Get Adobe Flash player
shw.

Quake Champions !!!11!11!1

Recommended Posts

Konacno sam instalirao nazad kvejkaru posle xyz apdejtova, deluje malko utegnutije, ako izuzmemo moj prejadni ping tj net...

Cudan klip...... ne bih smeo bas na keca da optuzim lika za cheat a opet ima elemenata za to.....

In other news, uhvatih konacno jos malo vremena da sednem i odigram i snimim jos par partija...

nisam gledao ceo klip, ali u prvoj partiji igras sam protiv botova. znam im imena vec napamet, ali samo baci pogled ako imaju 0 ping i znaces da l' su ljudi ili jok =)

izbacili su juce da su svesni problema da ljudi cesto ne igraju sa ostalim igracima, sto je realno lol jebeni ali valjda ce uskoro izbaciti neki fix:

el botovi chukaju i ono "gg" na kraju rundi?  poceo sam da proveravam na pocetku koliko je pravih igraca...  :) 

Edited by fatboy

danas rade ranked skill rating reset i izbacuju botove kompletno. takodje su smanjili i broj igraca potrebnih da mec pocne na 4 (sa 8), a ostala 4 igraca mogu naknadno da upadnu. daleko bolje resenje nego da me Slambert siluje NGom svaki put kad me vidi. u avgustu (pre QuakeCona, mislim) izbacuju i sugave plejliste \o/

DeathKnightIntro12MB.gif

upravo je stigao i Death Knight (Q1) - vise informacija ovde. ubacili su novu muziku, izbacene su plejliste konacno (sada se posebno bira DM/Instagib/etc), ima jos par UI opcija (hitmarker, zoom sens, itd), opet dodat HRTF, itd. ceo patch notes ovde

takodje su izbacili i roadmap za 2018:

QC_Roadmap_in-body.jpg

Edited by digrejzo