Jump to content

Lan turnir IGF - Novi Sad


Recommended Posts

4 hours ago, ksa said:

 

Mislio sam na to ,ekipe koje prodju grupe ,s'obzirom da se igra na 80 racunara,moglo je opusteno bo3 da se igra,samim tim povecava se broj mapa i vise ce igraci biti zadovoljniji i bilo bi vise uzbudljivo. ovako bo1 u osmini cetvrtfinalu je stvarno lose.

Edited by lakee.
  • Upvote (+1) 1

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Podijelili smo i mi info: https://www.csadria.org/international-gaming-festival-u-novom-sadu/

Po ekipama se čini stvarno jedan od najjačih lanova koje smo imali u zadnje vrijeme, nadam se da će format biti dobar i da kompovi neće stvarat probleme.

Ima li informacija o streamu? Svakako će biti zanimljivo pogledati ove ekipe koje sam mnogo puta gledao online u LAN nastupima.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Serbikus said:

U koliko sati pocinje turnir?

Imas i u postu na pocetnoj strani, u 9 ujutru.

 

12 hours ago, SmallVille said:

Jedna molba prvo ako moze moj nick da se ispravi pogresno ste upisali, ja sam iz PCAXE ekipe i nick mi je SmallVille™ a ne  Smailvile :P. I druga stvar ako moze da se otkrije map pool koji je u opticaju. Hvala unapred :)

Ime je popravljeno, map pool je standardan (sto bi znacilo nuke umesto inferna).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, -HogaR- said:

Kad ce se znati nesto vise o samom nacinu takmicenja,kostur i grupe eventualne?:-D

i sistem banovanja za bo3 ako bude uopste bo3-a :-D

Saznaćeš Hogi ubrzo... već oko 1,2 to će ti biti dovoljno da se pripremiš :)
 

 

9 hours ago, NYANEGREDO said:

Jure prijavicu se na turnir ako budem u na tvojoj strani kostura. HOEHOEOHE

 

hahahaha bez tebe nije to to :)))))

Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2016 at 10:05 PM, defuse said:

Saznaćeš Hogi ubrzo... već oko 1,2 to će ti biti dovoljno da se pripremiš :)
 

 

hahahaha bez tebe nije to to :)))))

Kako sto vise vidim da je tek 3og jula a trebalo bit puno ranije , vec nekoliko puta pitaju ljudi neznam gde da se obratim opet. Jel moze da se saznaju grupe i nacin igranja van grupe 1/8 i 1/4 zato sto se pricalo da ce bit bo1 sto je smesno , nadamo se na bo3 bar za 1/4 finale ako nemoze 1/8 finale vise. Za pc specs i monitore odavno se trebalo saznat no ajde nadamo se jos 5 dana do pocetka na turnir a jos nema nista o tome, hvala vam puno!
 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, stYleEe said:

Kako sto vise vidim da je tek 3og jula a trebalo bit puno ranije , vec nekoliko puta pitaju ljudi neznam gde da se obratim opet. Jel moze da se saznaju grupe i nacin igranja van grupe 1/8 i 1/4 zato sto se pricalo da ce bit bo1 sto je smesno , nadamo se na bo3 bar za 1/4 finale ako nemoze 1/8 finale vise. Za pc specs i monitore odavno se trebalo saznat no ajde nadamo se jos 5 dana do pocetka na turnir a jos nema nista o tome, hvala vam puno!
 

Grupe upravo izlaze i imas sasvim dovoljno vremena da se pripremis za sve, 
Sto se tice odigravanja bo1 van grupa, nemam sta da ti kazem osim da mora da bude tako kako bi se turnir zavrsio u dogledno vreme, ucinio sam uslugu ekipama i prosirio turnir i iz tog razloga je bo1. U suprotnom bi 16 ekipa igralo turnir, sto automacki znaci da mnogo ljudi ne bi odigrali ni bo1 u grupi a kamoli bo1 van grupe.
Ako si planirao da igras turnir igraces na cemu god da se igralo, tako da bolje se usresredite da provezbate i uvezbate se medjusobno nego sto se raspitujete oko stvari koje cete svejedno da saznate. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto je rekao, povecali su broj ekipa samim tim morali su nekako da iskombinuju da stignu svi mecevi da se odigraju... 3 meca za redom ti nisu nista, imaces sigurno 5-10 min pauze izmedju, a mozda i ne bude ko zna... :)

 

Edited by s1nke
Link to comment
Share on other sites

Juric je maksimalno korektan, kapiram da ce biti i momci iz IGF-aSamim tim ocekujem da ce verovatno izmedju meceva moci da se ide do toaleta,popije nesto, mada ne treba biti bezobrazan i koristiti to i ako nema potrebe, 5-10 minuta je sasvim ok,videcemo kako ce biti.    :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...