Get Adobe Flash player
brue

Escape from Tarkov

Recommended Posts

Ova igra je bas kasno dosla, nista novo-nista konkretno dobro. Imam osecaj da je radjen u nekom Combat Arms fazonu samo bolja grafika (endzin ofc).. Samo sto se ovde cela igra svodi na taj mali deo mape koji treba iznova i iznova da istrazujes i da dodjes zive glave do escape zone i sve sto si poneo sa sobom mozes da sacuvas u stashu.. Bah..

Konacno mogu da napise  koji red nakon testiranja......  

1. U Unity-ju se NE RADE AAA FPS igre, zato cela igra deluje nekako TROMO, NEZGRAPNO.... Sama grafika je onako... solidna aj da kazem.
2. Item sistem je poveci jer na njemu je i akcenat... kao i na modifikacijama pusaka (oko 200nak) i farmanju istih.... sto igraca zapravo potpuno odvraca od samog gejmpleja jebenog.
3. Sistem u ovoj ALphi je takav da imate MAPE..... udjete na neku od njih.... velike su i dobro odradjene, sa puno detalja... i onda trazite jedan od 3 extraction pointa na svakoj mapi... Usput skupljate sve moguce iteme ko scavenger da bi mogli u glavnom meniju da ih trejdujete za novce od kojeg kupujete oruzje i opremu od dilera.... Dakle ceo GP se zasniva na tom kusturica-skupljanju svega na sta jebeno naidjete i oprezu da vas neko od drugih igraca ili NPC-ova ne kokne jer onda offc gubite sve sto ste skupili PLUS ono vase osnovno sto ste uneli na mapu i izlazite gologuzi u glavni meni gde vas ceka list da stavite na kurac.
4. U igri igraci su vec provalili foru i bez obzira na matchmaking isti se postavljaju ispred samih extraction pointa (ako je isti npr u podrumu neke kucice on unutra na sama vrata stane tj zalegne i uperi cevku u vrata i JEBENO CEKA DA NEKO UDJE) gde kao paukov u mrezhi vataju druge igrace ubijaju ih i uzimaju im sve sto ovi nose....

OK, ne kazem da nije igrivo ALI BRATE, ovo nije free to play naslov nego debelo kosta cak i da probas samo.... tako da ne kapiram kako ce na duge staze da navuku ljude na ovo. Pogotovo sto se u igri vidi bas na drugim pravim igracima koliko je nezgrapno kretanje i los mrezni deo engine-a, doboljno je posmatrati njihove "piruete" pri kretanju i nestajanje i pojavljivanje 20m dalje....  Snimio sam klip u 2K pa cu kaciti kod mene na kanalu uskoro...