Jump to content

Lan turnir IGF - Novi Sad


Recommended Posts

3 hours ago, professeur said:

[roflmao]

Jedno ozbiljno pitanje: Kakve su konfiguracije računala i kakav je format natjecanja (grupe, bo1, bo3...)?

Konfiguracija računara će biti poznata početkom sledeće nedelje, ali kao i svaki put do sada bice sigurno na zadovoljavajućem nivou. 
Što se tiče kostura takmičenja, igraće se grupna faza. Svaki tim iz grupe odigraće 3 meča i dve najbolje plasirane ekipe u grupi nastavljaju takmičenje u 1/4 finala. 
Što se tiće mapa dal će biti bo3 ili bo1, siguran sam da će 1/2 finalu sigurno biti bo3, dok za 1/4 finala još uvek razmatramo. Blagovremeno ćete biti obavešteni o svemu.

Edited by defuse
Link to comment
Share on other sites

Moglo bi se igrati i u cetvrtfinalu bo3 ,da se sto vise zakuva a i da se ljudi naigraju kantera.. Ako se vec igra na 80 racunara,ne bi trebalo predstavljati  problem,bilo bi i to brzo gotovo cak i sa bo3 u cetvrt :)))

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gaming.rs Peca said:

@ksa ovaj put smo tu samo kao pomoć pri organizaciji. U pitanju je veliki IGF festival gde je CSGO samo jedna od disciplina elektronskog sporta

Srdačno,

International Gaming Festival Producer

Znam znam Peconi, mada cim ste prisutni, mora biti dobro.. Steta sto nisi tu -.- :((((( 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, -HogaR- said:

svakako teska prica da bude 32 ekipe,bice nesto izmedju..22 - 25 ,tako da ne znam koji ces sistem staviti , odnosno kakve grupe :-D

Nemanja nadam se da delis misljenje da je bolje sto vise ekipa da bude, mada msm da si u pravu sto se tice toga 22-24 je realno.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...