Jump to content

Whispers of the Old Gods - 3. Hearthstone ekspanzija


SavKe

Recommended Posts

Kad stize exp na eu?

Noćas u pola dva valjda.

Kako ste prošli sa pakovima? Mene usralo, dobio šćarila, još 5 pakova imam da otvorim, da kraftujem nzotha i sve ostale rogue karte pa da počnem da nazadujem na ladderu!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Noćas odmah po logovanju dobio Old MurkEye-a (hvala svima koji su mi skrenuli pažnju da nije sve izgubljeno po ovom pitanju) a zatim otvorio 48 packova, dobio Twin Emperor Veklora i Đoku Sarona kao i ona 2 epic shaman miniona, već sada imam skoro sve rare karte.  Kupovao sam za Amazon coine i u ovom trenutku nisu vraćali 10% nazad :(

Otvaranje je krenulo tako bangavo da sam mislio da će biti 0 legendarnih. Inače, juče na simulatoru od 180 kesica otvorio 2x Boogeymonstera. 2x Twin Emperora i 2x Hoggera.

Planirao sam da otvorim još Old God kesica, ali mislim da ću ipak otvoriti još classic kesica. Ako u nekom trenutku već počnem da dobijam samo prah (a nisam daleko od toga), mislim da mi je bolje da otvorim one u kojima mogu da se nađu i nerfovane karte pa da bude extra prašine.

Link to comment
Share on other sites

Sabija animacija za zlatnog Lightnarosa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jučer i noćas otvorio 129 kesica.

Od legendary karata otvorio Dr.Twin x2, Đoka Saron, Princes Huhuran, Anomalus, ChoGall, Herald Volajz, Fandral Saghelm. Kasnije sam nešto kliktao i gledao detaljnije legendary karte (kraftujem i odmah DE, samo da čujem šta kazu kad se odigraju) i zajebem se i ne kliknem na Undo kad sam kraftovao Xarila. Kako sam se smorio, što se bar nisam zajebao za šaman legendu :( Toliko sam se smorio da nisam imao snage da otvorim preostalih 20 kesica pre nego što odem u crkvu i zapalim sveću da iz njih ispadne nešto pametno... Bilo je i nekih epika ali nisam skupio sve rare karte ali zato nekih govana imam po 7-8 duplikata (npr 8x Doomcaler, 6x Rtanjski čaj, 7x Blood to Ichor, 6x Invest, 6x Forbidden ritual), a od smeća sam ubo i Wisps of the Old gods i Muda za bubrege (Testicles for arms, što je bilo za očekivati jer sam prošli put odmah dobio Otrovni nož).

Otvorio sam i 43 classic kesice u nadi da možda ubodem neku od nerfovanih karata za dodatnu prašinu (ubo sam Sovicu, KJa, Keeper of the Grovea kao i 3 jebena Ancient of Wara-da je bar jedan zlatan :(

Iz classic kesica sam još izvukao Leeroya i Cenariusa (obe karte nemam), zlatnog South Sea kapetana pa razmišljam da možda napravim i Kapetana zelenog dok još daju one papigice. Nisam nešto mozgao oko gusara ali možda i može nešto da se sa njima igra u rogueu ili warrioru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zašto si se smorio za Xarila, on je car legendarna :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najbolji bug ikada, ali su ga hotfixovali rekordno brzo :( Ovako kul stvari odmah sklanjaju, a neke zapravo problematične bagove drže vekovima u igri

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel postoji ijedan razlog da zadrzim corupted nat pagla? dobijem sinoc 2 komada iz par spilova... razmisljam u kom scenariju je to korisna karta? da su stavili 4/4 body kao millhouse pa da rizikujem mozda, a ovako je bas troll.. verujem da moze da se iskoristi za neki mill deck pred fatigue, ali dal je vredan 400 dusta? 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ova ekspanzija i uvođenje formata je nešto najbolje što se desilo Hearthstoneu još od vanile, ne pamtim kad sam se ovoliko zabavljao sa igrom :)

C7jheFO.png

RV6esxZ.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dosao do ranka 7, pobeda za rank 6, udju mi u sobu, krenu da pricaju neke gluposti, izgubim fokus, ne izvalim da je lik na fatique, ne bacim fireball nego Twina, lik sa 8 hp padne na 6 i olupa me u narednom krugu :C

tesko je

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

 Jos da mi je cairn vazna karta - ma bezi bre.

Cairne je bio top 3 legendarna karta u vanila vreme. Pre Naxxa, svaki midrange/control deck ga je igrao. Sylvanas, Rag i Cairne sveto trojstvo gornjeg doma legendarnih, a Thalnos, Pagle i Tinkmaster "donjeg" :D

Više o nekada popularnim kartama možete da čitate u ovom mom tekstu :D - http://klanrur.co.rs/2016/01/27/54406/

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...