Jump to content

CD's i CD players i automobilima


Makondo

Recommended Posts

leto 2015.

narezem mp3 kao audio disk za auto

u najsporijoj brzini naravno

ubacim u player, mnogo secka

vratim se i prebacim mp3 u wav i narezem disk tako

ubacim u player u autu i manje secka ali nesljusljivo

ostavim disk u playeru i dignem ruke od njega, i stoji on tako do pre nedelju dana

slucajno prebacim sa radija na cd i cd savrseno radi

zna li neko koji se proces odigrao koji ne napravio da disk radi i kako bih mogao da ubrzam taj proces da disk koji sada narezem odmah radi, a da ne mora da odstoji godinu dana u playeru?

Link to comment
Share on other sites

Nemam resenje za tvoj problem ali mogu da ti preporucim nekog lika koji se bavi tim radio uredjajima za kola, ovo je adresa http://www.digital-servis.rs/ Iako pise da radi televizore zapravo se dosta bavi tim auto radio uredjajima, mene su poslali kad mi nije radio daljinac, on ga nesto testirao, stavio pod mikroskop, izlemio, naplatio mi nesto tipa malo vise od 1.000 dinara i sada radi sve do jaja :) A video sam da masovno radi te radio/gps uredjaje, mozda moze da ti proveri, zameni laser, nesto tako a da te ne kosta mnogo. Posto je na Medakovicu svakako predlazem da se prvo raspitas telefonom. 

Druga opcija ti je da zavisno od modela kola pogledas na primer na aliexpresu da li imaju plasticne maske koje idu mesto fabricke a da se stavi standardni radio uredjaj. Ja sam drugaru porucivao za Chevrolet Aveo, bila je nesto skuplja, tipa oko 50 evra, ali ekstra izgleda i sve pase savrseno. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jel mozes da mi posaljes link za to sto si narucivao ili nesto slicno pa cu odatle da krenem dalje, ne znam sta da kucam i kako da pocnem :D

nije pomogo cd cleaner tool kit za 100rsda sto sam uzeo kod kineza :D  videcu na tamo da li da kontaktiram taj servis, mada ako se odlucim za opravke pre bih ovde pogledao da nadjem nekog, ne salje mi se :s

hvala zverko

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, ides na aliexpess pa kucas svoj model kola pa onda dalje :) Pazi tebi verovatno treba nesto ovako http://www.aliexpress.com/item/Car-Radio-Fitting-Kit-installation-fascia-for-AUDI-A3-8L-2000-2003-A6-SEAT-FIAT/1000001232407.html?spm=2114.10010108.1000013.10.SFTrgi to je za Audi A3 pa da se ubaci standardni radio mesto onog njihovog fabrickog, dakle samo maska. Trazis tako nesto fitting kit radio, jebemliga :) 

A ja sam se sad setio zasto je ovaj trazio - on je bio kupio onaj neki kao GPS ugradni pa mu se to nije uklapalo u tablu njegovu pa je onda to sve otprilike ovako izgledalo, zato je i skuplje bilo http://www.aliexpress.com/item/Car-Radio-fascia-Facia-Panel-Adapter-for-CHEVROLET-Spark-M300-2013-HOLDEN/1000001186130.html?spm=2114.10010108.1000010.4.4Kc8XP

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...