Jump to content

The X-Files (S10, 2016)


Guest

Recommended Posts

Stvarno je tuga bila ono sinoć, bukvalno svaki aspekt je delovao amaterski i jeftino.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jeeeee...prva im je epizoda posle 14 godina ono, iskulirajte dajte im malo prostora, doduse neke scene su bile cringe worthy i mogao bih licno bolje da odglumim , ali sta da se radi, dosta dobrih serija koje znam su imale uzasne prve epizode/sezone...samo kazem have a little faith :)

Link to comment
Share on other sites

S10E03 - Mulder and Scully meet the Were-Monster je apsolutna pobeda.
Čak i ako preostale 3 epizode budu sranjave kao prva, sezona će vredeti zbog ovoga.

Kroz maglu se sećam još jedne epizode ovako pune duha i sprdnje, ali ova je baš baš dobra.

edit: Zapravo mislim da je ovo trebalo da bude završna epizoda celog serijala!

Edited by Lex

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Zakaanio sam sa gledanjem druge epizode i, iskreno, nije mi bila uopste losa. Klasicna Xfiles epizoda. 

 

Sto se tice Scully. Gledao sam je u nekoj engleskoj seriji iz 2014 i moram priznati da u xfiles ne lici na sebe. U toj engleskoj seriji je savrsena, bore i sve. Ne znam koji im je moj trebalo da je ovako upropaste ovde. Zena je skroz OK bez sve ove sminke. 

Edited by MikroStalja
Link to comment
Share on other sites

 Juče pogledao prvu, jebote koliko je loše. Scenario ko da je pisao urednik trećeg oka, režija katasrtofa, njih dvoje katastrofa, brbljaju one dijaloge ko retardirani, džilijan anderson se toliko preparirala da jednu emociju ne može da izvuče od silne plastike, duhovni kao da glumi na heroinu - posle one scene na tremu sam imao toliki transfer blama da sam morao da pauziram koji minut.

qft :D scena na tremu je roflmao

scena gde u kolima gazi papucicu za gas se moze lagano iskoristiti u onim top shop reklamama, ko je bre snimao ovo :D

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Meni je valjda toliko srozalo očekivanja sve šta ste napisali ovde da iako je epizoda loša i sve što ste napisali stoji, bio sam pripremljen pa mi je nekako lakše palo. 

Doduše, dosta sam pozaboravljao iz originalnog serijala oko ovih stvari koje pominju u novim epizodama, ali planiram da pogledam i ostalo kad nađem vremena, eto vidim nahvaliste E03.

Link to comment
Share on other sites

Pogledah i ja konacno...koja je fora sa onom sprdjom i trash fazonom u trecoj epizodi...ionako ima samo 6 epizoda, nije da moraju da popunjavaju vreme zajebancijom:)...sta znam, meni je ok za sad, verovatno zato sto nisam gledao preko 10 godina pa eto:)

btw, nije mi jasno ono pominjanje henriete laks pored eksperimenata da se crnci namerno zaraze sifilisom pre ww2...koliko znam , ona je zena umrla od karcinoma grlica materice i uzete su njene celije karcinoma pre smrti da bi se uzgajale u kulturi...i dan danas se one dele i uzgajaju u mnogim laboratorijama i koriste za eksperimente...jedino je fora sto verovatno nisu imali dozvolu od nje da to urade

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...