Jump to content

Quake Champions !!!11!11!1


Recommended Posts

dosta ljudi se zali da ne mogu ni da pokrenu QC - udje u fullscreen i izadje kao da se nista nije desilo. meni se to ranije desavalo zbog nekog usranog win10 apdejta, a kasnije sam izvalio da je zbog onih Visual C++ sranja, pa sam reinstalirao sve od 2012 (ili tako nesto) pa do poslednjeg. valjda ce uskoro neki hotfix, jebemliga =c

meni je patch super, jedino me do jaja nervira sto su se igrali sa kretnjom i fizikom. ranije je sve nekako bilo prirodnije, ako letis na 800ups, ne mozes tek tako da "zakocis" naglo i zabodes, nego ti je potrebno jos par metara. sada je sve nekako previse zategnuto, ne dopada mi se =/

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam problema sa QC, radi savrseno, samo sto mi se javljaju veliki dropovi fpsa na burialu, koliko ce naa kraju trebati dobra konfa za qc jbmliga. Totalno si u pravu sto se tice fizike, ma da cemo se navici izgleda : ) Sto se tice LGa opet brija, ma da i dallje mi se desava da mi guta rockete, dmg 0, za rail da ne pricam... 

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

jeste i nije. to su izmene koje se odnose na Scalebearera (i mozda jos par sampiona, nisam ispratio). patch omogucuje novim igracima da drze +forward i polako ubrzavaju do 520ups (treba im recimo 10 sekundi). strafe jumpom tu brzinu dostizes nakon jednog skoka, pa su bolji igraci i dalje u prednosti u odnosu na nubove. ne postoji razliciti ups limit, a tek ne bi bilo smisla kazniti strafe jumping. 

medjutim, ono sto su uradili, a ne dopada mi se preterano, je sto su se igrali sa core gejmplejem - kretanjem/ubrzavanjem itd. sad je kretnja malo "cvrsca" i dosta cudnija u odnosu na ranije. okej su izmene tim sporijim/vecim likovima, ali mogli su lepo da istestiraju na 2-3 sampiona, a ne da promene svima u jednom patchu. dosta ljudi se bunilo, nadam se da ce revertovati u januarskom patchu. 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Нисам још увек пробао нови печ, чекам да се Прота пресели па ћу тада код њега, а по опису делује ми да је то сада ближе оном старом Q3/QL филингу. Последњи пут када сам играо, осећао сам се као да се крећем у некој желатинастој маси, тј нема оне оштрине претходног Квејка.

@ZeRoQL

Куљ. Мјутуј идући пут strenxa, диже притисак.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

TokyoPunchOut posted about a hotfix for January 10, 2018

HOTFIX UPDATE 10.01.18

Hey Champions, Update: We'll be deploying a hotfix for Quake Champions today that will take approximately 4 hours starting at 9AM EST & we hope to be finished by 1PM EST. It addresses the following issues:

  • Fixed an issue that caused a small percentage of players to crash to desktop when launching the game
  • Fixed mouse sensitivity only being able to be adjusted by increments of 0.25
  • Fixed issue incorrect champion showed at the profile screen. Post-match statistics are now assigned to the correct champion

Few additional things tokyopunchout said on discord:

"It's NOT the January Update.",

"that's why it's a HOTFIX",

"Re: Winter Items: once you have the Winter Items, you have them forever. But they will be removed from the store in coming weeks (not sure on the date yet) & the maps will be back to non-Winter by the end of the month."

"It's like 11GB, or so I've heard. We're working to get these downloads smaller, but we're not there yet."  (quote from in the reddit thread)

https://quake.bethesda.net/en/news/5FspmmWh8ckIMcIaEsisa

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hotfix odlozen za par dana, jer navodno sledece nedelje izbacuju taj veci januarski patch. 

sutra je i neki manji ruski turnir sa nagradnim fondom od $800. uglavnom rusi cepaju, al' tu su cypher (pozdrav za @Corey), xron, agent, inz, base, itd. nadao sam se da ce evil igrati, al' njet =c

ovde imate brackets, a prenosice Zoot sutra od 12h, ako se ne varam.

o/

Link to comment
Share on other sites

ne znam da l' ste gledali, ali base je sabio taj turnir iznad i oba puta dobio cyphera (WB finale i finale). e sad, sta to znaci i koliko je merodavno, jebemliga. base je na ESWCu pre par meseci prosao grupe i odmah ispao od strenxa, a tu je i cela ona prica sa VACovanim accountom. zeroql.exe ponovo jase :tf:

danas konacno stize i taj januarski update, ovde imate patch notes sa svim izmenama. videcemo kako ce se Anarki nerf pokazati, kul je sto su bafovali Galenu i BJa. sa druge strane, deluje kao da cemo opet da udjemo u "Sorlag only" period, mada bi trebalo novi hitbox sistem da ublazi taj njen buff. nadao sam se da ce promeniti duel sistem i izbaciti runde u ovom patchu, al' jbg =c

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Гледао сам турнир, base тотално издоминирао.

@patch notes

Nyx: Bunny Hop added

И у прошлом печу је ово наведено за гомилу хероја, шта ово тачно значи? Пошто није онај класични банихоп из CS-а, који има Sorlag или Anarki.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da to znaci da ces sada moci da drzis forward i skaces, a Nyx ce postepeno dobijati ubrzanje posle svakog skoka, umesto da bude capovano na 320 (ili koliko vec). naravno, i dalje ces pravilnim strafe jumpom da urzavas daleko brze, ali eto, da se malo olaksa pocetnicima =)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...