Jump to content

Koji monitor uzeti? 24"?


SATAN

Recommended Posts

fino objasnjenje od ivana T, ali to se odavno znalo sa CS foruma jos od pre 10ak god :D

Elem, ko sto rekoh, 24" ne mogu da uklopim, ali 22 mogu, pa ce Perica biti pocascen jednim DELL SE2216H - odlicna slika i prihvatljiva cena! Samo jedno pitanje, ovaj monitor ima 12 ms odziv. Da li to realno toliko sporo (ako se secam dobro moj stari samsun t220 valjda je imao 2 ms) i oce li nam smetati da igramo DX human revolution? :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, f4ts0 said:

Elem, ko sto rekoh, 24" ne mogu da uklopim, ali 22 mogu, pa ce Perica biti pocascen jednim DELL SE2216H - odlicna slika i prihvatljiva cena! Samo jedno pitanje, ovaj monitor ima 12 ms odziv. Da li to realno toliko sporo (ako se secam dobro moj stari samsun t220 valjda je imao 2 ms) i oce li nam smetati da igramo DX human revolution? :)

Ja se igram na Dellu od 8ms i što kaže Coka sve mi je ok, za 12ms sad nisam siguran. Ali što ne uzmeš S2216M za njega piše da je 6ms odziv, a sve ostalo deluje slično? Mada recimo na Amazonu i za ovaj tvoj SE2216H piše da je 6ms odziv :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

M je ipak 175 evrica, H 115.

Amazon je nepouzdan sa tehnickim infom, ja prvo preko cneta ili slicno uradim trijazu, pa onda skinem pdfove.

i na tvom linku za H pise 12ms :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, f4ts0 said:

M je ipak 175 evrica, H 115.

 

Znao sam ja da je štekara jaka u tebi :)

Quote

 

i na tvom linku za H pise 12ms :D

 

Ma piše dole u product description 6ms response time, ali s obzirom da na Dell sajtu piše 12ms siguran sam da su samo na Amazonu retardirani. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nije, pise 12 :D

Nije stekara, nego necu da bacam pare na mali monitor, koji je verovatno privremen. Opet, zao mi da gleda u ovo acer govno, uzecu to sebi kad radim od kuce kao sekundarni

Screen Shot 2016-08-30 at 20.27.08.png

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, f4ts0 said:

nije, pise 12 :D

Kažem u product description :)

dell.jpg

Ali da, očigledno su se zajebali :)

9 minutes ago, voodoo_ said:

čini mi se da su se zeznuli jer je 12 ms za G2G baš loše

Ma jok, GTG - Response Time: 12 ms (gray to gray) Normal Mode, Igor je baš štekara :tf:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Juce mi je crkao stari Viewsonic VX2240w posle skoro devet godina pa gledam neki novi sada da uzmem.

Vidim da hvale ovaj Monitor 23.8" Dell P2417H LED AH-IPS, FullHD DVI-D DP HDMI 4xUSB, U nasim prodavnicama je oko 26 hiljada sto je neki maksimum koji bi dao za monitor sada.

Trenutno imam GTX 560 ti ali mi je u planu da predjem na GTX 1060 6gb.

Takodje vidim da je ovaj stari Viewsonic bio 2ms a ovaj je 6ms, da li je za gejming bitna ta razlika?

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...