Jump to content

Diskvalifikacija sa prve srpske lige


Recommended Posts

Poz TGY postujem sve sto si napisao, svako ima pravo na svoje misljenje, Marko (mak1) je bio tu sve vreme tokom ovog desavanja, iskreno mislim da nije u redu to sto si napisao, posto me ne poznajes, al okej, oni koji me bolje poznaju znaju da ja nisam zlopamtilo nit volim da se svadjam, dramu izbegavam uvek maksimalno i klonim je se sto vise mogu jer nikad nista dobro nikome nije donela, nisam admin lige, radim u reziji studija, zamolio bih te da se stavis u nasu poziciju, i da te osoba koja je odstranjena sa turnira pita kakvo vam je to pravilo da devojke ne mogu da igraju, pokusao sam da stupim u kontakt sa osobom koja im je to rekla i nisam naisao na normalan odgovor. Iskreno mene je ziv sram pojeo kad me je to devojka pitala, i ne znam kako uopste mozes da stanes u odbranu nekoga ko je tako odreagovao, i okrivio coveka iz organizacije koji ne postoji kako ne bi morao sam da se nosi sa celom situacijom i lepo objasni kako stvari stoje. Ja dalje necu pisati ovde, posto mislim da nece doprineti nicemu dobrom, ako budete imali neka specificna pitanja slobodno saljite PM.

Edited by efragProducer
greska
Link to comment
Share on other sites

Trude se da "poboljsaju" scenu a banuju igrace zbog gluposti.. I da su pricali i da nisu, ako banujete i ove igrace ostaje vam 2,3 ekipe i 1 mix da vam igraju.Ne znam o cemu razmisljate da banujete unt-a, dekija,kostu, ljude koji su godinama na lanovima i svim zivim kupovima.Ovde je koliko ja kapiram cilj da se poboljsa srpska scena, sigurno nece ako banujes ljude koji su u Srb top igraci, ko ce onda da igra, silveri kao i uvek... 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, efragProducer said:

Stvarno nemam namere da se prepirem vise, ko je sta rekao itd... Napisao sam sta sam imao, ja sam se u celoj ovoj situaciji nasao slucajno. I da nisam banovan, na osnovu price koju sam cuo, uvek bih uradio isto. Ne zelim da pisem zalbu, jer mi sada stvarno vise nije stalo da igram bilo koje vase lige, da li su LAN ili ONLINE. Meni je ovo stvarno smesno sto vi radite. To sto me ti ucenjujes sa ss-ovima, sta sam tada rekao u afektu sta ne, je isto kao i ja sad tebe da ucenjujem sta sam cuo sve za vasu organizaciju iz POUZDANIH izvora, pa da ja tebe pitam, da li zelis da izbacim to sada da svi vide ili na nekom poznatijem sajtu, a da ti pritom ne znas o cemu se radi ? (Kao sto je i moj slucaj ovde, jer trenutno stvarno ne znam na sta mislis) Druga stvar, kako mozes uopste mene da banujes, kada ja nisam ni bio u ekipi kada se sve to desilo :-) ? I to sto si pomenuo, da ovde pricam jedno, a na stimu drugo, objasnio sam vec to. Kada sam se dopisivao sa tobom, nisam znao sta se desilo tacno, vec sam tek kasnije usao na ts i popricao sa ostatkom ekipe Ei4. Sta je bilo bilo je, mene samo zanima, da li mozes da mi dostavis bilo kakav dokaz o tom sirenju zbog kojeg sam banovan, ili dokaz da sam bio deo ekipe kada se to zapravo desilo? I naravno, da bih znao da mene drugari iz ekipe lazu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, efragProducer said:

Ma to je mogao da bude bilo ko, nema potrebe da se izvinjavas... Oni su nas banovali na osnovu neke tamo price sto su culi od nekog tamo itd itd... Pa i da imaju konkretan dokaz, opet je besmisleno izbaciti tog nekog sa  turnira, a kamli da ga banuje sa svih njegovih turnira. E to je ono sto sam rekao "pokazivanje sile". Ja nikada nista nisam imao protiv e-frag organizacije, niti sam ikada bilo sta lose rekao o njima, cak sta vise, hvalio sam njihov trud i sve ostalo. Ali ovako kako su oni danas postupili prema meni, a i prema ostalima, stavilo je tacku na sve sto sam ikada mislio o njima. Mozda nisam ni trebao da se mesam, jer u ostalima, njihova odluka je zadnja, ali banovati nekog a da pritom ni sam ne zna zasto i zbog cega, vec kao razlog daju neke price koje kruze, sta reci...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, panic said:

Cilj je ovde da se napravi anarhija kolko ja vidim :D

Cao moje ime je Vladan "k1d" Blagojevic i ja sam Head of eSports u E-Fragu, ekipa koja se kvalifikovala na turnir  se zove Egze i 4 (masina,egzekutor,untouched,trigy i kostinho) pod broj jedan ekipa koja se kvalifikovala mora da ima najmanje tri igraca iz tog line upa koji ce igrati na glavnom turniru u protivnom narusava pravila lige, pod broj dva dosao mi je untouched i rekao da nece igrati i trigy da ce mesto njega igrati dek1, medjutim nekoliko posle toga dolazi mi Masina i kaze da on i egzekutor nece da igraju, nakon cega me untouched pita da li mogu da igraju dve devojke sa njim kostinhom i jos jednim igracom nisam siguran ko je to bio, rekao sam da je ok, da nije kul sto mi to javlja dan ili dva pre meca ali uredu je (i nasalio sam se sa nekom glupom salom povodm hrane ne vezano), posle toga mi ljudi pisu zasto efrag ne dozvoljava devojkama da igraju na turniru nakon cega se ja nalazim zaprepascen jer tako nesto nisam ni rekao, cak sam u jucerasnjem strimu i spomenuo da imam informaciju da ce untouched igrati sa dve devojke. Danas pitam untoucheda u cemu je problem i kada sam ja to rekao, a on mi kaze da mu ja to nisam rekao nego da je to on cuo od nekoga, i onda sam mu ja rekao da ukoliko mu neko iz efraga ne saopsti to oficijalno da onda to nije tako, na sta mi odgovara da je to rekao neko iz efraga nakon cega ja pitam tko je to, da se pozabavim sa tim debilom. Na sta mi on odgovara da ga to ne zanima i da nema veze. Posle toga je konverzaciju sa njim nastavio enzo gde se gospodin untouched ponio jako glupo, nezrelo, detinjastvo, gde je poslao enza u pm itd itd, na sta smo mi odgovorili da ce biti kaznjen i diskvalifikovan sa lige, koliko zbog svog ponasanja toliko i zbog sirenja informacija kako efrag ne dozvoljava devojkama da igraju turnir. 

Isto tako moj kolega saradnik enzo radi u produkciji i nema nista sa svim ovim, tako da bespotrebno blatiti i pljujete coveka.

Kao sto vidite nije efrag taj ko je ovo sve zakljucio iz rekla kazala nego untouched i njegova ekipa i tako organizaciji efrag naneli tesku stetu, zbog koje smo kontaktirani od strane sponzora i svih ostalih gde smo morali da objasnjavamo da mi to nismo uradili.

Ukoliko vas ne mrzi imate na www.azubu.tv/efragrs VOD jucerasnjeg strima gde ja Head of eSports u E-Fragu izjavljujem i najavljujem da ce ekipa EI4 igrati sa dve devojke.

E-Frag ne glumi anarhiju, samo zelimo da pruzimo priliku svima koji zele da igraju nase turnira da stvarno to i urade, a ono sto je untouched uradio, mesto da ispadne covek i izadje cist iz te stvari on glumi nekoga i nesto i misli da ce se izvuci sa tom lazi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, k1d said:

Cao moje ime je Vladan "k1d" Blagojevic i ja sam Head of eSports u E-Fragu, ekipa koja se kvalifikovala na turnir  se zove Egze i 4 (masina,egzekutor,untouched,trigy i kostinho) pod broj jedan ekipa koja se kvalifikovala mora da ima najmanje tri igraca iz tog line upa koji ce igrati na glavnom turniru u protivnom narusava pravila lige, pod broj dva dosao mi je untouched i rekao da nece igrati i trigy da ce mesto njega igrati dek1, medjutim nekoliko posle toga dolazi mi Masina i kaze da on i egzekutor nece da igraju, nakon cega me untouched pita da li mogu da igraju dve devojke sa njim kostinhom i jos jednim igracom nisam siguran ko je to bio, rekao sam da je ok, da nije kul sto mi to javlja dan ili dva pre meca ali uredu je (i nasalio sam se sa nekom glupom salom povodm hrane ne vezano), posle toga mi ljudi pisu zasto efrag ne dozvoljava devojkama da igraju na turniru nakon cega se ja nalazim zaprepascen jer tako nesto nisam ni rekao, cak sam u jucerasnjem strimu i spomenuo da imam informaciju da ce untouched igrati sa dve devojke. Danas pitam untoucheda u cemu je problem i kada sam ja to rekao, a on mi kaze da mu ja to nisam rekao nego da je to on cuo od nekoga, i onda sam mu ja rekao da ukoliko mu neko iz efraga ne saopsti to oficijalno da onda to nije tako, na sta mi odgovara da je to rekao neko iz efraga nakon cega ja pitam tko je to, da se pozabavim sa tim debilom. Na sta mi on odgovara da ga to ne zanima i da nema veze. Posle toga je konverzaciju sa njim nastavio enzo gde se gospodin untouched ponio jako glupo, nezrelo, detinjastvo, gde je poslao enza u pm itd itd, na sta smo mi odgovorili da ce biti kaznjen i diskvalifikovan sa lige, koliko zbog svog ponasanja toliko i zbog sirenja informacija kako efrag ne dozvoljava devojkama da igraju turnir. 

Isto tako moj kolega saradnik enzo radi u produkciji i nema nista sa svim ovim, tako da bespotrebno blatiti i pljujete coveka.

Kao sto vidite nije efrag taj ko je ovo sve zakljucio iz rekla kazala nego untouched i njegova ekipa i tako organizaciji efrag naneli tesku stetu, zbog koje smo kontaktirani od strane sponzora i svih ostalih gde smo morali da objasnjavamo da mi to nismo uradili.

Ukoliko vas ne mrzi imate na www.azubu.tv/efragrs VOD jucerasnjeg strima gde ja Head of eSports u E-Fragu izjavljujem i najavljujem da ce ekipa EI4 igrati sa dve devojke.

E-Frag ne glumi anarhiju, samo zelimo da pruzimo priliku svima koji zele da igraju nase turnira da stvarno to i urade, a ono sto je untouched uradio, mesto da ispadne covek i izadje cist iz te stvari on glumi nekoga i nesto i misli da ce se izvuci sa tom lazi.

Blago meni ako si ti " Head of eSports u E-Frag". Vidim da si shvatio poentu svega ovoga :-)

Link to comment
Share on other sites

Organizacija se javlja povodom difamacije oko promene igrača, a koja je replika organizacije povodom ismejavanja pojedinih igrača? (bilo je pokušaja da se odgovori ali je glavni razlog nešto slično ovom "ovo je demokratija i svako ima pravo da govori šta hoće")

Očito je da su "Producer" i "Head of eSports" dobili nešto para i da sada misle da su bogovi i batine na sceni i da mogu da se ponašaju kako god njima godi i da stvaraju neka skica pravila.

Konkluzija je jasna, E-Frag radi neke senovite stvari i da želi da postane domaća WESA.

 

 

Edited by HERESI
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, d3k111 said:

Blago meni ako si ti " Head of eSports u E-Frag". Vidim da si shvatio poentu svega ovoga :-)

Zelim samo da ti objasnim a i svima ostalima zbog cega ste banovani, napisao sam ti kako je bilo od pocetka do kraja citavog ovog konflikta, a ukoliko ja ne vidim poentu molim te da mi je ti saopstis.

28 minutes ago, Djokabomba said:

Taj isti  "Head of eSports" ne zna ni koji su ljudi osnovali E Frag,ali vazno da je  "Head of eSports" !!!

Izvinite gospodine ukoliko sam ja uvredio vas ili bilo koga drugog u vasem srodstvu, ili bilo kog vaseg prijatelja, ja vrlo dobro znam padeze naseg jezika, vrlo dobro znam ko je organizovao E-Frag i kada, buduci da sam tada pisao za E-Frag koji se bavio domacom scenom, u postu gore ste naveli da sam ja pljuvao kassada i Jurica, ja vrlo dobro poznajem Jurica i verujem da mi on nije zamerio ukoliko sam se ja nasalio na njegov racun, i postujem tog istog gospodina koji je organizovao toliko turnira i pomogao kompletnoj balkanskoj sceni, sto se tice kassada, tog gospodina isto jako postujem i naveo sam u jucerasnjem, tj sad vec prekljucerasnjem prenosu da je taj gospodin jedan od najboljih takticara na Balkanu, ako ne i u Evropi, isto tako sam naveo da je imao veliki uticaj na Nikolu Kovaca danas poznatijeg kao "niko" ili "Nikolinho" koji igra za vec dobro poznati mouz, ali naravno to niko nije cuo i to niko nije spomenuo. Cilj tog sou je bila da se privuce sto veca gledanost buduci da mecevi Srpske lige nisu ni na HLTV-u niti na CSGOLounge-u, da napravimo nesto unikatno, do sada nevidjeno i sto smo uspeli jer smo imali oko 200 gledalaca sto nije zabiljezeno na nekom Srpskom mecu koji nije objavljen na HLTV-u niti CSGOLounge-u. Oni koji nisu shvatili smisao sou-a ja im se izvinjavam, a i na kraju istog sam se izvinuo svim gledateljima i objasnio im da je to sve samo gluma, mozda neki to nisu videli, a mozda su jednostavno bili zauzeti pisanjem pretnji i pljuvanjem po meni.

Ja se jos jednom izvinjavam svim osobama koji su bili predmet zezanja na subotnjem broadcastu, ukoliko vam to smeta mozete slobodno da mi se javite pa cu vam se i pojedinacno izvinuti i necu vise to ponoviti, mada ja licno smatram da nisam nikome ruznu rec rekao, i sve ono sto sam rekao bilo je vezano za sam CS, i nista vam njega.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, k1d said:

Cao moje ime je Vladan "k1d" Blagojevic i ja sam Head of eSports u E-Fragu, ekipa koja se kvalifikovala na turnir  se zove Egze i 4 (masina,egzekutor,untouched,trigy i kostinho) pod broj jedan ekipa koja se kvalifikovala mora da ima najmanje tri igraca iz tog line upa koji ce igrati na glavnom turniru u protivnom narusava pravila lige, pod broj dva dosao mi je untouched i rekao da nece igrati i trigy da ce mesto njega igrati dek1, medjutim nekoliko posle toga dolazi mi Masina i kaze da on i egzekutor nece da igraju, nakon cega me untouched pita da li mogu da igraju dve devojke sa njim kostinhom i jos jednim igracom nisam siguran ko je to bio, rekao sam da je ok, da nije kul sto mi to javlja dan ili dva pre meca ali uredu je (i nasalio sam se sa nekom glupom salom povodm hrane ne vezano), posle toga mi ljudi pisu zasto efrag ne dozvoljava devojkama da igraju na turniru nakon cega se ja nalazim zaprepascen jer tako nesto nisam ni rekao, cak sam u jucerasnjem strimu i spomenuo da imam informaciju da ce untouched igrati sa dve devojke. Danas pitam untoucheda u cemu je problem i kada sam ja to rekao, a on mi kaze da mu ja to nisam rekao nego da je to on cuo od nekoga, i onda sam mu ja rekao da ukoliko mu neko iz efraga ne saopsti to oficijalno da onda to nije tako, na sta mi odgovara da je to rekao neko iz efraga nakon cega ja pitam tko je to, da se pozabavim sa tim debilom. Na sta mi on odgovara da ga to ne zanima i da nema veze. Posle toga je konverzaciju sa njim nastavio enzo gde se gospodin untouched ponio jako glupo, nezrelo, detinjastvo, gde je poslao enza u pm itd itd, na sta smo mi odgovorili da ce biti kaznjen i diskvalifikovan sa lige, koliko zbog svog ponasanja toliko i zbog sirenja informacija kako efrag ne dozvoljava devojkama da igraju turnir. 

Isto tako moj kolega saradnik enzo radi u produkciji i nema nista sa svim ovim, tako da bespotrebno blatiti i pljujete coveka.

Kao sto vidite nije efrag taj ko je ovo sve zakljucio iz rekla kazala nego untouched i njegova ekipa i tako organizaciji efrag naneli tesku stetu, zbog koje smo kontaktirani od strane sponzora i svih ostalih gde smo morali da objasnjavamo da mi to nismo uradili.

Ukoliko vas ne mrzi imate na www.azubu.tv/efragrs VOD jucerasnjeg strima gde ja Head of eSports u E-Fragu izjavljujem i najavljujem da ce ekipa EI4 igrati sa dve devojke.

E-Frag ne glumi anarhiju, samo zelimo da pruzimo priliku svima koji zele da igraju nase turnira da stvarno to i urade, a ono sto je untouched uradio, mesto da ispadne covek i izadje cist iz te stvari on glumi nekoga i nesto i misli da ce se izvuci sa tom lazi.

 

Ja i dalje ne mogu da ukapiram zašto je cela ekipa banovana. Ne ide mi u glavu. Sramotno je kakva je odluka donešena od strane ove (ne)organizacije. Čitam objavu na facebooku od strane CS:GO Srbija stranice, i ne mogu da verujem da zbog takve stvari neko može da dobije ban. Shvatam da pokušavate da unapredite našu scenu, vaše ime, ugled i sve ostalo. Ali ovako to ne ide. Izbacili ste čoveka koji je u suštini kamen temeljac, vredjali igrače i organizatore kao da su niko i ništa, banujete koga hoćete kako vam se ćefne bez nekog čvrstog dokaza, ucenjujete igrače screenshot-ovima, i tako dalje.

Šta je vaš cilj? Koja je poenta svega ovog, šta hoćete bre da dokažete ovim, ne kapiram.

3 minutes ago, k1d said:

Cilj tog sou je bila da se privuce sto veca gledanost buduci da mecevi Srpske lige nisu ni na HLTV-u niti na CSGOLounge-u, da napravimo nesto unikatno, do sada nevidjeno i sto smo uspeli jer smo imali oko 200 gledalaca sto nije zabiljezeno na nekom Srpskom mecu koji nije objavljen na HLTV-u niti CSGOLounge-u.

 

Kako očekujete da napravite bilo šta ozbiljno kada zbog gluposti banujete skoro 10% igrača koji krase domaću scenu? Kako očekujete da napravimo nešto unikatno kada se tako ofrlje i bez nekih čvrstih dokaza zabrani igračima za života (mada verujem da im zvižde jaja) igranje na vašim eventovima ?

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, 

ne zalazim u to sta se desilo medju vama, ali sto se tice zena i jednog turnira, ja imam lose iskustvo. Podelicu sa vama, mada mislim da vecina vas i zna o cemu je rec. Igrao se Balkan SuperCup.

Citiram:

Posted 17 Jun 2015 · Report post


"Pitah gospodina Aleksandra Mrdakovica da li mogu ja da prijavim svoj tim, a on mi je lagano porucio da mora da pita organizaciju (zbog diskriminacije) da li mi imamo pravo da ucestvujemo. Dakle mak1 sledeci put okacite i pravila, da sve sto nosi suknju ne sme da ucestvuje pa da znam na vreme da se ne prijavljujem. Poz i srecno"

 

Odgovor: 

 

"zeleo bih javno da se obratim, i da se i ovim putem izvinim Kristini Stevanovic zbog brzopletog odgovora saljive prirode, lose sam se poneo nije shvatila onako kako sam se nadao da ce shvatiti, zato jos jednom IZVINI <3"

 

Necu ni da objasnjavam dalje, naravno da nismo ni ucestvovali u turniru, jer je za mene to bila izuzetna sramota, sto sam dobila takvu stativu od org-e, a nosila sam ime tada poznate organizacije Alternate, i navodno na kraju "salu" (a nije bila sala, jer su mi mrtvi ozbiljni pisali da moraju da proveravaju da li zene smeju da igraju, i da zene nemaju pravo na tom turniru, gde su se menadzeri moje organizacije krstili i nogama i rukama). Opsovala bih, ali sramota za zensko da psuje.

 

Drugo, ti gospodine doticni koji si juce komentarisao stream, i koji si HEAD kako te bre nije sramota. Kako te nije sram da onako pred 200 ljudi iznosis svoje lose misljenje o nekom igracu? Ko ti daje za pravo da jednog ili dva igraca ceo stream pljujes? Ti ljudi sto su juce igrali su stub ove nase srpske scene. Nisi se bre ispilio kada su oni igrali. Da li ti znas sta znaci rec kaster? Da li si ikada cuo da Anders pljuje nekoga u toku meca? To bila gluma? Pa jesi ti na sceni da glumis ili da prenosis? I nije tacno, da si ti rekao da je Kasad zasluzan za Nikolu, nego je to Svojic rekao, a ti si potvrdjivao i usput dodavao: "Kasad za malo James Bond", "i naravno tu je pokazalo koje iskustvo Kasad ima" (nakon sto je poginuo vs 1na1 ili 2na1, da ne lupam), "Kasad nije na nivou igraca iz inationa". Gde vam je VOD? Pokusala sam da nadjem ali ga nema, pfff... Svaka vam cast. Ovo sto ste banovali igrace, to necu ni da komentarisem, to je tolika nebuloza i toliki sram za vasu organizaciju. Ne mogu da verujem da ti postavljas pravila kako ti se cefne, a da to i ne navedes svima. I jos uz to sto je navedeno, da si terao igrace da pozure sa live, oni pozure krenu, ti kazes sledeci put krenite bez dozvole i bice problema. :D pa wtf...

 

Srdacan pozdrav!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, S4nj1ca said:

Pozdrav, evo i meneeee :) 
Želim da se izvinim svima iz E-frag organizacije zbog ovoga , ja sam delimično kriva zbog svega ovoga jer mi je jednostavno bilo krivo zašto devojke ne mogu da igraju turnire ili šta već, da bih ja dobila odgovor od Untouched-a da je neko iz org to rekao i da su našli 2 igrača i sve kul :) prećutah ja to nekako ali jače je to od mene ,još kad saznaš da su tebe i Aleksandru napravili debilom jer momci ( rema, kostinho i unt) nemaju muda da nam kažu da su našli igrače i da neće/ne želi da igraju sa nama , nismo mi deca od 5 godina pa da plačemo zato što nećemo igrati. 

Želim da se izvinim HEADU (Vladanu @k1d) zbog svega jer sve sam pogrešno shvatila i što je zbog mene taj tim banovan i on nema ništa sa ovim pošto je on i sam rekao da nema ništa protiv ove situacije ..

Pozdrav svima !:) 
 

 

Koliko sam shvatio iz navedenog, zakljucak koji proizilazi je da ste se tvoja drugarica i ti dogovorile sa untouchedom da igrate zajedno ali se on u medjuvremenu predomislio i odlucio da hoce da odigra turnir u drugom sastavu tako da je namerno podmetnuo "bombu" od pre kako zene ne mogu da igraju na turniru (slucaj sa zon1Q citaj gore) sve u cilju da izbegne suocavanje sa vama i kaze vam prostu istinu a to je da je ipak odlucio da odigra turnir sa drugim ljudima?

Skroz jadno od njega iskreno, ali opet ostajem pri svojim stavovima koje sam izneo prvobitno za neke ljude iz organizacije, slazem sa svima koji su izneli kritike na racun castera i admina i nemojte da mislite da nema pozitivnih stvari, ima ih mnogo i ja kao gledalac i osoba koja bi volela da gleda nasu ekipu da igra internacionalne turnire, stvarno sam mnogo zahvalan i podrzavam sve sto radite, ali aman ljudi dajte se malo uozbiljite i kada vec pricate o profesionalizmu pocnite da se ponasate tako i zajebite te klinacke fore, bahato ponasanje i prepucavanja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, 

Nije mi nimalo drago sto ima toliko negativne energije nakon prvog vikenda Lige. Ako mi niko nece zameriti, ni Efrag, ni CS scena u Srbiji, iskreno ne zelim da se mesam u ovaj problem koji je nastao oko ucestvovanja devojaka u ligi. Jednostavno, ne zelim nista da komentarisem. Samo cu reci da znam da je stav Efrag organizacije da su devojke dobrodosle da ucestvuju, ne samo u ovoj, vec  i svim narednim ligama, turnirima, itd. Slazem se sa ercegom gore da bi bilo lepo da vidimo i neku zensku ekipu na nekom turniru kao nekada. Toliko.

Elem, razlog zbog kojeg se javljam je zbog toga sto vidim da se ovde i dalje potencira na tome da su igraci previse napadani od strane nas koji smo prenosili mec. To me se tice, jer sam direktno umesan u taj problem. Tolika se prasina digla oko toga da sam odmah po zavrsetku meceva zvao jurica na telefon, kontaktirao neke igrace na steamu, a pogledao sam i vod isto vece da vidim sta je bilo sporno. Zelim da svi znaju da svi komentari, pa i oni negativni, nisu bili izreceni sa namerom da se bilo ko uvredi, isproziva, omalovazava i slicno.

100% sam siguran da ovo iznad napisano moze i kid da potpise.

Ako sam ja LICNO bilo koga uvredio, neka mi se obrati ovde, na steam, fb ili kako god, pa da resimo bilo kakav nesporazum.

Ne zelim ni da ovo izgleda kao da ovo pisem da pokrijem sebe, vec se iskreno osecam kao izmedju dve vatre, Efraga i mnogo onih (vas) koji su digli glas. S jedne strane sam bukvalno ni nedelju dana u Efragu, a sa druge znam vecinu ljudi koji igraju ovu ligu i komentarisu ovde, neke licno, neke i ne. Mozda i samo tripujem i totalno sam nebitan u celoj prici, ipak mi je bitno da svi ovde znaju da nisam imao niti imam ubuduce bilo kakve namere nekoga da vredjam, omalovazavam i slicno.

Iskreno se nadam da ce se svi problemi resiti, pa da svi opet uzivamo u onome zbog cega smo tu, a to je CS.

 

P.S. Impulse, igrac ekipe Quest Gaming Caffe mi se javio nakon sto je pogledao vod svog meca na kojem je primetio da sam ga pomesao sa drugim igracem (Impulse.cfg mislim da je tacan nick). Izvinjavam se obojici igraca zbog ove zbrke, ispravicu to vec sledece nedelje. Takodje, i za ovakve stvari bilo ko moze da me kontaktira.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...