Jump to content

Gigantic


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Nista konkretno, ne znaju kada zavrsavaju igru, ali kazu da ce biti odlicna kada izadje :) Retko pozitivna i entuzijasticna ekipa. Bas su mi gotivni, stalno nesto pisu na tviteru, iako nikad nista ne kazu sto mene zanima :):) Ali imas dosta klipova na youtube sa gameplayom, pregledom svih heroja...

Mene ova igra podseca na one stare 3D playstation igre kad sam bio klinac, tj. kako sam ih ja tada dozivljavao (onako u idealizovanom secanju). Ne umem da opisem bolje :)

Likovi mi se posebno svidjaju.

Sto se mene tice mogu da izadju i sledece godine samo da ga naprave kako treba, posto imam velika ocekivanja - kandidat za igru godine u multiplayer kategoriji, recimo. Do tada ionako imam sta da igram (HotS, Overwatch)

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

pa lepo je sto su kul ekipa, kao psyonix sa rocket league npr, al to ne mora da znaci da ce igra biti dobra, al videcemo naravno :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Pa bio bi poduhvat da uspe, jer koliko sam skontao oni su krenuli kao indie studio, a na trziste "multiplayer class based online arena" (ili kako god da pokusam da nazovem sve ove team-based igre gde biras heroja i sibas se 5v5, dal to bilo fps, third-person, moba...) ne mogu da se probiju ni neki najveci gorostasi u igrackoj industriji sa svim svojim milionima.

Ja mislim da je glavni krivac za to League of Legends, koji po meni ni kriv ni duzan (da ne kazem, nezasluzeno) ima toliki broj igraca i bukvalno je prezasitio trziste. Ni kriv ni duzan jer sam siguran da mnogi (ogromna vecina, nisu svi tu hard core) igra LoL jer to igraju "svi", ili je krenuo jer je to video od svojih ortaka. E sada, do skora se sve svodilo na LoL vs Dota 2, ovi koji to hoce iz treceg lica Smite, a iz prvog 10 godina matora igra TF2. Prakticno toliki milioni igraca a trziste se ucaurilo.

Sada je krenula next-gen era, mnogi ce sa lol-a preci na Paragon recimo ili Overwatch - tu ce doziveti prosvetljenje da postoje i druge igre sem LoL-a i onda ce krenuti da istrazuju dalje... Koliko samo ljudi igra lol jer je "zarobljeno", mnogi ga igraju jer "nemaju sta drugo", mnogi ga i ne igraju, samo ga prate na twitchu (i odigraju tek par partija mesecno).

U svakom slucaju, mnogi LoL igraci ce se pronaci u ovom novom talasu, a mislim da je Gigantic dovoljno harizmatican da uspe to da iskoristi.

Ovo je moj neki trip, moguce da gresim... Ali trziste je ograniceno, ne znam odakle ce sve te nove igre popuniti potrebne "kvote", osim od neke "velike seobe gejmera."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...

Gamescom 2017: Gigantic Teases New Map

http://www.mmogames.com/gamenews/gamescom-2017-gigantic-teases-new-map/

WizardWoods-01.jpg

WizardWoods-02.jpg

WizardWoods-05.jpg

 

----------------------

Igra je inace live vec par nedelja, developer Motiga je genijalan, komunikacija sa zajednicom na nivou, vec su obecali nove heroje na svakih mesec dana, redovne patcheve, ako za neke developere mogu da kazem da su usli srcem, to su oni. Zajednica je pozitivna i veruje u igru,

Link to comment
Share on other sites

Komunikacija sa zajednicom, ušli srcem, pozitivno i verovanje.

Ali je igra malo sranje? :))

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...