Jump to content

Counter strike LAN turniri


Recommended Posts

Pozdrav ljudi,sa obzirom da sam napravio dogovor sa jednom igraonicom u BG-u,i dobio dozvolu da organizujem neke turnire itd,da ne duzim sad.
Planirao sam da organizujem turnir u CS 1.6 i CS:GO sredinom juna,ali naravno na mnogo vecem nivou nego prosli put jer sada imamo mnogo veci broj sponzora i drugi ljudi su u organizaciji.Ono sto mene zanima pre nego sto izbacim vise informacija o svemu ovome je
'Da li ima uopste zainteresovanih ekipa koje jos igraju 1.6 i  da li je izvodljivo napraviti jos jedan takav turnir?'
'Da li je moguce sakupiti 32 CS:GO ekipe?'

Hvala unapred... 
Stay Tuned...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi,sa obzirom da sam napravio dogovor sa jednom igraonicom u BG-u,i dobio dozvolu da organizujem neke turnire itd,da ne duzim sad.
Planirao sam da organizujem turnir u CS 1.6 i CS:GO sredinom juna,ali naravno na mnogo vecem nivou nego prosli put jer sada imamo mnogo veci broj sponzora i drugi ljudi su u organizaciji.Ono sto mene zanima pre nego sto izbacim vise informacija o svemu ovome je
'Da li ima uopste zainteresovanih ekipa koje jos igraju 1.6 i  da li je izvodljivo napraviti jos jedan takav turnir?'
'Da li je moguce sakupiti 32 CS:GO ekipe?'

Hvala unapred... 
Stay Tuned...

Nemoj nas vracati u 1.6 please , ako je vec to ozbiljno kao sto kazes napravi ozbiljan CS:GO turnir i iscimaj se oko sitnica , tipa stream , mozda jos neki sponzor itd...Vecina nas je igrala taj 1.6 i lepo je bilo dok je trajalo , moje misljenje...

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju iskreno cu ti reci,ne znam zasto si postovao bilo sta na klan rur kad ima toliko negativnih ljudi i pesimista koji se javljaju sa degutantnim komentarima i postovima... Nemoj da te demoralisu i nikog ne slusaj,iscimaj se probaj ako ti je potrebna pomoc javi se.. Pored ovolikog odziva na online kvalifikacija,verujem da ces skupiti 32 ekipe.

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju iskreno cu ti reci,ne znam zasto si postovao bilo sta na klan rur kad ima toliko negativnih ljudi i pesimista koji se javljaju sa degutantnim komentarima i postovima... Nemoj da te demoralisu i nikog ne slusaj,iscimaj se probaj ako ti je potrebna pomoc javi se.. Pored ovolikog odziva na online kvalifikacija,verujem da ces skupiti 32 ekipe.

Bravo za post. Naravno ako moze nekako da se pomogne oko tog turnira, samo javi..Mozda ne 32, ali 16,24 sigurno..

Link to comment
Share on other sites

Broj ekipa definitivno ovisi o nagradnom fondu, datumima, cijeni kotizacije... 
Što se tiče kvalifikacija, ako će se planirati za 32 tima nema potrebe pošto će biti teško uopće skupiti toliko ekipa... online i offline su totalno druga priča :D

Također, ako vam treba stream/casteri ili promocija za HR/BiH/SLO javite se: fb.com/csadriaorg

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da slušaš ove izgasirane matorce, uradi nešto sam. Smisli neku priču pa postavi. Biće 16 ekipa garantujem, više od toga možda nije potrebno da ne bi bilo kako kaže Djoxz silver festa. Opet mislim da treba svima dati šansu, i mislim da su one priče sa online kvalifikacijama glupost. Plati pa klati, bukvalno. 

A što se tiče ovih matoraca, izgasiranih legendi i slično samo kuliraj, i samo guraj. Ima tu dosta ljudi koji će pomoći da to bude okej druženje

 

Link to comment
Share on other sites

pfff pa u SRB i nije bas tako..

Bolje da bude silver fest na kvalifikacijama nego na lanu :D

Silveri ti nece doci na lan.. Mozda 1,2 mixa (fazon neki klinci) Ostali svi sto dodju da igraju malo ozb, su mixevi koji ce pracovati ili eventualno neke sitne ekipice..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...