Jump to content

Battlefield 5 aka Battlefield 1


trap_lord

Recommended Posts

Sad svi krenuli da vracaju u proslost tematiku... al ako, sto rece Coka da se malo prekine ovaj zacarani krug sajber kurajber fps-ova...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

samo kad nisu krenuli totalno sa alternativnom istorijom, odlican potez :)

normalno da ce se eksperimentalni modeli koristiti kao da su bili standardni, tenkovi se sigurno nece kretati 6 km/h i tome slicno, sto je sasvim ok jer battlefiled i ne treba da bude red orchestra fazon :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima zato sto su napravili varijantu da avioni iz WW1 lete kao danasnji mlaznjaci, cepelini su kao Star Destroyeri a tenkovi bi mogli i danasnje ove da prestignu :) Deluje da ce biti dobar gameplay samo su se mozda malo previse udaljili od same istorijske postavke, ali opet ako ce to mladje narastaje da zainteresuje za WW1 tematiku mislim da ne moze biti lose. Meni ovo s konjima deluje mnogo kul, jedva cekam da vidim neku izvedbu toga. 

Edit: Pa gde ubaci bas Snup Doga kako igra, bolje ovaj video gde se zapravo bar nesto i vidi gameplay

 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

zbog ove brzine deluje da je sam osecaj pucanja ili kada na tebe neko puca - bangav (bas kao u battlefrontu)

pored samog kretanja prebrzo puni, nisani, prebacuje na pistolj i vraca

ft17 bi trebao da ima neku brzinu od 7 km/h (ovo sam proveravao cim su najavili da je ww1), ali s obzirom koliko je napucavanje brzo, koliko se igraci brzo krecu, onda i tenk ide srazmernom brzinom, a sve to je ono bas meh meh meh

oruzja, mapa, atmosfera (pored toga sto je ubrzana do bola) je sasvim zadovoljavajuca

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...