Jump to content

Quake Champions !!!11!11!1


Recommended Posts

osvojio Liquid - raffer i dahank opet prejaki u odnosu na konkurenciju. ceo turnir su odigrali savrseno, sto potvrdjuje cinjenica da su ispustili samo jednu mapu, i to u finalu. u polufinalu su dobili AMD (cooller/latrommi) relativno lagano, u finalu protiv Sleep to Awake (clawz/silencep) izgubili prvu mapu i onda uzeli naredne tri. za sad su najbolji tim bez dileme, videcemo da li ce neko da im prodrma kavez u narednim mesecima!

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

De2cMeGV4AAHtX8.jpg:large

Quote

This year, for the first time ever, QuakeCon will host a 2v2 175k prizepool with a Duel bonus! The top 16 players from the top 8 teams from the 2v2 tournament will be competing in Duel Showdown: a winner takes all, best of 1, single elimination 25k Duel!

malo bedak za ljude koji nemaju 2v2 tim, ali otprilike se vec zna ko ce biti top 16, pa ce samim tim Duel igrati samo elita i nece biti NA smaraca tako da je sve cool as a cucumber. 

\o/

btw, evo i rasporeda turnira - PlusForwardTeamup 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

javićemo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zaebavas da tox igra za jedno sa clawzom?  :D  


Inace, izgleda da je Bethesda malo ispod tezge gurnula suske Dr-u da oplete QC, hoce da prosire bazu "novih igraca"...  :D 


Screenshot_20180617-173720.png

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

moze biti, ali mislim da je upao onako slucajno s obzirom da je bio free week, a i battle royale sranja su ga mozda smorila.

enihau, deluje mi da ce izbaciti igru negde na leto (mozda tokom QuakeCona). bio je QC limited Scalebearer Edition da se uzme na Gamestopu za $80, to mi je neki mali hint. tek tad bih ocekivao veliko upumpavanje igraca - samo da bace kintu i DrDisrespect/Shroud duo ce privuci ogroman broj ljudi, narocito sto je 2v2 trenutno dosta popularan. neki poznatiji OW igraci su takodje igrali ove nedelje, pa je i to kul.

pricali su da je CTF sledeca stvar na kojoj rade, mada ne znam koliko je realno da bude spreman za QuakeCon. rekao bih da su im potrebne barem 4 prave CTF mape pre nego sto ga izbace, sta znam. u E3 trejleru su tizovali Death Knighta, a pre par meseci su spominjali i Athenu (koja ce imati grappling hook izgleda), pa moguce i da neko od njih bude u letnjem apdejtu. u nekom od poslednjih dev strimova su bacili i neku novu mjuzu, pa mislim i da se i na tome radi. tu je i Markie Music, koji je odradio teme za par likova i moguce da iskoriste njegove stvari, posto ima gotivnih momenata.

sve u svemu, mislim da cela stvar ide u dobrom pravcu i nadam se da ce lepo zaziveti. neka bude fazon 10k aktivnih igraca, ja sam srecan =)

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

DDDUBEL POST 

Free to Play Access - ONE MORE WEEK!

34b70652560e8417ab58cec387ec9914fef66203

Quakefam, your response to the game during E3 week has been amazing. Tons of new players have stepped foot into the arena for the first time to take their place amongst Champions, and we couldn't be more thrilled that you're having fun with the game.

Because of this, we want to give even more players a chance to join the battle, so we're extending free-to-play access until Monday, June 25! Play Quake Champions for free during this week, and after the event you can continue playing! 

See you in the arena!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...