Jump to content

Art011 turnir


m0k1

Recommended Posts

zato sto nam je cs scena razvijena kao u keniji. onda ce srbi, kao i uvek, ipak da prihvate csgo, ali za jedno godinu dana, a onda ce opet da kukaju na strance kako su oduvek imali ovo, imali ono, a u stvari samo nisu bili ograniceni i umeli su da prihvate promenu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sooo, basically da ne bi bio ogranicen moras da prihvatis svaku retardiranu promjenu koju ti volvo nametne da bi se jos vise usrali od para, kol'ko god da ti se ne svidja ili il iz nekod drugog razloga ne mozes, da bi bio na competitive nivou sa strancima, jer logicno je da ces da zaradjujes od ove igrice.
Now I get it.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

da, posto je promena bila skroz nepotrebna i 1.6 je imao perspektivu i ogroman potencijal da raste u narednih x godina. problem je sto se ovde bilo sta sto je novo presporo prihvata. tako je bilo i sa 1.6, a bice i sa csgo. igrace ga svi, samo ce se desiti prekasno. 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nah,kad je nesto sranje,ljudi ga mnogo teze prihvate,kako to da su svi odma presli na dotu 2 bez problema...a 1.6 gameplay je u odnosu na cs go sony 4 u odnosu na nitendo :D,igram ga i ja povremeno kad se sprdam sa drugarima ali osim grafike,igra,barem mene licno limitira poprilicno

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

osim sto su csgo danas i csgo kada je izasao dve razlicite igre. kako to da je igra toliko eksplodirala u prethodne dve godine i da je scena razvijenija nego ikad i samo ide uzlaznom putanjom? a nasa scena visi na 1.6 publicima po igraonicama, jer je lakse da pljunes nesto i da kazes da je sranje i da se vratis u cauru nego da probas da prihvatis bilo kakvu promenu.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Onaj ko do sada nije presao na go nece ni preci da se ne lazemo. Eventualno ako nema komp za global, a igrica mu se cini ok, pa ga u medjuvremenu kupi, inace ako neko ima komp i posle 3 godine nije presao to znaci da ili ima dovoljan broj godina i da ne zeli sa necim da se bakce od nule, jednostavno ima preca posla, nedostatak vremena za ozbiljniju pricu, ili da mu se jednostavno ne svidja igra i da nikada nece preci na istu. Tako da, ne razumem, ti mislis da ces da skrenes paznju ljudima da posle vise od 3 godine od izlaska igre predju sa 1.6 na go kako bi bili konkurentni stranim top ekipama ? Druga stvar, cak i da se taj prelaz dogodi sada (a nece da se ne lazemo) zar ne mislis da je 3 godine vec dovoljno dug period i da se kasni vec previse ? I da bi ekipe tek kroz 2-3 godine aktivnog igranja, u istom sastavu (sto je, kod nas barem, nemoguce) mogle da dostignu ostale, da budu donekle konkurentni (i to ne top8 ekipama, nego eventualno top20). Pored toga, mi nemamo prave ekipe u go. Ja ne znam da li postoji par ozbiljnijih klanova u globalu (na hltvu moze se naci samo mecevi inationa i to je to). Treca stvar, ja ne znam ko je u Srbiji ikada ziveo od gejminga.Ovde se igra iskljucivo 4 fun, cak i na najvisem nivou, tako da kompetitivno igranje ne dostize svoj pun potencijal (naravno, postovanje ekipama koje su bile u samom vrhu i koje su isle na internacionalna takmicenja i na taj nacin predstavljaje Srbiju, ali ne secam se (tj,uveren sam da nije ,ali ne mogu da tvrdim) da je neka ekipa iz Srbije ikada ista uradila vani. Kada kazem ista, mislim na prva 3 mesta naravno, sto ne znaci da smatram za los rezultat slabiji plasman od tog naravno, pogotovo uzeci u obzir sve ostale faktore. Tako da, ne vidim potrebu (a iskreno govoreci ni svrhu) hejtovanja turnira u 1.6 i isticanja na svaki nacin da je go buducnost, i kako treba preci na go i ostale price...

elem, ako hoces da pomognes razvoju go scene u Srbiji, uradi nesto konkretno, a ne da hejtujemo one koji ne igraju go. Dakle, okreni se onima koji su vec na globalu (a to je znacajan broj, cak i kod nas, malo ko je ostao iskljucivo na 1.6) i probaj tu nesto da uradis...

Edited by m0k1
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

 radi se o tome da 1.6 scena radi na isparenjima i da su ljudi koji igraju go isfrustrirani jer za tu polumrtvu scenu imaš maltene dva turnira mesečno a niti jedan csgo lan turnir u godini, a činjenica je da csgo ima bolje igrače i bolje timove i bolji se kanter igra. a takođe se radi i o tome da nam igraonice imaju 8 giga rama na svim kompovima zajedno i ne mogu da pokrenu kurca tako da je 1.6 turnir najbolje što može da se izvuče, a i kad može da se napravi csgo turnir u par kvalitetnih igraonica koje imamo niko to neće da radi jer se ne isplati osim ako je baš veliko.

ja bih lično možda se i iscimao da se napravi turnir u matriksu, ali su me kanteraši toliko puta namazali govnima po faci na svakom turniru koji sam pravio da mi više ne pada na pamet. a siguran sam da nisam jedini. 

 tako da pizdite jedni na druge bez razloga. csgo je kežualica kod nas i tako će i ostati.

popisam ti se u usta seljacino jedna raspala 

[roflmao]

to kao ono "ma ko je bre peder jebem te u dupe"

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Svaka cast moki za tur ,lepo je sto se bar nesto organizuje.Samo me zanima zasto ljudi nisu pravili turnire u 1.6 kada mu je bilo vreme 2009,2010,2011 i pre toga. Kada se igrao 1.6 turnir je bio 1 u 3,4,5 meseci. Sada kada je popularniji csgo gledam po ruru na svakih 20,30 dana turnir u 1.6..Pricam o tome da sada kad treba da bude 10ak turnira u csgo godisnje ima ih samo 2,3 dok u 1.6 ima ih +10 i ako samo mali broj ljudi igra 1.6 (kad kazem mali broj mislim na ljude koji su stalno igrali turnire i lanove.)

Link to comment
Share on other sites

Sve najbolje mok1 u organizaciji,pobrini se za neki HLTV ako nije frka,cisto da ubijem vreme na poslu gledajuci neki dobar mec i prisecajuci se starih dana :D

Hejteri i pro CSGO igraci,stisnite muda pa organizujte sami ako vam je toliko stalo,a ne da mracite likove koji vole jos uvek 1.6...palamudare 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...