Jump to content

Dark Souls 3


Thunderstorm

Recommended Posts

Прва игра коју сам платио пре него се појавила :) Није ми жао.
Можда сам матори прдоња, али не би било лоше да Плеј Зајн напише текст пре прављења видеа. Мало импровизовано звучи овако, као да спикер смишља у трку шта да каже.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Мени ради са 650ти, турбо буст, 1080. Није на максимуму, на хај је, без блура - очи ме боле од тога. Скроз лепо ради, а пеглаће они игру још.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Obrnuo prvi put. Dostojan nastavak, ima dosta vise likova i kvestova, kojih pola nisam uspeo da uradim. Bosovima su ovaj put posvetili malo vise vremena, ima ih manje al kvalitet je daleko ispred DS2. Kamera i nakon 4 igre krs, ne znam kako je ne srede vise...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Obrnuo prvi put. Dostojan nastavak, ima dosta vise likova i kvestova, kojih pola nisam uspeo da uradim. Bosovima su ovaj put posvetili malo vise vremena, ima ih manje al kvalitet je daleko ispred DS2. Kamera i nakon 4 igre krs, ne znam kako je ne srede vise...

to je da bi te protivnik iznenadio :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam nesto cackao u Hex editoru exe fajl i jos neke fajlove ne bih li naterao ovo chudo da radi u 21:9..... posle pola sata drndanja konacno:


DS3.jpg

 

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Minor gameplay spoiler:

Isekao most koji vodi ka High Lord Volnir bosu, spustio se na početak Demons ruina. Dole patrolira ogroman demon, na platformi chest, koji je mimic. Ako aggro-uješ oboje i skloniš se, mimc pokida demona Chuck Norris style :-D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Да, брутално је. Мада, када размислим, ако мимик тебе забоде тим киком, боли јбт. Ја мислим да ме је убио једном, са фул хетлом. Ко зеца :)

  • Upvote (+1) 2
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Stigoh do katedrale sa ona dva titana u lancima unutra....  sjebo sam one djakone i papu, sad sledi pauza pa nastavljam dalje.... :)


darksouls4.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ништа штит са 100%, или крштено оружије. Прп, про :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Estoc je mama, moje omiljeno oružje u prethodnim igrama jače je nego ikad.

Takođe, nož za otvaranje pisama, (mail breaker :-D ) , kog mi je toliko bilo žao pre jer je bio beskoristan, sada apsolutno siluje sa leđa i na reposte. Nikako da nađem još jedan gem da ga prebacim na refined, ali i na raw je prejak.

Lokacije, ljudi, lokacije, tj mape, kako već... Velike, zanimljive, raznovrsne sa neprijatelima, putevima, tajnama, predmetima, prečicama, povratnim putanjama... Izgubiš se, ali u pozitivnom smislu. Eliminisali su onu point A to point B linearnost iz DS2 koja im je toliko zamerana, sada je skoro svaka lokacija po kreativnosti, kompleksnosti i appeal-u BAR na nivou genijalnih Undead Burg-a i Painted World-a iz prve igre, ili bolja.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Zone su dobre, ali je povezanost zona bila najbolja u prvom(ne racunajuci anor londo/arhivu koji su odvojena celina). Ovde je ta putanja kojom ides linearna. Samo je pitanje npr da li ces prvo katedralu ili kartus katakombe da odradis.

Ali dobra je igra.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Prvo deo je "vadila" formula sa dosta estusa, a malo bonfire-a i bez teleporta, pa je nalaženje svake tranzicije, prečice, i bonfire-a imalo veću težinu i značaj, i veći osećaj uspeha - meni, lično, skoro pa kao i da sam ubio nekog zajebanog bosa. U dvojci i trojci je formula - malo estusa, a gomila bonfire-a i teleport od starta, pa nema te težine i značaja u svemu tome, nažalost. Ali, sve u svemu, dobraaa!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...