Jump to content

Blade and Soul


Recommended Posts

Pozdrav RuRovci Blade and soul krece u eu 19.01.2016 (early access 15.01). Zanima me jel ima odavde neko da planira da kerce i na kom serveru.

Ja cu krenuti sa prijateljima iz nekihih ranijig igara na Windrest serveru, najverovatnije Destroyer a za ime cemo videti jos :)

Pozdrav i nadam se da ce biti jos ljudi za neke grupne aktivnosti :)

 

http://www.bladeandsoul.com/en/

Link to comment
Share on other sites

Upravo pravim char-a i kaze da ne mogu da napravim na windrest-u. Stoji kao da je zakljucano...

Edit : Sada sam video na njihovom forumu da su taj i jos par servera zakljucani za nove likove, izgleda da su svi pohitali na njih.

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Delite prve utiske, evo Barcas šta je imao da kaže :D

http://klanrur.rs/2016/01/18/54179/

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Из перпективе некога ко није много играо:

Прича - нула - ај што је не баш интересантно памтити и везивати се за источњачка имена, него све расе, све класе иду истом утабаном стазом, исте мапе, исти квестови... смрт за некога ко воли алтовање

Истраживање - нула - на нивоу преласка нивоа у некој борилачкој игри, нема неког истраживања мапе, налажења предмета, ковчега са итемима/голдом и слично

Учитавање - ужас - мало, мало, па ето га loading screen

Инвентар - слабо - као неко ко воли да купи около све ко Чума децу, величина инвентара је разочарајућа. Да, има да се прошири број слотова, али недовољно и на не баш једноставан начин

Графика - слабо - не знам, али нешто јој фали, дал су у питању текстуре или сам енџин, не знам

Звук - ESO ме је размазио, те ми је недостатак војса за све квестове баш засметао у овој игри (додуше, какав је квалитет на главној причи тога, можда и боље)

Борба - ок, није лоше, у ствари то је једини стварни плус игре

Креирање лика - ок - некоме коме је ово битна ставка игра ће у том пољу бити супер, али за све остале је то само додатак који на крају кад се подвуче и не значи баш пуно

Расе - неки кепеци који имају чак две (мислим да је у кинеској и ворлок њихов) класе резервисане само за њих

Класе - ово изнад, плус, мени огромантан минус је то што нема хантера :(

 

Све у свему, банална забава са не знам колико временски дугачким и постојаним ефектом

5/10 у старту. За сваку седмицу испод месец дана играња по 1 оцена мање и по 1 оцена више за сваки месец играња. Ако будем ово играо 5 месеци то значи или да сам полудео скроз, или да су позитивни аспекти (борба) толико издоминирали, да све се ово негативно да игнорисати и заборавити.

 

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...