindzaKofernjace                 
26. Easymode
27. ZeroG                                 
28NBGD 
29. K Gaming
30. 
GMF 
31. virtualForce
32. Matrix                                  

 

 

 

Edited by defuse
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ja samo mislim,da posto ce biti 1/4 finala LAN,da ekipe dodju na lan da odigraju bo1,da je previse random. ne stignes da opalis posteno metak,ni da udjes u mec,a zavisis od jedne mape. Bolje turnir da se zavrsi kasnije,nego da se dolazi na bo1 mec. Zagrejes se ti 15 minuta na dm-u,,ali to nema veze ni sa cime, ni sa ulazenjem u ritam. Poslednji put sam igrao bo1 eleminacije prvi mec na wcg-u 2007 cini mi se :-/

Znam da ovo sve nije tvoja greska Jure,nego tih organizatora tamo,nego ti samo kazem za ovo sto ce biti u gamepab-u,da nije isplativo i da nije fer odigrati bo1 prvi eleminacioni mec. Da dodju ljudi van bg-a u bg na jednu mapu,ne stignes da se fokusiras,ode jedna pistoljka,prva full runda,i ti ispadas sa lana ;-/

ili da se napravi subota i nedelja ,dvodnevni turnir. 1/4 finala prvi dan , 1/2 finala i finale drugi dan. bo3 .

Ovo za NS sta je tu je,bolje nego da odemo tamo i svi da placemo. Eto toliko od mene

Edited by -HogaR-

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, defuse said:

Sve ekipe su pozvane da budu naši gosti na Lan završnici, potrudićemo se da pripremimo zanimljiv program i koktel dobrodošlice.

 

4 minutes ago, serdawe said:

realno, ja sam sad posao za NS, jer zivim u Vranju, da pitam sofera da me pusti da izadjem iz busa?

ja mislim da bi umesto tog koktela mogli ovim momcima da refundirate putne troskove za turnir koga nema...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, hope said:

Pa ono, vratite nam pare. Neću da igram online.

Naravno da ćemo vratiti pare svima koji ne žele da igraju.

 

 

4 minutes ago, serdawe said:

realno, ja sam sad posao za NS, jer zivim u Vranju, da pitam sofera da me pusti da izadjem iz busa?

Cim smo saznali reagovali smo. Izvinjavamo se duboko, ali jednostavnoo nije ništa drugoo mooglo da se uradi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zyllion said:

 

ja mislim da bi umesto tog koktela mogli ovim momcima da refundirate putne troskove za turnir koga nema...

Naravno da će tako i biti. Samo što jednostavno dali smo sve od sebe da turnira bude, ali u ovim uslovima to uopšte nije realno.

5 minutes ago, k1Ng0r said:

Ocekivano, konfiguraciju niste mogli da izbacite ni 3 dana pred turnir, tu se videlo da nesto opasno smrdi, ovo je mozda i nesto najgore sto se do sad desilo kod nas (a u 2016 smo godini), izgleda da Srbiji nema pomoci. Pod ovim ne mislim na organiziciju samog cs turnira, vec tog festivala ali u svakom slucaju jedan veliki n/c.

Nadam se da razumeš situaciju, nema smisla igrati turnir na 40 računara i monitorima od 19 incha a obećano je 80 računara sa drugačijim karakteristikama. 

7 minutes ago, -HogaR- said:

Ja samo mislim,da posto ce biti 1/4 finala LAN,da ekipe dodju na lan da odigraju bo1,da je previse random. ne stignes da opalis posteno metak,ni da udjes u mec,a zavisis od jedne mape. Bolje turnir da se zavrsi kasnije,nego da se dolazi na bo1 mec. Zagrejes se ti 15 minuta na dm-u,,ali to nema veze ni sa cime, ni sa ulazenjem u ritam. Poslednji put sam igrao bo1 eleminacije prvi mec na wcg-u 2007 cini mi se :-/

Znam da ovo sve nije tvoja greska Jure,nego tih organizatora tamo,nego ti samo kazem za ovo sto ce biti u gamepab-u,da nije isplativo i da nije fer odigrati bo1 prvi eleminacioni mec. Da dodju ljudi van bg-a u bg na jednu mapu,ne stignes da se fokusiras,ode jedna pistoljka,prva full runda,i ti ispadas sa lana ;-/

Potrudiću se Hogi da tako i bude.

2 minutes ago, serdawe said:

@gaming.rs Peca ne kazem ja nista brate, daj Boze da sam se samo ja ispalio, iako znam da nisam, al ono nisam nigde video da dan pred turnir neko napise e nema turnira, al nema veze ........

Serda veruj mi da bolje da se napiše dan pred turnir nego da 160 ljudi dodje i vidi ono što sam ja video.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, defuse said:

Nadam se da razumeš situaciju, nema smisla igrati turnir na 40 računara i monitorima od 19 incha a obećano je 80 računara sa drugačijim karakteristikama. 

Pa bas zato sto razumem sam i napomenuo da ne krivim tebe, nego ove careve u NS, ali poenta je da ja stvarno mislim da ovo moze samo kod nas da se desava :D

Link to comment
Share on other sites

pa ako ti degenerici sa festivala nisu u stanju da unapred makar 7 dana objave spec svih kompova i monitora onda ste ih trebali oterati u kurac. vi da im garantujete 150+ igraca a oni da vam salju ove  racunare sa win98 u petak vece je blago receno deprimirajuce za svakog gaming entuzijastu. nadam se da cete i igraci i vi (orga- izuzimajuci IGF mentole) uspeti da najbezbolnije resite ovo. GL

Link to comment
Share on other sites

ovi uzeli monitore i racunare iz osnovne skole... rekla mi uciteljca

mogli ste 1.6 da igrate sta fali

25 minutes ago, serdawe said:

realno, ja sam sad posao za NS, jer zivim u Vranju, da pitam sofera da me pusti da izadjem iz busa?

sta ima veze, cuo sam da je lep novi sad.. nije ko vranje ali je lep :D

Edited by ReMAX
Link to comment
Share on other sites

Prvi post je editovan zbog broja ekipa koje zele povracaj novca.

Turnir ce se odrzati sa brojem ekipa koji bude. Tako da bih zamolio sve ekipe da se izjasne povodom ucestvovanja na turniru.

Sve ekipe koje budu učestvovale na turniru i ako se ne kvalifikuju za Lan završnicu pozvane su da dodju, potrudićemo se da ih prijatno iznenadimo na samoom turniru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...