Jump to content

Ispravan mod za zadnju verziju.


Recommended Posts

37 minutes ago, Milos Kovacevic said:

Zdravo svima,

Updatom na novi wot, stari jove mod pack mi je pregazen. Pokusao sam da instaliram razne modove ali nijedan se nije primenio u igrici. Moze li pomoc oko ovoga? Da li je neko uspeo da igra sa nekim modom i kako?

Hvala unapred.

Sad sam bas gledao, meni sve radi ok iako u sustini ne koristim vise modove, mnogo mi ovo sareno. Imaj u vidu da moras da instaliras novu verziju moda rucno, konkretno za 9.15 Jove sam ja malopre probao ovaj odavde http://worldof-tanks.com/wp-content/uploads/2016/d/JovesModPack_0.9.15_v26.3_Extended.exe i radi sve kako treba. Probao sam i Quickybaby xvm mod, sve isto sljaka bez problema. Proveri da li ti je u World_of_tanks\res_mods ubacen i folder 0.9.15 posle instalacije moda. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je 0.9.15 folder u res_mods prazan onda sigurno nece raditi nista jer odatle on mora da vuce. Probaj da obrises sve foldere u res_mods (edit: samo ne smes da obrises sam res_mods folder, bez njega igra nece raditi) pa onda instaliraj na "cisto" moralo bi da radi. A sto se ovog Jove tice ja vidim samo za taj extended, moguce da se jos nije pojavila druga verzija, zapravo ne znam ni u cemu je razlika. Ako ti znas u cemu je razlika ovaj instaler za Jove nudi da odaberes opcije koje ces instalirati pa odcekiraj one koje ti ne trebaju. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...