Jump to content

6.87


Hijavata

Recommended Posts

Osim novih itema i onog radara/skeniranja mape sve ostalo mi je u fulu. Cak mi i deluje da je konacno napravljen balans izmedju heroja, osim ako neko ne sastavi aghs na oracle-u.


Neko moje shvatanje patch-a ( nove iteme necu da komentarisem dok ih ne vidim u akciji ) :

" Intelligence now increases your spell damage by 1% per 16 Intelligence points. " Deluje kao mnogo zajebana stvar i da ce dosta heroja da profitira od ovoga i vrati se u metu.
Zanimljivi bufovi za stekove i Rosana, zbog cega mislim da ce se igra usporiti malo i vratiti farmanju.
Nadam se da se vise cena tp-a i wardova nece smanjivati
Kripovi u sumi mi deluju malo slabiji.
Abyssal postao item za masne heroje, nije vise dmg item.
Bloodstone WTF!?
S&Y Gotivan buf sto se tice slow proc-a
Silver Edge Mnogo veliki bufovi za ovaj item




 

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Zašto je odvratan patch? Ozbiljno pitam, napiši nešto konstruktivno i obrazloženo, a ne samo pls volvo stahp jebeni rustardi

nemam nameru da pisem kniigu ili roman ali ajde ukratko,scan ? pa mislim wtf,sto lepo ne stave otvorenu mapu poput map hacka i da svi vidimo ko sta radi,tome of exp? ajd da krenemo lepo svi od lvl 6,da ne bude kako hejtujem sve,svidja mi se kako je supportima donekle olaksano sa nekim novim itemima,20 % na movement speedu mi se jako svidja,wind lace koji kasnije moze u drums ili eul...

Link to comment
Share on other sites

Po meni je ok mada stvarno preteruju sa novim itemima...ok su mi ovi item upgrades ali ovi novi itemi ne znam ne svidja mi se to, nije sto mi je to tekso da svarim novi itemi i to. Jednostavno vecinu patcheva unazad retko se i koriste noviji itemi, retko koji dospeju u metu (osim aether lens). Ostalo mi je ok, jednostavno ljudi ce uvek kukati sta god bude, svi su jedva cekali patch sad kad je dosao svi seru :D 

Link to comment
Share on other sites

Posle sabranih utisaka imam par pitanja oko new mete. Jel ima jos neko utisak da je slark dosta profitirao, a posebno heroji sa iluzijama ( naga, terror ) sa ovim promenama gameplay-a (  + direktni buffs, + 3 armor kod terroblade, naga iluzije diluju jaci dmg ) 

Pade mi na pamet da probam ovog Rikija buffovanog u svom shit tieru, napravih mu ovaj Echo Sabre, odlicna stvar je za brzo gasenje heroja sa malim HP.

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Patch je odlicna, pre nego sto okacite misljenje za patch zeleo bih da stavite vas mmr, jer citajuci komentare nanjusio sam dosta 1k 2k ljudi

Evo namirisao si me, ja sam 2k ( ponekad 3k ), jel ces sada za kaznu da sidjes sa 9k acc, predjes na smurf, nafidujes u mojoj partiji u low prio a onda od toga napravis "hehe gle koliko smesno" klip ? 

Link to comment
Share on other sites

Jebote ladno sam znao da mi je poznat retard, kad ono onaj idiot hahahahahah, moracu mjutovati i na ovom acc. Patch je ok, meni se licno ne svidjaju bloodthorne, i scan, i mislim da ce PA biti novi FotM heroj, bar po onome sto je ortak radio danas u par partija.

Zasto je scan smece? Zato sto su smoke gankovi, i gankovi uopsteno postali jako tupi na par turnira, pogotovo na TI par gank orijentisanih ekipa je veliku karu popusilo jer su jednostavno bili ocekivani, znalo se gde idu. Gankovi su generalno jako "otupeli" jer ekipe znaju jedne drugu itd. Pogotovo je EG i secret bilo jako tesko gankovati pre par meseci, secam se da sam gledao CDEC i Vegu kako iznova i iznova ne mogu da zavrse rotaciju uspesno, iako im support kombo radi posao. Sad kad u to ubacis sken koji na choke pointu 8 sekundi kontrolise, mislim da ce postati jos teze. U pubovima vidim taj isti scan kako ga kvazi keri puca na cooldown dok farma mali kamp ili tako neke nebuloze, no videcemo.

Bloodthorne je ekstremno skup, ali i brate cudoviste od itema, mislim da i perma crit, i amplify, i silence, i true strike na jednom itemu jednostavno prave komediju od svega. Previse je.

 

Izmedju ostalog svidja mi se dragon lance promena, sabre je ok item iz onoga sto sam video, i vredi para, i ne vredi para, situaciono, novi lotus orb mi je nekako meeeh, cini mi se da nikad ne idem OOM sa dosta heroja(support uglavnom) sad zbog kolicine mana itema koji postoje ingame.

16 inta za 1% spell dmga zvuci mnogo ali u sustini i nije, ne vidim puno heroja koji ce od toga profitirati, padaju mi na pamet invoker i pugna i jos par, svi ostali ostaju u granicama normalnog.

Roshan na lvl 1 je smece, donekle je ok to, vec je bilo moguce 2 man ga pre minute 0 sa odredjenim herojima, 3 man sa dosta hero comboa, sa -2 armor itemom bi bilo jos lakse.

Mnogo su drkali ovaj XP i mislim da se na midu najvise oseca. Onaj tome mi se ne svidja jer mozes ruinirati offlanera i eto mu jos jedan comeback mehanizam, but oh well. Ima jos dosta toga, videcemo sa partijama.

...

Link to comment
Share on other sites

Patch je odlicna, pre nego sto okacite misljenje za patch zeleo bih da stavite vas mmr, jer citajuci komentare nanjusio sam dosta 1k 2k ljudi

Evo namirisao si me, ja sam 2k ( ponekad 3k ), jel ces sada za kaznu da sidjes sa 9k acc, predjes na smurf, nafidujes u mojoj partiji u low prio a onda od toga napravis "hehe gle koliko smesno" klip ? 

Triggered

Link to comment
Share on other sites

Novi itemi su pojacali lategame nekim INT herojima koji bi jednostavno izgubili korist posle 40 min, sto je i donekle lose zato sto ce igre trajati duze u pro sceni. True strike sa critom na orchidu je idealan za Furiona jer on moze tih 7k golda vrlo brzo da isfarmuje, tako da je early game i midgame zanimljiv, bar za gledanje

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...