Jump to content

iphone 6+ gold 64GB


ykal

Recommended Posts

prodajem iphone 6+ gold 64gb.,star 11 meseci,malo koristen ,ocuvan u ful stanju...uz telefon idu punjac i kvalitetna zastitna maska. cena 550eura.

zamenu bi radio samo za intel kombinaciju maticna procesor.

Edited by lakee.

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pa sta da ti kazem nadji ga... :D moj je kao nov,ali normalno prodajem ga kao polovnog i ovo su te cene.. imas i skuplje i jeftinije ,zavisi od stanja... Ne znam koje je to fora,kad je u oficijalnoj radnji 112000rsd a 6s+ 144000rsd Ovo je vise nego povoljna ponuda polovnog orginalnog iphone telefona.

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

A koje su to oficijalne prodavnice i gde? Osim ako pod takve ne mislis na VIP, MTS itd... tamo izadju 100k+. Pre par dana na nbg-u sam bas gledao cenu u nekoj prodavnici telefona i cena 6s+ 64gb je bila oko 650e ( mrzi me da racunam ali deluje mnogo manje od 144000 )

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Pa idi u apple store (usce) i tamo proveri,imas i tehnomaniju,winwin i sve te radnje su slicne cene,par hiljada gore dole... :) 

Uostalom,ne razumem ljude poput vas ,javljaju se sa negativnim komentarima,sta vas briga za koliko prodajem ako vam se ne svidja ili ne odgovara,zaobidjite post i svima dobro.

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...