Jump to content

Trenutno najbolji healer?


Dusan_k

Recommended Posts

Kad numes, hue!11 Ja obozavam solo tyrandu, a mrzim kad pikuju nekog kao 2. supporta. To moze brutalno da bude ali zahteva uber coordinaciju sto se tice engage, povlacenja itd. Zadnja HL partija, imali smo tyranda/mura combo i fin setup, lik last pikuje uthera i smara ceo game. Nemamo snage da zavrsimo zbog nedostatka dmga i dobrog abathura kod protivnika, i naravno puknemo u late gameu. 

Link to comment
Share on other sites

Nije ona dobar solo healer, moze da iznese solo heal u nekim partijama ali nije to to. Zato je i pro-ovi uparuju sa supportom. A ne znam koji su heroji bili u toj partiji da toliko niste imali dmg-a, pretpostavljam da je i Tyranda skilovala heal..  

Link to comment
Share on other sites

Tyrande i Tassadar su super ako imas pravog healer supporta u timu. Tyrande ima dps i cc, Tassadar malo baca shield, malo pravi dmg, i naravno sjajni wall.

Nisu za solo, jer tyrandi su cc i dsp talenti mnogo bolji, a shield ne moze da zameni lecenje.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Pre bi birao tyrandu kao solo heal trenutno nego bilo koga drugog. Outhealuje Uthera npr. ladno, scout, sick ult, lockdowni, dmg, prokleti mark.. nema joj ravnog. Ne treba ti nista sem heal ulta i overflowing light na 13, sve ostalo biras u zavisnosti od mape i svog stila igre.

Link to comment
Share on other sites

Moguce, nisam je mnogo igrao od kako sam je uzeo pre par meseci, ali znam da sam uzimao samo taj jedan talent za heal, i da nije imala bog zna kakve healing stats. Tad doduse shadowstalk i nije bio healing magija. Mozda je sad bolja.
Najvise volim Kharazima da igram kao healera.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ja zapravo ne volim dmg build, uvek idem na heal, samo taj ulti uzimam. Pogotovo ako je u timu chogall ili neki slicaj heroj sa ogromnim hpom.

Mada neki talenti kao npr za produzavanje trajanja ubrzanih udaraca i sl. znace za oba builda.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ne moze ona da se poredi sa Utherom sa divine shield-om koji ne daje heal a spasava saigraca sto puta bolje nego neki heal sto budzi healing done, ima Cleanse i moze da heal-uje ako ga nekako ubiju. Takodje ima i 2 heal-a da baca na ljude kojima je heal potreban. Tyrande ima 1 heal i ulti koji ne leci mnogo, protiv burst-a/stunlock-a ne moze da iznese heal niti da spase nekog. A ako tim ima jak aoe dmg, posle ultija ne moze da leci 2-3 coveka u isto vreme nego mora jednog po jednog sto je obicno tank dok drugi mora da stoje po strani i da cekaju svoj red. Nije solo healer na kog mozes da se oslonis. 

 

 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam gledao C9 vs PG koji je imao solo Tyrande support. PG je ugankovao Azmodana, nisu nista izgubili, uleteo im je C9 ETC i bacio ulti, PG ga je odma prekinuo. C9 Kael, ETC, Jaina i Morales su nastavili da se biju sa njima 4v5 i pobedili su fajt zato sto Tyrande nije moga da ishiluje Johannu, a kamoli ostatak heroja koji su tu bili i cekali heal.

Ne znam, ja stvarno nemam poverenja u nju kao solo healer.. 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

i meni deluje da ona nema tu šta puno da traži kao solo hiler - tyrande meni deluje kao vrh support u pravom smislu te reči - podrška kompletnom timu jer ima "za svakog ponešto". jedina je kvaka što je "jack of all trades" pa u tom smislu nije superiorna u bilo kom od tih "trejdova".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...