Jump to content

Escape from Tarkov


brue

Recommended Posts

Ova igra je bas kasno dosla, nista novo-nista konkretno dobro. Imam osecaj da je radjen u nekom Combat Arms fazonu samo bolja grafika (endzin ofc).. Samo sto se ovde cela igra svodi na taj mali deo mape koji treba iznova i iznova da istrazujes i da dodjes zive glave do escape zone i sve sto si poneo sa sobom mozes da sacuvas u stashu.. Bah..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Konacno mogu da napise  koji red nakon testiranja......  

1. U Unity-ju se NE RADE AAA FPS igre, zato cela igra deluje nekako TROMO, NEZGRAPNO.... Sama grafika je onako... solidna aj da kazem.
2. Item sistem je poveci jer na njemu je i akcenat... kao i na modifikacijama pusaka (oko 200nak) i farmanju istih.... sto igraca zapravo potpuno odvraca od samog gejmpleja jebenog.
3. Sistem u ovoj ALphi je takav da imate MAPE..... udjete na neku od njih.... velike su i dobro odradjene, sa puno detalja... i onda trazite jedan od 3 extraction pointa na svakoj mapi... Usput skupljate sve moguce iteme ko scavenger da bi mogli u glavnom meniju da ih trejdujete za novce od kojeg kupujete oruzje i opremu od dilera.... Dakle ceo GP se zasniva na tom kusturica-skupljanju svega na sta jebeno naidjete i oprezu da vas neko od drugih igraca ili NPC-ova ne kokne jer onda offc gubite sve sto ste skupili PLUS ono vase osnovno sto ste uneli na mapu i izlazite gologuzi u glavni meni gde vas ceka list da stavite na kurac.
4. U igri igraci su vec provalili foru i bez obzira na matchmaking isti se postavljaju ispred samih extraction pointa (ako je isti npr u podrumu neke kucice on unutra na sama vrata stane tj zalegne i uperi cevku u vrata i JEBENO CEKA DA NEKO UDJE) gde kao paukov u mrezhi vataju druge igrace ubijaju ih i uzimaju im sve sto ovi nose....

OK, ne kazem da nije igrivo ALI BRATE, ovo nije free to play naslov nego debelo kosta cak i da probas samo.... tako da ne kapiram kako ce na duge staze da navuku ljude na ovo. Pogotovo sto se u igri vidi bas na drugim pravim igracima koliko je nezgrapno kretanje i los mrezni deo engine-a, doboljno je posmatrati njihove "piruete" pri kretanju i nestajanje i pojavljivanje 20m dalje....  Snimio sam klip u 2K pa cu kaciti kod mene na kanalu uskoro...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...