Jump to content

FX 8350 CPU


Lzrk

Recommended Posts

nema takav servis moraces sam to da odradis nije tesko ima na youtube 

meni nisu pucali ali sam ih ispravljao (20tak pinova) i radi ok 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam FX 8350 i pukla su mi 2 pina, da li neko zna gde mogu da popravim to? Jel postoji uopste neki servis koji se bavi lemljenje polomljenih pinova? Hvala

ne garantujem ali iskopaj telefon ili prošetaj ako si blizu pored električara u Marka Oreškovića, pri samom ćošku sa bulevarom.

Link to comment
Share on other sites

nema takav servis moraces sam to da odradis nije tesko ima na youtube 

meni nisu pucali ali sam ih ispravljao (20tak pinova) i radi ok 

I ja sam isto morao da ispravljam i sa tim nisam imao problema ali dok sam to radio primetio sam da 2 pina fale, kad sam ispravio sve probao sam da ubacim i nije radilo sto znaci da su bili bitni pinovi, nekad se i desi da hoce kad ode jedan, ali dva je vec druga prica :D
 

Kupio sam FX 8350 i pukla su mi 2 pina, da li neko zna gde mogu da popravim to? Jel postoji uopste neki servis koji se bavi lemljenje polomljenih pinova? Hvala

ne garantujem ali iskopaj telefon ili prošetaj ako si blizu pored električara u Marka Oreškovića, pri samom ćošku sa bulevarom.

Ima na zelenjaku kada krenes ka brankovom mostu pa sa leve strane servis gde bi tako nesto mozda radili.

Vazi, hvala puno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...